Neler yeni

Tweak Whoozit Pro

serdar06288

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Truecaller ve whoozit güzel haberler var. Çalışmaya başladı 4-5 gündür çalışıyor. Yanında callbarx öneriyorum stabil bir şekilde çalışıyor.
kardeşim ben kurmuştum ama çalışmadı Türkiye için internetin açıkmı olması lazım onuda yaptım ama hiç bişey olmadı

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
kardeşim ben kurmuştum ama çalışmadı Türkiye için internetin açıkmı olması lazım onuda yaptım ama hiç bişey olmadı
Kardeşim bende türkiye interneti açık hücresel ya da wifi çalışmaya başladı. Olan bütün numaraları gösteriyor.

Mesela örnek;

Callbarx ->

Normal ->

serdar06288

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Kardeşim bende türkiye interneti açık hücresel ya da wifi çalışmaya başladı. Olan bütün numaraları gösteriyor.

Mesela örnek;

Callbarx ->

Normal ->

tekrar bi indirip deneyeyim abd bölgesi seçip

okantarlig

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Türkiye'de pek yaygın olmadığından olsa gerek Türkiye numaralarına dair veritabanı çok zayıf. 10 kayıtlı olmayan numaradan arandıysam 1, maksimum 2 numarayı bulabildi. Turkcell'in UpCall uygulaması daha iyi geldi bana şahsen.

serdar06288

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Türkiye'de pek yaygın olmadığından olsa gerek Türkiye numaralarına dair veritabanı çok zayıf. 10 kayıtlı olmayan numaradan arandıysam 1, maksimum 2 numarayı bulabildi. Turkcell'in UpCall uygulaması daha iyi geldi bana şahsen.
Katılıyorum size kesinlikle....

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Show caller calışııyor bende.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

Bulma oranı nedir?

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11

Laf söyleyip kaçma kardeş. Memleketin neresi ülken neresi vpn mi açıyorsun napıyorsun anlatsana !

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Bulma oranı nedir?

Bulma oranı düşük evet ama bir çok kişi güvenlik nedeni ile kişi paylaşımı olmadığı için çok verimli kullanılmıyor.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Truecaller açığı kapatti, showcaller ise truecaller gibi cok etkili bir program degil. kısacası cok verim beklemeyin. Spam olarak rehbere kaydedilen numaralari gostermesi zaten normal. 5 milyar’a yakin telefon kayıtlı truecaller’da oncesinde buldugu numaralar suan gorunmuyor. Ama truecaller web sitesinde o numaranin kime ait oldugu çıkıyor.velhasil kelam truecaller kullanmak isteyen programi satin alip deneme yapabilir, Showcaller kullanmak isteyende ülkeyi Abd vs yapip kullanabilir.

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Laf söyleyip kaçma nedir kardeş !!!

Bende çalışıyor diyince ne anlamamızı bekliyorsun ? Türkiye de kimse de çalışmayan program allahın hikmetine bak sende çalışıyor bunu açıklamıyorsun. Bende çalışıyor diyorsun. Sitemim bu yüzden...

muratkisi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ben de çalışmadı maalesef tr desteği gitmiş olmalı geçen hafta kullanıyordum bu gün telefonu rootfs yaptım gene yükledim bu sefer çalışmadı Showcaller uygulaması

Omer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Beyler tviki alirsam hangi sürümü indirmem gerek Truecaller için ?

Tips
Tips
Üst Alt