Neler yeni

Uncover İpa Lazım Köydeyim Pc Yok

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Onda bi sorun yok aslında sonuçta imzalıyor süreyi zamanı uzatıyor sadece şansa bırakmayıp elle kontrol etmek yapmak gerek ara ara.

Böyle 3utools
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
Mesaj düzenlendi:

Şu zamanlarda No PC diye bir birleriyle yarışırlardı önceden. Kimseden ses yok veya sahte şeyler var.
Bence pc siz daha artık çıkmaz en azından kısa sürede.
neyse ben kaçtım

Son düzenleme:

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Onda bi sorun yok aslında sonuçta imzalıyor süreyi zamanı uzatıyor sadece şansa bırakmayıp elle kontrol etmek yapmak gerek ara ara.

Böyle 3utools
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
Mesaj düzenlendi:

Şu zamanlarda No PC diye bir birleriyle yarışırlardı önceden. Kimseden ses yok veya sahte şeyler var.
Bence pc siz daha artık çıkmaz en azından kısa sürede.
neyse ben kaçtım
Kral buldum çök çabuk kaoanmadan

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Kolay gelsin sana 😁 bir kaç saate halledeceğim PC ile

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
developer olarak yardımcı olabilirim. iyi forumlar.

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Kolay gelsin sana 😁 bir kaç saate halledeceğim PC ile
Kral Şimdide Uncover Jailbreak Yapmıyo Sebep ne olabilir 6 ya kadar çıkıyor sonra duruyo?eksik bişimi yapıyom aceba hücreseli kapatsammı

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Nereden yükledin 3utools değil mi

bazen geç oluyor ve saha fazla restart olabiliyor basende 19 da takılabiliyor.
İlk başta normal başla işlem sırasında uçak moduna al Wi-Fi mobil veri vs kapat uyarısı verdiğinde kapat işlem sırasında telefon kapanıp açılır açıldığında telefon uçak modundan çıkmış olabiliyor tekrar uçak moduna alıp her şeyi kapatıp işlemi başlat. Her seferinde takılırsa veya restart yaparsa kendin elle uçak moduna alıp her şeyi kapatıp tekrar dene olacaktır.

haricinde başka bilinmeyen yollardan yüklediysen türlü türlü oyunlar dönüyor 😁 kimisi yüklenmez kimisi yüklenir açmaz veya yüklenir açar çalışır gibi yapabilir.
nereden nasıl yükledin ? Kontrol edeyim
Mesela az önce muhabbet ettiğimiz site yeni cert sertifika yayınladı unc0ver imzalanıyor açılıyor ama sitede 8.0.2 yazıyor yükleyince 7.0.0 😂

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Vallah
Nereden yükledin 3utools değil mi

bazen geç oluyor ve saha fazla restart olabiliyor basende 19 da takılabiliyor.
İlk başta normal başla işlem sırasında uçak moduna al Wi-Fi mobil veri vs kapat uyarısı verdiğinde kapat işlem sırasında telefon kapanıp açılır açıldığında telefon uçak modundan çıkmış olabiliyor tekrar uçak moduna alıp her şeyi kapatıp işlemi başlat. Her seferinde takılırsa veya restart yaparsa kendin elle uçak moduna alıp her şeyi kapatıp tekrar dene olacaktır.

haricinde başka bilinmeyen yollardan yüklediysen türlü türlü oyunlar dönüyor 😁 kimisi yüklenmez kimisi yüklenir açmaz veya yüklenir açar çalışır gibi yapabilir.
nereden nasıl yükledin ? Kontrol edeyim
Mesela az önce muhabbet ettiğimiz site yeni cert sertifika yayınladı unc0ver imzalanıyor açılıyor ama sitede 8.0.2 yazıyor yükleyince 7.0.0 😂
kaç dakikadır uğraşıyom silzeeden yükledim 7.00 ama kırmıyo bir türlü

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Şu jb Apps me sitesini de dene bakalım yeni sertifika yayınladı imzalanıyor onaylanıyor. Hiç sanmıyorum ama Şansına artık oldu oldu olmadı daha uğraşma arama yok olsaydı paylaşırdım girmediğim yer takibe almadığım yer kalmadı zaman kaybetme yani çıkarsa paylaşırım

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Şu jb Apps me sitesini de dene bakalım yeni sertifika yayınladı imzalanıyor onaylanıyor. Hiç sanmıyorum ama Şansına artık oldu oldu olmadı daha uğraşma arama yok olsaydı paylaşırdım girmediğim yer takibe almadığım yer kalmadı zaman kaybetme yani çıkarsa paylaşırım
Hayır jailbreak olmuyo 2 de kalıyor hep 1 saatir uğraşıyom
Mesaj düzenlendi:

Ordan inmiyorki kral

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Kodun Tamamını kopyala safariye yapıştır.

Safaride olmaz ise whatsapp dan birine yolla ordan tıkla.

Kod:
 itms-services://?action=download-manifest&url=https://file.jb-apps.me/plist/Unc0ver_k.plist

Son düzenleme:

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Yeni konu açtım az önce .
o site ilk başta eski versiyonu imzalamıştı sonra bir süre sonra güncel 8.0.2 Unc0ver da imzaladı az önce yaptım. 👍

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
o site ilk başta eski versiyonu imzalamıştı sonra bir süre sonra güncel 8.0.2 Unc0ver da imzaladı az önce yaptım. 👍
Hangi site kral
Mesaj düzenlendi:

Kod:
 itms-services://?action=download-manifest&url=https://file.jb-apps.me/plist/Unc0ver_k.plist
Kral Bunu Deniyorum İnmiyor İndiriyor Gibi Yapıyor Sonra Tam Yüklemede Gölgede Kalıyor Valla Siz Nasıl İndirdiniz
Mesaj düzenlendi:

Kod:
Saol Nihat Kral Son Sürüm Uncoveri Yükledim Fakat Şimdi Şöyle Bir Sorun Var Hiç Bir Şekilde Jailbreak Yapamıyorum 6 Yı Geçmiyor Bir Türlü 32 Olmuyor 2 Saatir Uğraşıyom Yok Olmuyo..Aceba Nerde Hata Yapıyorum? 12.4 Sürümüm..

Son düzenleme:

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus

Old yazanı yükle.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bilocan10

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
6s Plus 14.6 Jailbreak varmı?varsa bi tarif edermisin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus

Old yazanı yükle.

Çalışan bir link varmı kral uncover yükleyebileceğim?

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
o site ilk başta eski versiyonu imzalamıştı sonra bir süre sonra güncel 8.0.2 Unc0ver da imzaladı az önce yaptım.
Kral Yine İpa Lazım Bir Yerde Bulamadım Varmı Güncel Bildiğin Site?

Tips
Tips
Üst Alt