Neler yeni

Zil sesi yapma

mahir66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Yan repolardan 1.3.1k versiyonunu deneyin bir de, ben o versiyonunu kullanıyorum.
Ok bir deneyim dönüş yaparım

Yan repolardan 1.3.1k versiyonunu deneyin bir de, ben o versiyonunu kullanıyorum.
Denedim çalıştı ?? Teşekkürler hocam. Ancak zil sesi dosyasını zil sesi bölümüne import etmiyor WiFi-ios8 terimlerini içeren bir hata veriyor

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6S
Ok bir deneyim dönüş yaparım

Denedim çalıştı ?? Teşekkürler hocam. Ancak zil sesi dosyasını zil sesi bölümüne import etmiyor WiFi-ios8 terimlerini içeren bir hata veriyor
Bende bir hata vermiyor sorunsuz import ediyor, cihaz internete bağlı değil miydi bu işlemi yaparken?

mahir66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bende bir hata vermiyor sorunsuz import ediyor, cihaz internete bağlı değil miydi bu işlemi yaparken?
Tmmdır hocam internete bağlıydı ama uygulamadan atıyordu zil seslerine baktım şimdi işlemini yapmış

barisakkaya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
İos 11 beidge calisiyor mu deneyen oldu mu

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Rcpgrcn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
3uTools ile zil sesi yaptım. Telefona aktardım ayarlardan zil sesi olarak seçtim, buraya kadar herşey güzel. Ancak arama geldiği zaman yaptığım zil sesi çalmıyor.

efsane2bin6

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
3uTools ile zil sesi yaptım. Telefona aktardım ayarlardan zil sesi olarak seçtim, buraya kadar herşey güzel. Ancak arama geldiği zaman yaptığım zil sesi çalmıyor.
Hocam dosya uzantısı .m4r mi?

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
ios 11 sürüm 11.3.1, hangi tweak ile müziklerimden herhangi birini zil sesi yapabilirim.

yilkhuuu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Sevdiğiniz herhangi bir zil sesi internette bulunabilir.

Son düzenleme:

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
istediğiniz müziği itunes üzerinden kendinizde yapabilirsiniz çok zor bir işlem değil

Tips
Tips
Üst Alt