Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Ben camera tweak ile ios 10.2 de iphone 6 da kullanıyorum.
6s plus ios 9.3.3 cameratweak 4 ile portre gelmedi. Normal kamera modunda yatay çizgiler var portre diye seçenek yok bir de ratio ya basınca end of trial yazarak cydia ya atıyor hepsini denedim hepsi aynı sizin Tweak başka mı? Sizde portre diye seçenek var.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

Baskan1

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6 Plus
6s plus ios 9.3.3 cameratweak 4 ile portre gelmedi. Normal kamera modunda yatay çizgiler var portre diye seçenek yok bir de ratio ya basınca end of trial yazarak cydia ya atıyor hepsini denedim hepsi aynı sizin Tweak başka mı? Sizde portre diye seçenek var.

Pardon yanlış tweak adı vermişim
Ama 9.3 de çalışıyor mu bilmem 🤷‍♀️
Açıklamaları çevir oku yada bir bilene sor ama tweak bu bigbos da var.

eduppp

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
arakdaşlar merhaba ücretli uygulamalrı ücretsiz indireek bii uygulama veya tweak varmı appcake kullanıyorum ama online ücretli oyunları oynayamıyorum appcake dışında olan bir uygulama var mı
Mesaj düzenlendi:

arkadaşlar yardımcı olabilecek varmı???

Son düzenleme:

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Pardon yanlış tweak adı vermişim
Ama 9.3 de çalışıyor mu bilmem 🤷‍♀️
Açıklamaları çevir oku yada bir bilene sor ama tweak bu bigbos

Camera mode 10 ile 9.3.3 e olmuyor . Yinede teşekkür ederim. Patch uygulamasına devam :)

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
arakdaşlar merhaba ücretli uygulamalrı ücretsiz indireek bii uygulama veya tweak varmı appcake kullanıyorum ama online ücretli oyunları oynayamıyorum appcake dışında olan bir uygulama var mı
Mesaj düzenlendi:

İos 9.3.3 için Kstore isimli tweak ı kullanıyorum.apple store dan direk indiriyor.

kstore harici bende olanlar bunlar ;

eduppp

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İos 9.3.3 için Kstore isimli tweak ı kullanıyorum.apple store dan direk indiriyor.

kstore harici bende olanlar bunlar ;

Bunların dışında cydia dan indirebileceğim programlar varmı ios 11.3 için

Buro27

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İyi geceler arkadaşlar Birden fazla uygulamayı aynı anda kullanmayı sağlayak tweak var mı ios 11.3.1için ios 8 de multify vardı aradığım tam olarak bu

TheL0w

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Apple müzik listemi bana mail atacak bir tweak var mı? 600 küsür müzik var da ss almak uğraştırır

Sent from my iPhone using Tapatalk

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sadece sinyalin şeklini değiştiren tweak var mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yunusefe27

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar bu xeninfo hangi repodan yükleyebilirim yardımcı olurmusunuz

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhabalar, bir tweak yükledikten sonra cihaz respring ekranında kaldı. Hard reset yaptıktan sonra, yeniden jb yaptım sorunsuz olarak, lakin gelgelelim daha önce kaldığı respring ekranına geri dönüyor. Hard reset yapıp jb'siz halde iken son yüklediğimi kaldırmak istediğimde cydia açılmıyor. Destek ve tavsiyelerinizi rica ederim..
Electra jb yapmadan önce tweaks devre dışı bırakın. Electrada aktif kaydırmalı buton şeklinde. Sonra respring atmıyacak. Cydia açıp son yüklediğiniz tweakı silin. Yeniden başlatıp tweaks aktif şekilde tekrar jb yapın.
Mesaj düzenlendi:

Arkadaşlar bu xeninfo hangi repodan yükleyebilirim yardımcı olurmusunuz

Buradan yükleyebilirsin. Asıl reposu budur.
Mesaj düzenlendi:

İyi geceler arkadaşlar Birden fazla uygulamayı aynı anda kullanmayı sağlayak tweak var mı ios 11.3.1için ios 8 de multify vardı aradığım tam olarak bu
Floaty dock yapıyor sanırım.
Mesaj düzenlendi:

Mesaj düzenlendi:

Kırılmış ipası varsa öyle kurulabilir. Onun dışında yok sanırım şuan da

Son düzenleme:

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sualimi yanlış yere yazmış olduğum için sildim, lakin yinde de cevabınız için teşekkür ederim ama cihaz electra değil doubleH3lix ile jb'li..

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sualimi yanlış yere yazmış olduğum için sildim, lakin yinde de cevabınız için teşekkür ederim ama cihaz electra değil doubleH3lix ile jb'li..
Respring yaptığı anda hemen ses açma tuşuna basılı tut safe moda girmesi lazım cihazın.

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Respring yaptığı anda hemen ses açma tuşuna basılı tut safe moda girmesi lazım cihazın.
Maalesef çare olmadı.. JB gerçekleşiyor, çünkü arka planda gelen mesaj seslerini duyuyorum, hatta arama bile geliyor, lakin ekran gitmediği için hiçbir şey yapamıyorum..

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Maalesef çare olmadı.. JB gerçekleşiyor, çünkü arka planda gelen mesaj seslerini duyuyorum, hatta arama bile geliyor, lakin ekran gitmediği için hiçbir şey yapamıyorum..
Hemen basacaksınız bırakmayın tuşu. Power+ses açma deneyin birde. Aynı şekilde hızlı olun. Tuşları bırakmayın

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Hemen basacaksınız bırakmayın tuşu. Power+ses açma deneyin birde. Aynı şekilde hızlı olun. Tuşları bırakmayın
Power+ses açma ile de denemiştim aslında, ama sizin için yeniden denedim, cihaz safe mod ibaresi çıkmadan jb'siz olarak açılıyor evet ama cydia açılmıyor..

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Power+ses açma ile de denemiştim aslında, ama sizin için yeniden denedim, cihaz safe mod ibaresi çıkmadan jb'siz olarak açılıyor evet ama cydia açılmıyor..
Filza ya da ifile varsa library/mobilesubstrate/dynamiclibrariesten manuel silin son kurduğunuz tweakı.dylib ve plist olarak vardır. Library/preferenceloader/preferences ve library/preferencebundles dan da silin aynı şekilde.

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Filza ya da ifile varsa library/mobilesubstrate/dynamiclibrariesten manuel silin son kurduğunuz tweakı.dylib ve plist olarak vardır. Library/preferenceloader/preferences ve library/preferencebundles dan da silin aynı şekilde.
Sorun da orada zaten, Filza ve benzeri jb uygulamaları da açılmıyor, yoksa tavsiyenizi yapmış olacaktım..

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11

Arkadaşlar bende isterim ki Türk geliştiricilerimiz para kazansın fakat fiyatlar çok yüksek, Happn uygulaması için premium özelliği tweak’i var mı?
Not: GPScheat tweaki hariç.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhabalar,
Klasik sinyal bar göstergesi yerine yuvarlak sinyal bar göstergesini nasıl getirebilirim acaba?
Bir de ios 10.x da kullanılan "same status" isimli tweak'in ios 11 için muadili var mıdır?

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Beyler resimde işaret ettiğim sinyal yerini nasıl yaparım ismi ne acaba ?? maymun dan insana doğru gidiyor
7E5B4A76-EE90-4642-98EA-007F868E1AF1.jpeg

Furkan38

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Locallappstore gibi uygulama içi satın alımları ücretsiz alabileceğim tweak çıktımı İOS 11.3.1 için sitede yeniyim yanlış yere yazdıysam affola

Tips
Tips
Üst Alt