Neler yeni

Çözüldü Uncover Sorunu

Burki7

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Bende düzgünce çalışırken Res oldu telefon.tekrar açtım doğrulama istedi sora olmadı sildim.Tekrar yükledim tam yüklenirken siyah yerde kalıyor.Çözümü nedir bunun.Cydia ve tweakler duruyor acaba onları silip öyle mi denesem alakası var mı ? Cydia yı silme de çıkmıyor işareti silemiyorum da.

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Bende düzgünce çalışırken Res oldu telefon.tekrar açtım doğrulama istedi sora olmadı sildim.Tekrar yükledim tam yüklenirken siyah yerde kalıyor.Çözümü nedir bunun.Cydia ve tweakler duruyor acaba onları silip öyle mi denesem alakası var mı ? Cydia yı silme de çıkmıyor işareti silemiyorum da.
Dostum ignition veya nerden kuruyorsan farklı bir yerden dene .:)

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Cydia impactor ile uncoveri tekrar yükle jb yap

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
İgnition gibi sitelerde sorun var yüklenmiyor şuan

EAbelieve

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max

Burki7

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Link için teşekkürler ama dostlar indirdiğimde bunla aç diyor kendi seçiyor açacağı şeyi eksiklik var bi yerde.Birde cydia ,cydiadown,filza yüklü fakat giriyorum geri atıyor.Bugün oldu ya bu problem jb çalışıyordu güven dedim doğrulamadı sildim sonra bunlar.

Ekli dosyalar

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Link için teşekkürler ama dostlar indirdiğimde bunla aç diyor kendi seçiyor açacağı şeyi eksiklik var bi yerde.Birde cydia ,cydiadown,filza yüklü fakat giriyorum geri atıyor.Bugün oldu ya bu problem jb çalışıyordu güven dedim doğrulamadı sildim sonra bunlar.

Dostum jb sıfırlandı tekrar jb atman gerekli onun içinde öncelikle pc baglanıp cydia impactor ile
cihaza uncover kurman gerek.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Ignition.fun dan unc0ver new beta yı kuramıyor musun ?

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Cydia impactor ile yükle sonra arkadaşın attığı linkten kur sertifika daha uzun olsun

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus

Burası da güvenilir bir kaynak bi bakabilirsin istersen.

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Sağolasın yükledim üye olup deniyip yazacağım.
Eğer yapamazsan TweakBox da işini görür fakat sürekli kullanımda bu siteleri tercih etmeni tavsiye etmem.Impactor kullanarak kendin imzalatman her zaman daha iyi.

Burki7

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Hayret bişey Ya resmen her yol kapalı.
Mesaj düzenlendi:

Eğer yapamazsan TweakBox da işini görür fakat sürekli kullanımda bu siteleri tercih etmeni tavsiye etmem.Impactor kullanarak kendin imzalatman her zaman daha iyi.
Dostlarım çok teşekkür ederim 2-3 denemede tweakbox oldu yükledim.Çalıştı sizi seviyorum 😘

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

bebii

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
sifirdan Impactor indir . Xcode kismindan delete ip di ve revomoke certifikalari temizle sonra temizden b49 u kur hata almadan kurar

bbthns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
sifirdan Impactor indir . Xcode kismindan delete ip di ve revomoke certifikalari temizle sonra temizden b49 u kur hata almadan kurar
b49’u paylaşan var mı direkt indirme olarak yani ignition gibi

Tekila

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Dün aksam telefon reset attı bugun impactorla uncover b43 ü tekrar yükledim.. en iyisi impactor. b43 sürümünde hiç sorun yaşamıyorum o yüzden tam stabil olana kadar böyle devam.

Tips
Tips
Üst Alt