Neler yeni

Tweak CallBarX

ilkeraslantas

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bende de olmuyor maalesef

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar şahsi fikrim bu tür özel tweakleri satın almak daha iyi olacaktır.hem kafanız rahat olur hem telefonunuz..

Kompur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hackiphoneyour dan tweak kursak sknti cikarmi usta

Kompur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Onun yerine hangisi guvenilir usta crackli

Kjeldahl

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Denemek isteyenler için küçük bi taktik vereyim. Ayarlardan CallBar’a gelin lisans isteyecek hücresel Wi-Fi ne varsa kapatın geri gelip tekrar CallBar’a gelin sonra interneti açın tekrar geri gelip CallBar’a gelin aktifleşmiş olduğunu göreceksiniz. Bazen gidebiliyor haberiniz olsun.
Çalıştı teşekkürler ☺

ZihinbaZ

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Durun bakalım başka deneyen çıkar
Dediğiniz şekilde aktif olmadı fakat CallBarr'ı yüklerken Crack Tool diye bir uygulama yüklendi ordan CallBar'a tıkladım respiring tarzı ingilizce bişeyler dedi atladım bende (tabi siz güvenip atlamayın arkadaşlar refleks oldu) sonra telefon resprngden sonra calbarr aktif oldu .

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Dediğiniz şekilde aktif olmadı fakat CallBarr'ı yüklerken Crack Tool diye bir uygulama yüklendi ordan CallBar'a tıkladım respiring tarzı ingilizce bişeyler dedi atladım bende (tabi siz güvenip atlamayın arkadaşlar refleks oldu) sonra telefon resprngden sonra calbarr aktif oldu .
Hocam sanırım tavsiye edilmeyen repolardan kurulum yaptınız. Cihazınıza zarar verebilir

ZihinbaZ

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Hocam sanırım tavsiye edilmeyen repolardan kurulum yaptınız. Cihazınıza zarar verebilir
siz hangi repodan kurdunuz ? sizin repoda ben görmedim sadece hyi de gördüm sizden de tr yamasını yaptım :(

Kompur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Fullsafari 11 nerden yuklicez bulamadim

Kompur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Yaptim hiy repoda çıkıyor onuda sildim zararliymis

OkkoOkan

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar direk orijinal repodan alınma cracklisi çıkmış repo bilindik güvenilir repo adresi paylaşım serbesse paylaşayım indirim ben bütün tweakleri 2 repodan yüklüyorum birisi burası diğeri de ismi paylaşmak yasak değilse orası

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Arkadaşlar direk orijinal repodan alınma cracklisi çıkmış repo bilindik güvenilir repo adresi paylaşım serbesse paylaşayım indirim ben bütün tweakleri 2 repodan yüklüyorum birisi burası diğeri de ismi paylaşmak yasak değilse orası

Hocam şuan için riskli olduğunu söylemem gerek. En mantıklısı satın almanız. Ya da cracktool’un güncelleme almasını beklemeniz.

Tips
Tips
Üst Alt