Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

Kahraman1221

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
11.3.1 ios sürümünü kullanıyorum 12.1.3 sürümüne geçmelimiyim malum bir çok uygulama artık ios 11 desteklemiyor

JamesPark

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
11.3.1 ios sürümünü kullanıyorum 12.1.3 sürümüne geçmelimiyim malum bir çok uygulama artık ios 11 desteklemiyor
Bence geçmeyin şuan iphone x kullanıyorum 12.2 deyim pişmanım güncellediğim için.
Mesaj düzenlendi:

yayınlayıcı yazmışmı cözülen sorunları bildirmişmi onu sordum
Fix a reliability issue with the sock_puppet exploit on iOS 12.2 bunu yazmış

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bence geçmeyin şuan iphone x kullanıyorum 12.2 deyim pişmanım güncellediğim için.
Mesaj düzenlendi:

linki varsa ben deneyeyim bakalım

Kralyzxx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Öyle de böyle de oturana kadar her şey bekleyeceğiz. Yapacak bir şey yok.Adı üstünde Beta illa ki eksikler sorunlar oluşacak.

furkanozm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ortalama ne kadar bekleriz ki acaba kararlı sürüm için?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

furkanozm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Çok kararlı olmasa da birazdan beta4+1 geliyor büyük ihtimalle
Evet twitterden takip ediyorum.Baya seri ilerliyor güncellemeler.En geç 1 haftaya bence oturur diye tahmin ediyorum.sizin düşünceniz nedir?

furkanozm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bence de 1 hafta içinde tam sürüm çıkar gibi.
İlk Jailbreakim olduğundan dolayı zaman bana geçmiyor, sürekli twitterden takipteyim :)

Kralyzxx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
İlk Jailbreakim olduğundan dolayı zaman bana geçmiyor, sürekli twitterden takipteyim :)

Benimde öyle bayadır bekliyorum. En son iPhone 4 e yapmıştım

aygn5634

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (5.Nesil)
programı açtıgınızda sag üstte ''Flash&JB'' sekmesı var. ona tıklıyoruz. Sonrasında yine ust taraftan jailbreak sekmesını seciyoruz. sonra sağ altta surumu seciyoruz ve ''run''a tıkıyoruz. (öncesinde parolaları kapatıyoruz.)sonrasında yukleme yapıyor. ardından telefona unc0ver yukleniyor. sonra guven diyoruz profilden. bende bir kere hata verdi. ikincisinde oldu.
suan hata verıyo uncower 3u tools la denedimde bi faydası olacakmı ona göre hareket etcem ?

Cannados

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Evet twitterden takip ediyorum.Baya seri ilerliyor güncellemeler.En geç 1 haftaya bence oturur diye tahmin ediyorum.sizin düşünceniz nedir?
Kararlı sürümün gelmesi uzun zaman alır düşüncesindeyim gerçi bende yeniyim desem yeridir tecrübeli arkadaşlardan destek almaya çalışıyoruz

SamoeJX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

Bende ilk 12'ye çıktığı zamanlarda rahat 1.5 ay beklemiştim. Sonra çıktı o zamanlar sürümüm 12.0.1'di. Yaptım 3 ay kullandım. Oyunları streched yapmak için upscale tweak ini yükledim. Sonra çözünürlüğü çok düşürdüm diye telefon çöktü. Mecburen 12.3'e güncellemek zorunda kaldım. Şu anda yine beklemeye başladım. Ama zevkli yani böyle sürekli foruma bakarken zaman geçiyor 😬

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Mesaj düzenlendi:

beta 4 dün linki varsa atabilirmisin

aygn5634

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (5.Nesil)

Ekli dosyalar

Tips
Tips
Üst Alt