Neler yeni

unc0ver Jailbreak Sorunları ve Çözumleri

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba unc0ver jbde Kernel Exploit kısmında hangisini önerirsiniz.

mantikafasi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba unc0ver jbde Kernel Exploit kısmında hangisini önerirsiniz.
En altta otamatk seç var eğer olmuyorsa hata veriyorsa kendin değiştirebilirsin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ugrsa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Jailbreakten sonra gece 100 birakiyorum sabah 5-6 alarm çalıyor uyaniyorum sarjim 75 e inmiş bu kadari normal mi? Hadi 5-6 birim tamam da ??

krstr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air
Appcake den indirdiğim uygulamaların bazıları açılırken çöküyor goodnotes, Spotify++ vb. Cihaz ios 12.1.1 uncover jb ve Appsync 32 yüklü. Varmı bir çözüm:BangHead:

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Appcake den indirdiğim uygulamaların bazıları açılırken çöküyor goodnotes, Spotify++ vb. Cihaz ios 12.1.1 uncover jb ve Appsync 32 yüklü. Varmı bir çözüm:BangHead:
Appcake sorunlarının belli bir çözümü yok dostum ne kadar çalışırsa o kadar.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bunyaminbehar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Yapmak istediğim, halihazırda jailbreakli cihazımı yeniden TEMİZ bir jailbreak ile kurmak. Sayfalar okudum ama denk gelmedim. Yolu yöntemi nedir acaba?

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Yapmak istediğim, halihazırda jailbreakli cihazımı yeniden TEMİZ bir jailbreak ile kurmak. Sayfalar okudum ama denk gelmedim. Yolu yöntemi nedir acaba?

Cihaz ne ios versiyonu nedir hangi araçla jb yapıldı bunlarıda yazın.

bunyaminbehar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Cihaz ne ios versiyonu nedir hangi araçla jb yapıldı bunlarıda yazın.

İ7 plus 12.1.1beta Unc0ver telefon üzerinden yaptım.

jakin33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İ7 plus 12.1.1beta Unc0ver telefon üzerinden yaptım.

Jailbreak Nasıl Kaldırılır? (Ana Konu) konuya bakabilirsin
iOS 12 - 12.1.2 RestoreRootFS (rec0ver)
unc0ver (Undecimus) Jailbreak kullananlar, Aracın ayarlar bölümde Restore RootFS (rec0ver) anahtarını açıp Jailbreak yaparak, Jailbreak dosyalarını kaldırabilirsin, daha sonra temiz kurulum yapabilirsin

baykaya

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Peki bunları yaptıktan sonra telefonu sıfırlayınca elm da kalma şansı var mı?

Jailbreak Nasıl Kaldırılır? (Ana Konu) konuya bakabilirsin
iOS 12 - 12.1.2 RestoreRootFS (rec0ver)
unc0ver (Undecimus) Jailbreak kullananlar, Aracın ayarlar bölümde Restore RootFS (rec0ver) anahtarını açıp Jailbreak yaparak, Jailbreak dosyalarını kaldırabilirsin, daha sonra temiz kurulum yapabilirsin

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bunu yaptıktan sonra telefonu sıfırlama elmada kalırsın ayrıca bu işlemden sonra tweakler ve repo içeriklerin siliniyor temiz kurulum için yeterli senin istediğin tam olarak future restore ama o konuya da girmeni tavsiye etmem bu işlerde teveübeli değilsen jbni kaybedebilirsin.

Burki7

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Telefonum res attıktan sonra,unc0ver’a girdiğimde uygulama doğrulanamıyor dedi.Sonra ayarlardan aygıt yöneticisinden doğruladım kabul etmedi doğrulanamadı.Sildim unc0ver’ı yükledim ana ekranıma yüklenirken o siyah yerde kaldı tam yüklemedi yani sonra bende tekrar kaldırdım.Acaba eski cyda ve tweakleri kaldırıp tekrar mı denemem lazım yardımcı olurmusunuz dostlar ?

AppleInsider

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Telefonum res attıktan sonra,unc0ver’a girdiğimde uygulama doğrulanamıyor dedi.Sonra ayarlardan aygıt yöneticisinden doğruladım kabul etmedi doğrulanamadı.Sildim unc0ver’ı yükledim ana ekranıma yüklenirken o siyah yerde kaldı tam yüklemedi yani sonra bende tekrar kaldırdım.Acaba eski cyda ve tweakleri kaldırıp tekrar mı denemem lazım yardımcı olurmusunuz dostlar ?
Aynı sorunu ben de biraz önce yaşadım. Sağlıklı çalışan bir jailbreak idi. Respring attı kendi kendine ve ardından unc0ver devre dışı kaldı. Uygulama doğrulanamadı uyarısı geldi. Ardından kaldırıp yine safari üzerinden kurmak istediğimde ignition.fun sertifika sorunu deyip açmadı ve kurmadı. Ben de nextapp.tweakbox üzerinden kurdum. İzin verdi başka bir şirketin üzerinden sertifika üretti. JB yaptım. Sonra tweakler çalıştı. Nobeta uyarısını kaldırmak için tweaki yeniden kurdum. Respring sonrası yine aynı şekilde JB gitti. Unc0ver a sertifika uyarısı verdi. Aynı programın tekrar kurulmasına izin vermedi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Burki7

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Aynı sorunu ben de biraz önce yaşadım. Sağlıklı çalışan bir jailbreak idi. Respring attı kendi kendine ve ardından unc0ver devre dışı kaldı. Uygulama doğrulanamadı uyarısı geldi. Ardından kaldırıp yine safari üzerinden kurmak istediğimde ignition.fun sertifika sorunu deyip açmadı ve kurmadı. Ben de nextapp.tweakbox üzerinden kurdum. İzin verdi başka bir şirketin üzerinden sertifika üretti. JB yaptım. Sonra tweakler çalıştı. Nobeta uyarısını kaldırmak için tweaki yeniden kurdum. Respring sonrası yine aynı şekilde JB gitti. Unc0ver a sertifika uyarısı verdi. Aynı programın tekrar kurulmasına izin vermedi.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Dostum Uncover Sorunu

Konu açtım Burda bak buna.Twakboxtan yükledim uncover sorunum çözüldü.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Merhaba ipad pro ile jailbreak yapmaya çalışıyorum İOS 12.1 yüklü cihazda fakat unc0ver uygulamasından jailbreak tıklayınca 2 saniye sonra ipad restart atıyor jailbreak yapamıyorum çözümünü söyler misiniz lütfen ACİL.
Sürekli denemelisiniz. Cihaz restart attıktan sonra birkaç uygulama açıp kapatın öyle Jailbreak yapmayı deneyin.

lmacht

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
arkadaşlar icleaner yüklemiştim telefona, temizligini yaptıktan sonra respring yapmak istedi onay verdim ama orda takılı kaldı ...uzun zaman bekledikten sonra mecburen hard reset yaptım defalarca.. elmada takılı kaldı telefon ..ne yapmam gerekiyor yardımcıı olurmusunuz ?
sürümüm 12.1

ahmetsomuncu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
arkadaşlar bugün uncover sürümünü siri kestirmesi ile güncellerim. beta 49 oldu. girdim bi ayarlara bakayım dedim ayarların olduğu bölümdeki açık kapalı butonları yok.. bu durumla karşılaşan var mı??

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar bugün uncover sürümünü siri kestirmesi ile güncellerim. beta 49 oldu. girdim bi ayarlara bakayım dedim ayarların olduğu bölümdeki açık kapalı butonları yok.. bu durumla karşılaşan var mı??

Uncoveri sil yeniden indir

ahmetsomuncu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Uncoveri sil yeniden indir

hocam ben impactor kullanarak yüklemiştim ama .. silip impactor ile atsam yine problem olmaz değil mi?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
hocam ben impactor kullanarak yüklemiştim ama .. silip impactor ile atsam yine problem olmaz değil mi?

Olmaz tekrar impactor ile kurabilirsin

mantikafasi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Şu anda birkaç kişi imzaları Revoke ettiriyorlar ondan dolayı yüklenmeyebiliyor arada imzalıyorlar yeniden . eğer sürüm yükseltecekseniz reprovision Önerimdir

Tips
Tips
Üst Alt