Neler yeni

Tweak XB-CCModules

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
XB-CCModules, Kontrol Merkezi'ne (Settings-ControlCenter-Edit aracılığıyla) eklenebilecek 5 yeni geçiş ekler. Sonra kaldırabilirsiniz (Airdrop ve Hotspot henüz uygulanmadı) ve bunları iOS10 yolu gibi kullanabilirsiniz. ilgili ayarları açmak Uzun basmanız yeterlidir.

Add Repo : XB-CCModules

F01308D9-F762-4951-919F-75BB1869453A.jpeg

Son düzenleme:

wiz4rd

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hocam denetim merkezinin boyutunu yarıya indirmişler bu tweakte bilmiyorum dikkat ettiniz mi ? Nasıl yapılır fikriniz var mı ?

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
ayarlar - denetim merkezi yolundan oradaki modülleri tekrar eklemeniz gerekiyor

utqkya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hocam denetim merkezinin boyutunu yarıya indirmişler bu tweakte bilmiyorum dikkat ettiniz mi ? Nasıl yapılır fikriniz var mı ?
ayarlar - denetim merkezi yolundan oradaki modülleri tekrar eklemeniz gerekiyor
Arkadaşın bahsettiği galiba bu. Bende de aynısı oluyor denetim merkezini açtığımda böyle oluyor yukarı kaydırınca geliyor yani sıkıntılı çalışıyor. Nedendir ki?
0F255998-3AD5-4E4E-A059-10B1441B339F.png

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
tüm modülleri çıkarıp tekrar eklemeyi denediniz mi?

utqkya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Ayrıca denetim merkezi ayarlarında da böyle her ayardan 2 tane gözüküyor. Herhangi birini silmeye çalıştığımda da ayarlar kapanıyor ana ekrana dönüyor.
79E84B65-52C3-47B2-8CBB-6BF79A31F86B.png

wiz4rd

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hayır beyler bundan bahsediyorum, aradaki denetim merkezinin arka planı komple değil farkındaysanız yarım bunu nasıl yapmışlar varmı böyle tweak ?

Ekli dosyalar

utqkya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
@gokmenecer ’in bahsettiği işlemlerle çözüme ulaşman lazım eğer sorun devam ederse silo kaldırıp ccsupportu kurmayı denemelisin.
Silo kaldırıp tekrar ccsupport kurmama rağmen hala aynı şekilde kalıyor denetim merkezi. Başka bir yol var mıdır?

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Silo kaldırıp tekrar ccsupport kurmama rağmen hala aynı şekilde kalıyor denetim merkezi. Başka bir yol var mıdır?
Ccsupport dışında kullandığın cc ile alakalı tweakleri kaldırıp ayarlar kısmında çift gorunuyor mu bakar misin

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hayır beyler bundan bahsediyorum, aradaki denetim merkezinin arka planı komple değil farkındaysanız yarım bunu nasıl yapmışlar varmı böyle tweak ?
Attığın Ekran Görüntüsünde olanları sadece ekle o şekilde görünmesi lazım. Ama öncelik hepsini denetim özelleştir kısmından kaldırman

utqkya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Ccsupport dışında kullandığın cc ile alakalı tweakleri kaldırıp ayarlar kısmında çift gorunuyor mu bakar misin
Kuruluydu fakat hepsini kaldırdım sadece silo ve ccsupport kurulu fakat hala aynı. Icleaner üzerinden bütün tweakleri devre dışı bırakıp sadece ccsupportu aktif ettim yine aynı malesef.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Kuruluydu fakat hepsini kaldırdım sadece silo ve ccsupport kurulu fakat hala aynı. Icleaner üzerinden bütün tweakleri devre dışı bırakıp sadece ccsupportu aktif ettim yine aynı malesef.
Silo neden kaldırmadın ki ?

wiz4rd

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Attığın Ekran Görüntüsünde olanları sadece ekle o şekilde görünmesi lazım. Ama öncelik hepsini denetim özelleştir kısmından kaldırman
Hala aynı. Komple arkaplan gözüküyor.

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
denetim merkezi içi boş hiç birşey yok ccsupport silo sildim sonra bir ara reboot yatım baktım denetim merkezi yok cydia sildim yine düzelmedi jb aktifken geliyor ama ccsupport silo yüklüyken

Tips
Tips
Üst Alt