Neler yeni

Tweak CallBarX

OkkoOkan

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Ben kurdum Yusuf hocam bildiğim uzun zamandır takip ettigim forumun CrackTool3 de güncelleme aldı bende şuan kullanıyorum bi sıkıntı olacağınıda düşünmüyorum o repodan çünkü cracklemesini CrackTool3 hallediyor kendileri deneyip kullanıl paylaşım yapıyor sizler gibi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

aticim

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ben de crackli kurdum, cracktool 3 ile otomatik kuruldu. Şu an sorun yok, sorun yaşarsam bildiririm

RapunzelBenim

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Güvenilir olmayan bir repo orası.. tavsiye etmiyoruz orayı kullanmanızı
Ben yıllardır Kullanıyorum O Repoyu Hiç Bir Sıkıntısı Yok İnsanları Anlamıyorum Neden Yasaklı Hayret Bir Şey Vallah

Gülümse 🤣 Kaderine

RapunzelBenim

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
repo.xarold.com/ repo yu eklemen lazim ordan yukleye bilirsin
Yükledim saplasın yalnız bu eski callbarlar gibi değil sanırım doğrumu?eskiden kendi içinden arama yapardı ama şimdi mesela kişilere basınca telefonun arayüzüne geçiş yapıyor sizdede böylemi?

Gülümse 🤣 Kaderine

EAbelieve

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Yükledim saplasın yalnız bu eski callbarlar gibi değil sanırım doğrumu?eskiden kendi içinden arama yapardı ama şimdi mesela kişilere basınca telefonun arayüzüne geçiş yapıyor sizdede böylemi?

Gülümse 🤣 Kaderine
Evet yeni versiyon gibi dusunun ama bence guzel ve kullanisli

EAbelieve

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Activatörle aktif ediyoruz misal ama geri kaybolması için ne yapmam lazım ekrandan kaybedeniyom yukarı itiyom gitmiyor

Gülümse 🤣 Kaderine
Ben suan tweak kurduktan sonra sadece alt kisma getirdim yani Bottom kismini isaretledim o sekilde kullaniyorum geyet memnum Aslinda kurdugun tweak leri fazla karistirmYa gerek yok yukleme yapinca kendi ayarlari yapilmis bir sekilde de kullanmak lazim :)))

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Oldu nedense. Saçma değil mi sizce de ? Kapat aç gir çık falan sonra lisanslasın.
Lisanslanmıyor aslında sadece etkinleştirme sunucusuna bağlanmadığı için devre dışı kalmıyor

Buro27

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Oyun oynarken falan altta küçük bi şekilde kalıyor gitmiyor engel oluyor.Konuşurken normal aramadaki gibi tamamen ekranda olmaması için bi ayar var mı

ahmetto

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Activatörle aktif ediyoruz misal ama geri kaybolması için ne yapmam lazım ekrandan kaybedeniyom yukarı itiyom gitmiyor

Gülümse 🤣 Kaderine
sagdan sola dogru parmaginizi ustunde kaydirin kayboluyor

Olumsuzturk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iPhone x ile muazzam olmuş. Ufak bir problem oldu sadece oda su. Mesela gelen mesajla ekran uyanınca Face ID otomatik tanıyor ve kilitli acıyordu. Yükledikten sonra açmadığını farkettim. Telefonu kapatıp açınca oda düzeldi. :)

mctuna

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Xarold reposundan yükledim crackli olanı fakat crackli sürümde ayarlarına giremiyorsunuz, girmek istediğinizde ayarlar çıkmıyor ama callbar sorunsuz çalışıyor

Edit: Ayarlara bazen giriş yapabiliyorsunuz

ilkeraslantas

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Gelen aramalarda normalde ses kısma tuşu sessize alırken çağrıyı bu tweakte sessize almıyor çalmaya devam ediyor çok büyük sıkıntı

Olumsuzturk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iPhone x ile muazzam olmuş. Ufak bir problem oldu sadece oda su. Mesela gelen mesajla ekran uyanınca Face ID otomatik tanıyor ve kilitli acıyordu. Yükledikten sonra açmadığını farkettim. Telefonu kapatıp açınca oda düzeldi. :)
Bir kaç saat kullanıp tecrübe ettim. Bi kaç kez safemoda attı. Tweak duruyor ama etkisizleştirdim. Sanırım tam olarak stabil değil.

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
sagdan sola dogru parmaginizi ustunde kaydirin kayboluyor

Sağ sola çekince açılıyor kapanmıyor ben de sende nasıl oluyorda kapanıyor ??
Mesaj düzenlendi:

Tamam oldu sağdan sola çekin ce açıldı sonra üsten aşağı doğru parmağınla çekin bilinirim kilit ekranı gelince o zaman kapanıyor

Son düzenleme:

muraTopal.10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
kilit ekraninda son aramalar ya da rakam yerine tusladigimda acilmiyor, ayarlardan kilit ekranina izin verili, bilgisi olan var mi? crackli kullaniyorum

Tips
Tips
Üst Alt