Neler yeni

Tweak Upscale

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tweak: Upscale
Açıklama: Cihaz Çözünürlüğünü Değiştirin.
Uyumluluk: Belirtilmemiş (İOS11 Test Edildi.)
Repo:
Fiyat: Ücretsiz

ekran çözünürlük değiştikten sonra cihaz siyah ekranda kaldıysa kesinlikle hard reset atılmaması ve o çözünürlük dosyasının silinip o şekilde hardreset atılması gerekmektedir. Hard reset atılmaması çok önemli

Ekran Görüntüsü:
89956114-0497-4D2C-80ED-041571F1D769.png

Not: Tweak sorun yaratırsa çözünürlüklerde /var/mobile/Library/Preferences/ dizinine gidin com.apple.iokit.IOMobileGraphicsFamily.plist bulun ve silin. cihazınızın doğal çözünürlüğünü yeniden oluşturacak ve geri dönecektir.

Moderatör tarafından düzenlendi:

Ysnks

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Nasil yani simdi ordan iphone x secersem cihazim iphone 6 plus x in cozunurlugumu uygulanacak ?

illegalgun

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ben SystemInfo tweak'i ile yapmıştım 6 Kullanıyorum 6+ a aldım her şey güzel giderken şarjım bitti ve telefonu açtığımda Glicth hatası ile karşılaştım bu tweakte de olabilir mi yoksa sorunsuz bir şekilde kullanım sunar mı?

Ysnks

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Hemen download :)

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ben SystemInfo tweak'i ile yapmıştım 6 Kullanıyorum 6+ a aldım her şey güzel giderken şarjım bitti ve telefonu açtığımda Glicth hatası ile karşılaştım bu tweakte de olabilir mi yoksa sorunsuz bir şekilde kullanım sunar mı?
Normalde Riskli bir tweak system info ama burda julioverne işin içinde sorumluluk sizin :)

Ysnks

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Dostum cok enterasan bi tweakmis ama ya simgeler kocaman oldu iphonex yapinca :) valla sildim geri

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
güzel olduğu kadar riskli bir tweak yanlış çözünürlük girdiğinizde cihaz kafayı yiyor kendine getirmekde çileden çıkartıyor kullanımı bilmiyorsanız uzak durun derim

volcy123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Ne zamandir rpetrich e mail atiyordum LittleBrother i guncellesin diye.Bu cok iyi oldu ama deneyen var mi malum cozunurluk riksli is elmada kalmayalim 😅

illegalgun

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ne zamandir rpetrich e mail atiyordum LittleBrother i guncellesin diye.Bu cok iyi oldu ama deneyen var mi malum cozunurluk riksli is elmada kalmayalim 😅
ben denedim oluyor fakat benim cihaz kapanıp açıldıktan sonra sapıttı sonra da kaldırdım tweak'i ilk başta systeminfo ile yapmıştım şimdi ise bununla denediğimde aynı problem oldu

Kompur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
ArkadaslR. İha sapitti eski haline gelmiyor tweak yukleme silme gözükmüyor çözünürlükten dolAyi
Mesaj düzenlendi:

güzel olduğu kadar riskli bir tweak yanlış çözünürlük girdiğinizde cihaz kafayı yiyor kendine getirmekde çileden çıkartıyor kullanımı bilmiyorsanız uzak durun derim
usta eski hale nasil getiririz

volcy123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bende denedim 5s,6s yaptim berbat bir goruntu oldu.Tweaki sildigim halde eski haline gelmedi klavye dahil gozukmuyordu cozunurlukten.Tekrar yukleyip iphone x yaptim fakat bu da iyi durmadi.Orjinal cozunurluge nasil getibilirim? Iphone 8 plus

Duzenleme : iosres.com bu siteden cihazinizin cozunurlugunu ogrenip upscaleye degerleri girip uygulayin ve sonra tweaki kaldirin.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sakin olun beyler :D

/var/mobile/Library/Preferences/ dizinine gidin com.apple.iokit.IOMobileGraphicsFamily.plist bulun ve silin. cihazınızın doğal çözünürlüğünü yeniden oluşturacak ve geri dönecektir.

Kompur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Taeak yüklenmiyor telefonu yeniden bSlatsMmi acabA
Mesaj düzenlendi:

Sakin olun beyler :D

/var/mobile/Library/Preferences/ dizinine gidin com.apple.iokit.IOMobileGraphicsFamily.plist bulun ve silin. cihazınızın doğal çözünürlüğünü yeniden oluşturacak ve geri dönecektir.
Eyv cozuldu 😊

Son düzenleme:

Nortorein

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Safe moda atıyor çakışacak tweak de yok

wiz4rd

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
siyah ekranda kaldı benim ki. baştan başlatıyorum. logo geliyor ama siyah ekran oluyor malesef bunun için çözüm varmı?

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
siyah ekranda kaldı benim ki. baştan başlatıyorum. logo geliyor ama siyah ekran oluyor malesef bunun için çözüm varmı?
jailbreak aktifleştirip Winscp ile konuda belirttiğim orjinale geri dönderme işlemini yapmalısın.

wiz4rd

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
siyah ekranı geçmiyor alet. nasıl jb aktifleştiricem :)

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
İlk konuya siyah ekran için önemli bir not eklendi. Lütfen okuyun ve dikkat edin kullanırken

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Denedim 6+ plus yaptım tam istediğim gibi oldu ama ekranda çizikler oldu. Hani ekran arızalanır yukardan aşağı çizgiler çıkar ya onlardan çıktı. WhatsApp'a girdim görüntü kocaman oldu. Orijinale döndürdüm güncellense güzel olur.

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
upscale tek başına uygulama boyutlarına müdahale edemez, etmez.. Nomoresmallapps tweakini kurup bi deneyin yine olmazsa o uygulama çözünürlük ve ekran oranınıza uygun değil demektir.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
upscale tek başına uygulama boyutlarına müdahale edemez, etmez.. Nomoresmallapps tweakini kurup bi deneyin yine olmazsa o uygulama çözünürlük ve ekran oranınıza uygun değil demektir.
Ee tweakın hiç bir amacı kalmıyor o zaman. Ne anladım ben bu işten.

Tips
Tips
Üst Alt