Neler yeni

Uncover İpa Lazım Köydeyim Pc Yok

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sabah kalktım telefon jailbreak gitmiş kendiliğinden şimdi çalışır bi uncover lazım hiç bir yerde bulamıyom çalışan uygun bir uncover varsa bilen yardımcı olurmu

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Şu anda hiçbir yerde PC siz unc0ver yok güvenin bana olsaydı paylaşırdım. Çıkarsa paylaşırım.
nettekiler click bait

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Aynen yeni jb çıktıktan bir süre sonra kısa süreliğine geçerli sertifika çıkardı ancak ne gelişme değişiklik olduysa daha çıkmadı. Twitter YouTube Google hepsi sahte şu anda click bait. Gören bulan paylaşsın.

bende seninle aynı durumdayım şu anda başka yerdeyim PC yok ve jb gitti PC siz sertifika yok hiçbir yerde.

ayrıca Windows 10 3utools ile 3 dk da jb yapılıyor internet cafe de

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
1 tane var ama olmadı jb apps me
Kral 12.4 Sürümdeyim Ben Belki Bana Özel Vardır Olmazmı Genelde Bulunuyordu Ne Olmuş Bu Zıkkıma Gece Kendisi Kapanmış Telefon Şarjımda 100 Dün Nasıl Oluyo Anlamıyom Bu İşte Bir İş Var

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Dediğim yöntemle iniyor arkadaş şu anda test ettim. Safari çerezlerini silip sıfırlayın sonra önce proxysiz deneyin inmiyorsa Wi-Fi ayarına proxy sitesini yazın.

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Dediğim yöntemle iniyor arkadaş şu anda test ettim. Safari çerezlerini silip sıfırlayın sonra önce proxysiz deneyin inmiyorsa Wi-Fi ayarına proxy sitesini yazın.
Kral Çerezleri Silerimde wifi proxy onu nasıl yapacam bilmiyom tarif edenmi

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ayarlara gir, wifi bolumune gel seçili wifi isminin sağında “i” işaretine bas çıkan menüyü en asagi kaydır proxy yazan yere de demin arkadaşın tarif ettiği sitede yazan proxy ismini yaz

Kral Çerezleri Silerimde wifi proxy onu nasıl yapacam bilmiyom tarif edenmi

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
senin o dediğini biliyorum anlıyorum yani zaten jb varsa cihazda o siteden iniyor çalışıyor ama jb yokken işe yaramıyor 😉 denendi zaten o yüzden başıma iş aldım. Millet yapmıyorum diyordu lan nasıl yapamıyorsunuz deyip denedim oldu dediğin gibi yani zaten jb varken yükleniyor yoksa yükleniyor açmıyor. Bende tüm jb araçlarını silip sertifikaları kaldırıp yeniden başlatıp deneyim dedim elimde patladı olmuyor denemesi bedava dediğim gibi denersen olmadığını anlarsın 😂

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
senin o dediğini biliyorum anlıyorum yani zaten jb varsa cihazda o siteden iniyor çalışıyor ama jb yokken işe yaramıyor 😉 denendi zaten o yüzden başıma iş aldım. Millet yapmıyorum diyordu lan nasıl yapamıyorsunuz deyip denedim oldu dediğin gibi yani zaten jb varken yükleniyor yoksa yükleniyor açmıyor. Bende tüm jb araçlarını silip sertifikaları kaldırıp yeniden başlatıp deneyim dedim elimde patladı olmuyor denemesi bedava dediğim gibi denersen olmadığını anlarsın 😂
O zaman olmuyosa uğraşmayalım

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bahsettiğim videoda tüm içerikleri ve ayarları sil yapılıyor telefon yeniden başlatma değil. Jb ye ulasamamaniza üzüldüm. En sonunda ben PC bulup checkra1n uyguladım onu kullanıyorum

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
En net cevapları verdiğimi düşünüyorum parçalar birleştirildiğinde taşlar yerine oturuyor.

jb varsa evet yükleniyor çalışıyor
Jb yoksa yükleniyor çalışmıyor
Araştırmalarım Dediklerimi destekliyor zaten.
Millet yapamıyorum deyip nasıl yapamıyorsunuz bi deneyip öğreneyim dedim millete yardımcı olmak için elimde patladı 😂

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Kafam Çorba Oldu Hiç Deneyecek Bi Yöntem Yok Jailbreak Varsa Diyo Biri Biri Olmaz Diyo Ne Haşt Yiyecem
Mesaj düzenlendi:

Ayarlara gir, wifi bolumune gel seçili wifi isminin sağında “i” işaretine bas çıkan menüyü en asagi kaydır proxy yazan yere de demin arkadaşın tarif ettiği sitede yazan proxy ismini yaz
Bu Yöntemi Deneyecem Fakat Cihazda Jailbreak Şuan Yok Dün Vardı Bu Doğru Demi Yapılırmı Uncover Yükleyip Kilidi Açabilirim Demi Kral

Son düzenleme:

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
1.link (app store ile aç seçersin)

....
Burada da 5 tane var

.....

Bu da bir diğeri

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Bunların hepsi denendi denedim çalışmaz çalışmıyor .
Şu anda çalışan unc0ver sertifika yok.

bende çalışıyor deme sakın çalışıyorsa sende eğer sebebi belli bi önceki mesajlarımda belirttim 😀

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bunların hepsi denendi denedim çalışmaz çalışmıyor .
Şu anda çalışan unc0ver sertifika yok
Dünyadamı Yok Kıtlıkmı Girdi Arkadaş Nedir Bu Nasıl Yapacaz Peki Şimdi Çıkarmı Bir Yerden Ne Kadar Bekliyecez Bu Konuya Hakim Bir Modörotör Arkadaş Yokmu Hayrına Paylaşsa Kırsak İosu

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Bekleyeceğiz çıkarsa paylaşırım veya Windows 10 3utools ile 2 dk da yapılacak PC ile internet cafe den

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bekleyeceğiz çıkarsa paylaşırım veya Windows 10 3utools ile 2 dk da yapılacak PC ile internet cafe den
Yarına kadar çıkmazsa şehre gidip yapıp geleyim bari o metoduda hiç bilmiyom ama tarif edermisin kral kolayca zamanın varsa

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Zor değil tarif edilecek bir şeyi de yok .
Windows 10 pc
3utools program
Programın araçlarında jailbreak diye bi araç tool var tıkla 30 saniyede açılır sonra başlat yükle de bu kadar

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Windows 10 pc
3utools program
Programın araçlarında jailbreak diye bi araç tool var tıkla 30 saniyede açılır sonra başlat yükle de bu kadar
Adamın Dibisin Kral
Mesaj düzenlendi:

Windows 10 pc
3utools program
Uncover ipayı kendimi bulup yüklüyor nasıl oluyo video baktım direk basıyo adam

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Adamın Dibisin Kral
Mesaj düzenlendi:

Uncover ipayı kendimi bulup yüklüyor nasıl oluyo video baktım direk basıyo adam
evet o program indirip yüklüyor ve geçici sertifika yapıyor sonrası sende ReProvision ile 5-7 günde bi elle 😉

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
evet o program indirip yüklüyor ve geçici sertifika yapıyor sonrası sende ReProvision ile 5-7 günde bi elle 😉
O Reporzinonun Allah Belasını Versin Ona Güveniyordum oda meğersem çalışmıyormuş
Mesaj düzenlendi:

Kral Yarın sabah saat 10 kadar Düşerse Bir Yere haber Edenmi Boşuna Şehre Gitmiyim 2 saat yol

Tips
Tips
Üst Alt