Neler yeni

unc0ver Jailbreak Sorunları ve Çözumleri

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Evet bro ama Hücreselden güncelleme atmıyor işte indire basamıyorum bir de 12.4tamamen kurayaım mı çok yemiyor mı interneti
o zaman sadece 2 alternatif var:

1. WiFi ile güncellemeyi indir ama OTO yüklemeyi kapat ve sonra güncellemeyi sil..

2. Shsh kayıtların varsa FR yap

zedd

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
o zaman sadece 2 alternatif var:

1. WiFi ile güncellemeyi indir ama OTO yüklemeyi kapat ve sonra güncellemeyi sil..

2. Shsh kayıtların varsa FR yap
2.Dediğinizi anlamadım ama birincisi için 12.4ü indirdikten sonra 12.1.4 e geri dönemem ki hani silsem bile eski sürümüme geri dönebilir miyim şu an wifiye baglanma sansım yok ama baglanıp 700mblik güncellemeyi indirip kurduktan sonra silmemi istiyosunuz yaparım da eski sürümde nasıl kalıcam

efsane

Administrator
Cihaz
2.Dediğinizi anlamadım ama birincisi için 12.4ü indirdikten sonra 12.1.4 e geri dönemem ki hani silsem bile eski sürümüme geri dönebilir miyim şu an wifiye baglanma sansım yok ama baglanıp 700mblik güncellemeyi indirip kurduktan sonra silmemi istiyosunuz yaparım da eski sürümde nasıl kalıcam
indirmek ayrı , indirip yüklemek ayrı... sen sadece indirip sileceksin.. eğer indir ve yükle seçeneği çıkarsa.. tüm ayarları sileceksin..

Not: Sadece ayarlar “iÇERİK” değil

2. Alternatif için forumda araştırma yapın “FutureRestore”

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İnternet cafede impactor calistiramiyorum kurdum ama unc0ever i atamiyorum telefona. Ben ndirip kurmam gereken seylermi var acaba.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İnternet cafede impactor calistiramiyorum kurdum ama unc0ever i atamiyorum telefona. Ben ndirip kurmam gereken seylermi var acaba.

Soyle bir hata ekraniyla karsilasiyorum

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X

İtunes yüklümü pc de
Ve tam olarak nasıl bir hata alıyorsun.

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İtunes yüklümü pc de
Ve tam olarak nasıl bir hata alıyorsun.
Evet onuda yukledim telefona atma sirasinda bu hatayi aliyorum. Uygulamaya ozgu parolayida yeniledim.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Soyle bir hata ekraniyla karsilasiyorum

Konuyu incelermisin.

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Konuyu incelermisin.
Cok cok tesekkur ederim hallettim oldu sicakta cafe de perisan olmustum soguk kola gibi geldiniz tesekkurler

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Unc0ver jb aracı ios 11 den 12.2 kadar kapsadığı için ios 12 jailbreak sorunları genel konu başlığı altında toplandı.
Uncover ayarlardan restore rootfs ile restore edin ve tekrar jb yapın, işe yaramazsa konu linkinden tam restore yapın.
Restore rootfs sadece jailbreak i mi sıfırlar yoksa telefonu da sıfırlar mı, telefon arkadaşın benim değil küfür yemeyelim sonra.

efsane

Administrator
Cihaz
Restore rootfs sadece jailbreak i mi sıfırlar yoksa telefonu da sıfırlar mı, telefon arkadaşın benim değil küfür yemeyelim sonra.
RootFS: JB yaptığın ilk görüntüyü sergiler içerde... yani sadece Tweak ayarları kalır

zedd

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
indirmek ayrı , indirip yüklemek ayrı... sen sadece indirip sileceksin.. eğer indir ve yükle seçeneği çıkarsa.. tüm ayarları sileceksin..

Not: Sadece ayarlar “iÇERİK” değil

2. Alternatif için forumda araştırma yapın “FutureRestore”
Evet sadece indir ve yükle çıkıyor başka yok telefonun ayarlarını sildiğim zaman neler gider

Burzumali

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
arkadaşlar herhangi bir sebebpten dolayı reset attı defa kurmayı denedim nasıl olucak yardım lütfen arkadaşlar konuyu doğru yerden açtım umarım
sorunlarımla sizi boğduysam kusura bakmayın
Mesaj düzenlendi:

arkadaşlar herhangi bir sebebpten dolayı reset attı defa kurmayı denedim nasıl olucak yardım lütfen arkadaşlar konuyu doğru yerden açtım umarım
tweak leri kapattım re install cydia dedim uygulama atıyor attıktan sonra denedikten sonra hep yüklenme ekranında kalıyor olmuyor

Ekli dosyalar

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Mesaj düzenlendi:

tweak leri kapattım re install cydia dedim uygulama atıyor attıktan sonra denedikten sonra hep yüklenme ekranında kalıyor olmuyor
Cihazı uçak moduna alarak deneyin.
Unc0ver ayarlardan load tweaks sekmesini kapatıp jb yapın

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
ikisini birden de kapattım olmadı yüklenme ekranında kalıyor
Mesaj düzenlendi:

Reload domedons(?) yanlış yazmış olabilirim) açıktı acaba ondan mı yeni fark ettim
Unc0ver ayarlardan restore rootfs açın ve restore yapın. Tüm tweaklarınız silinir.

aganti

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Paylaştığınız resimde hücresel açık.
Cihazı kapatıp açın 5 dk bekleyin ve tekrar deneyin. Aynı hatayı verirse uncover ayarlardan restorerootfs sekmesini açın restore yapın ve tekrar jb yapmayı deneyin.
Yine sonuç alamazsanız, Unc0ver ipa yı cydia impactor ile yükleyin tekrar deneyin.
MERHABA,
dediğiniz gibi ,uçak moduna aldım ,sonuç aynı,
sonra ipayı (unc0ver) sildim ve impaktor ile tekrar yükledim - o da sonuç vermedi,
en son olarak da ipa ayarlarından Reastore RootFS aktiv hale getirdim.....ama sonuç yine değişmedi....
JB de yapamadım Cydia yı da silemedim....
kala kaldım ortalıkda...

zedd

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ne yaptıysam yapayım bu hatayı alıyorum(Güncelleme dosyası inmemiş,Tüm ayarları sıfırladım,Uçak modunda denedim,Uncoveri bir sürü siteden indirip denedim,uncoverin ayarlarından ayarları kapatıp açtım,ios profili falan yükledim)ama yok yok bu hatayı alıyorum yok mu ya bu sorunu çözebilecek birisi ya 1 haftadır deniyorum yok olmuyorE7FAE465-FFF4-4832-A3BB-A062C77B2A0D.png

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ne yaptıysam yapayım bu hatayı alıyorum(Güncelleme dosyası inmemiş,Tüm ayarları sıfırladım,Uçak modunda denedim,Uncoveri bir sürü siteden indirip denedim,uncoverin ayarlarından ayarları kapatıp açtım,ios profili falan yükledim)ama yok yok bu hatayı alıyorum yok mu ya bu sorunu çözebilecek birisi ya 1 haftadır deniyorum yok olmuyorEkli dosyayı görüntüle 13083
Cihazı yeniden başlatıp jailbreak yapmayı deneyin

Tips
Tips
Üst Alt