Neler yeni

Tweak Zebra - Cydia Alternatif

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Tweak Adı: Zebra
Repo:
Açıklama: Cydia ve Sileo alternatifi.

Not: Beta sürümünde daha eksiklikleri çok bu yüzden.

Deneyim bir dedim repo eklemesi ve tweak kurması çok hızlı geldi bana. Geliştirdikten ve görsel işini hallettikten sonra güzel bir alternatif olabilir. 😁

10977109781097910980

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Valla bu JB aleminde kıl olduğum şeylerden biri de bu yav arkadaş bi takım çıkmış ordan Sileo diye bişey yapmış ilk alternatif tamam anladık e sen niye bi daha kalkıp baştan yazmaya çalışıyosun git bir danış adamlara el birliğiyle çalışmayı hızlandırın ortak fikirlerle on numara bişey çıkar ortaya ama öyle yook herkes benim imzam altında olacak sevdasında sil baştan yaz sonra sonu gelmeyen betalar...

Baskan1

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6 Plus
Bunlar gibi onlarca alternatifler çok çıktı. Şimdilerde ise adları bile hatırlanmıyor. Buda onlardan biri olmaya namzet

mantikafasi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Alternatife vs gerek yok bence sadece saurik biraz daha geliştirse her Cydia açılırken 1-2dkk bekemesek repo yenilerden acı çekmesek bize yeter

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mantikafasi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Alternatife vs gerek yok bence sadece saurik biraz daha geliştirse her Cydia açılırken 1-2dkk bekemesek repo yenilerden acı çekmesek bize yeter

Hocam deneyetim dedim. Cydiaya göre katlarca daha hızlı tweak kurması silmesi 1 saniye almıyor . Repolar çok hızlı ekleniyor vs . Gerçekten bazen çok kullanışlı olabilir herkese önerimdir cydiada 3-5 dklda indirdiğim şeyi 15-20 saniyede ekleyebiliyprum(Açılma süresi dahil )

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hocam deneyetim dedim. Cydiaya göre katlarca daha hızlı tweak kurması silmesi 1 saniye almıyor . Repolar çok hızlı ekleniyor vs . Gerçekten bazen çok kullanışlı olabilir herkese önerimdir cydiada 3-5 dklda indirdiğim şeyi 15-20 saniyede ekleyebiliyprum(Açılma süresi dahil )

Coolstar sileosunda bir tweette bahsetmişti ios 12 de cydia ekli gelmeyecek 3 senelik bir app i neden kullanasınız ki tarzı mantıklı da bence. Cydown sileoda çalışsa sileo kullanırım şahsen 😅

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Telefonun jb li, cydia orda kiz gibi duruyor, bi zamanlar ah nerdesin diye agladigin, daha ne alternatifi istiyosunuz kullanin iste baba gibi miss

downloading...%99

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
"Tweakın 1.0 beta13 versiyonu yayınlanmıştır."

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Valla bu JB aleminde kıl olduğum şeylerden biri de bu yav arkadaş bi takım çıkmış ordan Sileo diye bişey yapmış ilk alternatif tamam anladık e sen niye bi daha kalkıp baştan yazmaya çalışıyosun git bir danış adamlara el birliğiyle çalışmayı hızlandırın ortak fikirlerle on numara bişey çıkar ortaya ama öyle yook herkes benim imzam altında olacak sevdasında sil baştan yaz sonra sonu gelmeyen betalar...
Yeni deneme fırsatım oldu. Sileo halt etmiş diyorum. The Flash birinci bölüm gibi.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hocam sana kötü bir haberim daha var. Birisi daha alternatif bir şey çıkarıyormuş.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Cydia nın yerini hiç biri tutmaz.
Sileo onu tahtından edecek yavaş yavaş. Saurik desteğini kesti sonuçta, geliştiricilere de açmadı daha. Ama sileo güncelleniyor sürekli. Bugün bir twit daha paylaşıldı yazılım dilini Objective-C’den Swift diline geçireceğiz bir kaç güncelleme de, daha hızlı, performanslı olacak diyordu.

Ayrıca böyle alternatifler bir mağaza olmadan yüklenmiyor. Ama coolstar paşalar gibi hem jb aracı çıkardı, hem mağaza çıkardı kimseye eyvallahı yok. 😂

Bende sonuçta müşteri oluyorum burada. Neden bilmem kaç senelik mağazayı kullanıp açılışta 2 dk bekleyim, neden birden fazla repo ekleyemeyim, neden repo ekleme hızı, tweak yükleme hızı, respring hızı daha yavaş bir mağaza kullanayım ki. Bu saatten sonra bence daha çok başka tercihlere kalıyor olay. 🤷‍♂️😂

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@AirLife
Cydia ‘ya laf Yok kardeş... :)

Sen kullanma Cydia’yı

Sileo ve geliştiricisi tam senlik

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
@AirLife Tabiki tercih meselesi saygı duyarım. ama saurik bırakmış olsa da cydia devam edecek.

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Saolsun coolstar A12 cihaz kullanıcılarının yüzünü güldürdü sayesinde jailbreakli kullanır olduk cihazlarımızı herkes elinde olanın elbette kıymetini bilecek şuan A12 cihaz kullanıcılarının kıymetliside sileodur:)

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Yeni deneme fırsatım oldu. Sileo halt etmiş diyorum. The Flash birinci bölüm gibi.
Valla veysel ben de kullandıktan sonra biraz ön yargılı davrandığımı farkettim. Sezarın hakkı sezara diyorum ve yoluma Sileo>Zebra olarak devam ediyorum...

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Saolsun coolstar A12 cihaz kullanıcılarının yüzünü güldürdü sayesinde jailbreakli kullanır olduk cihazlarımızı herkes elinde olanın elbette kıymetini bilecek şuan A12 cihaz kullanıcılarının kıymetliside sileodur:)
Yani bir de bu var. Daha A12’lere bir rakip yok 😂

Tips
Tips
Üst Alt