Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

Olumsuzturk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sa arkadaşlar günaydın sabah sabah başıma iş açtım cydiadan xenhtml yükledim respringte kalıyor cihaz jbsiz açılıyor sadece nasıl çözebilirim bilgisi olan var mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Electradan jailbreak yaparken tweaks tikini kapatıp jailbreak yapın. Sonra xenhtmlyi kaldirirsininiz.

iiiayaziii

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Electradan jailbreak yaparken tweaks tikini kapatıp jailbreak yapın. Sonra xenhtmlyi kaldirirsininiz.
Öyle denedim sadece openssh izni veriyormuş ama hallettim çok sağol cevap için safe moda aldım cihazı nasıl alacağımı unutmuştum sonradan buldum :)

Olumsuzturk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Öyle denedim sadece openssh izni veriyormuş ama hallettim çok sağol cevap için safe moda aldım cihazı nasıl alacağımı unutmuştum sonradan buldum :)

Sende saol. Zor bulduk kaybı kolay olmamalı. O yüzden daha dikkatli ol. Hatta sana bir link vereyim yüklemek istediğin tweaki önce sorgularsın uyumlu mu değil mi diye

Hakan0011

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
ayarlarda görülen tweak listesini anasayfaya uygulama gibi eklemenin yolu varmi

mehmetalidemir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Tweaks tikini kaldırıp tekrar jb yapıp XenHTML’i kaldırdım. Şimdi tekrar Electra’dan tweaks’i açtım tekrar Enable Jailbreak yapıp bir şekilde respring yaptım. Cydia ‘ya girebiliyorum ama tweakler bir türlü aktif olmuyor. Jb’siz gibi :)) Ne yapmam gerek?

iiiayaziii

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
CrackTool2 yükledim tıklayınca iOS 11 güncelli değil gibi şeyler çıkıyor nasıl bunu aşa bilirim ?

Olumsuzturk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Tweaks tikini kaldırıp tekrar jb yapıp XenHTML’i kaldırdım. Şimdi tekrar Electra’dan tweaks’i açtım tekrar Enable Jailbreak yapıp bir şekilde respring yaptım. Cydia ‘ya girebiliyorum ama tweakler bir türlü aktif olmuyor. Jb’siz gibi :)) Ne yapmam gerek?

Var olan tüm tweakleri kaldır. Eklediğin repolarida sil.cihaza hard Reset at. Substrate combatibility layer tweak injektor prefenceloader yeniden yükle o is tmm:)

Olumsuzturk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Var olan tüm tweakleri kaldır. Eklediğin repolarida sil.cihaza hard Reset at. Substrate combatibility layer tweak injektor prefenceloader yeniden yükle o is tmm:)
Şayet yine ayarlara tweak gelmezse başka bir cozum var onu deneriz

mehmetalidemir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE

Zaten yüklü :(

Olumsuzturk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Yüklü olması birşeyi değiştirmiyor. Silip yeniden yüklemelisin. Yukarıda yazdım teferruatını. Sen onları bi yap

mehmetalidemir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Sorun tam olarak nedir
XenHTML yüklemiştim, spring yüklemede kalıyodu. Tweaks tikini kaldırıp tekrar JB yaptım. Cydia açılıyor Xen’i kaldırdım. Tekrar tweaks tikini işaretledim jb yaptım, ama tweaklerim aktif olmuyor. Onu sormuştum hocam...

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
XenHTML yüklemiştim, spring yüklemede kalıyodu. Tweaks tikini kaldırıp tekrar JB yaptım. Cydia açılıyor Xen’i kaldırdım. Tekrar tweaks tikini işaretledim jb yaptım, ama tweaklerim aktif olmuyor. Onu sormuştum hocam...

Ayarlarda Gorunuyor mu tweak isimleri. Birdejb etkinleştiği zaman safe Moda'mı atıyor.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6

0sm4nl1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Wifiye basili tutup controlcenterdan baglanmak androideki gibi bunun icin Tweak var mi?

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
iOS 11 için güncellenen Tweakler, genellikle 11.3 için de çalışır. Deneyebilirsin ya da tweakCompatible Tweak'ini kurarak Cydia üzerinden kontrol edebilirsin. Tweak, BigBoss reposunda mevcut. @0sm4nl1

Tips
Tips
Üst Alt