Neler yeni

Bootra1n ile Checkra1n yükleme (VoidLinux) Linkler yenilendi

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
İyi aksamlar arkadaslar telefonum 5s 12.4.5,jb yapmaya calisiyorum burda anlatilan yontem ile ama iki gundur ekteki hatayi aliyorum. Jailbreak konusunda daha yeniyim yardimlarinizi bekliyorum.(farkli iki usb ve orijinal iki usb sarj kablosu kullandim sonuc degismedi, ayrica iki ayri pc de denedim.)
Hatayı göremiyorum daha yakından çek veya buraya yazarmısın.

Olası nedenler: Parola ve ekran süresini kapattın mı

Ahasaf

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S

Parolayı kapattım, ekran süresini de mi kapatmam gerek? Aldığım hata “Right before trigger( this is the real bug setup)” burda takılı kalıyor
Mesaj düzenlendi:

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Parolayı kapattım, ekran süresini de mi kapatmam gerek? Aldığım hata “Right before trigger( this is the real bug setup)” burda takılı kalıyor
Mesaj düzenlendi:
iPhone 5s'lerde genel hata bu, kimsede olmuyor bir sonraki güncellemeyi beklemeniz lazım.

OmeR089

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Benden de küçük bir not. Bunu sistemin geliştiricisi de sitesinde belirtmiş. Jailbreak işlemini yaptıktan sonra
Kod:
sudo shutdown -h now
komutu ile bilgisayarınızı kapatın ki flash belleğiniz zarar görmesin. Sonra imajı tekrar yazdırmak için uğraşmayın.

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
@murat.toksoz 3.demememde oldu çünkü baştan şifreyi yanlış giriyormuşum "i" harfi için klavyede "ı" harfine basmanız gerek ayrıca ben orjinal kablo olmadan yaptım netten başka muadil bir kablo almıştım son olarak jb işleminden sonra ekrandan nasıl çıkıyoruz komut ne onu göremedim yukarıda @OmeR089 un dediği yöntem olursa o da tamamdır.
Cihaz 6S+ 13.3.1

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@caglar_fb

Arkadaşın dediği yöntemle çıkın, kaynak siteden alınmış..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ozgur.17

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Right before trigger kısmında kalıyor (iphone 5s)

Metsuke

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@murat.toksoz
Bende tek seferde jailbreaki gerceklestirdim,emeginiz icin tesekkurler.İphone 7 13.3.1 surumu icin tam uyumlu onerebileceginiz multitasking tweak’i var mi?Daha once little 11 onerilmisti yalniz 13.3.1 icin daha uyumlu tweaklerde olabilecegini dusundum.Milkway 2,gesto,neptune,little 11,home gestures hangisini onerirsiniz.

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@Metsuke Şuan little11 ile idare edip diğerlerinin güncelleme almasını bekliyorum, biraz daha bekleyin bence.. Multitasking için bilgim yok yanlız floatingdockplus13'te sanırım bu özellik eklenmişti emin değilim göz atın..

Mehmetaliunver

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ne yaptiysam olmuyor arkadaşlar code 77 yada code78 hatası oluyor surekli

sakuraaaaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Ne yaptiysam olmuyor arkadaşlar code 77 yada code78 hatası oluyor surekli
Arkadaşım cihazı restore edip sıfırdan kurmaz iseniz jb yaptıktan sonrada sorun yaşarsınız buna ek sıfırlama olmaz restore olmalı ve dfu kısmında ses kısma ve uyku tuşuna aynı anda basarken ilk saniye öncesi basman gerek ve tam 4 saniyede bırakmalısın bunlarla olmuyorsa başka sorun vardır buradan çözülürmü bilinmez ve tweaklere dikkat edin resp takılı kalırsa jb sıkıntı verebilir özellikle aynı işleri yapan farklı tweak kurmamaya dikkat edin

Mehmetaliunver

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşım cihazı restore edip sıfırdan kurmaz iseniz jb yaptıktan sonrada sorun yaşarsınız buna ek sıfırlama olmaz restore olmalı ve dfu kısmında ses kısma ve uyku tuşuna aynı anda basarken ilk saniye öncesi basman gerek ve tam 4 saniyede bırakmalısın bunlarla olmuyorsa başka sorun vardır buradan çözülürmü bilinmez ve tweaklere dikkat edin resp takılı kalırsa jb sıkıntı verebilir özellikle aynı işleri yapan farklı tweak kurmamaya dikkat edin
kardesim baya bi denedim olmuyor tam telefona checkra1n simgesi cikiyor bisiler kuruyor sonradan usb eror code 77 hatasiyla kaliyorumusb yerlerinidegostirip deniyorum yine olmuyor

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@Mehmetaliunver kardeşim 77 hatasını genelde paroladan verir. Ayarlardan parolayı kapattınızmı?

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Evet

Fatiherkoc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
iyi akşamlar iphone 5s (12.4.4) bootra1n 0.9.7 versiyonu var mı?

Satan22

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İphone 6 versiyon 12.4.5 jb olurmu

Tips
Tips
Üst Alt