Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Şöyle bir durumda var kızıyoruz sinirleniyoruz ama adamlarda uğraşıyorlar günlerce emek sarfediyorlar testler yapıyorlar buda insanlar sorunla karşılaşmasın diye yoksa çıkarırlar sorunlu olduktan sonra bu seferde adamlara kızacak millet böyle jailbreak mi olur diye sonuçta illaki çıkacak aceleye getirmek onca sorunuda beraberinde getirir şahsi görüşüm benim bu yönde

finchello

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bu akşam apple etkinliği sırasında A12 ler için jb yayınlanabilir :)

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Mrtklo

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
B47 sürümüne yeni machswap2 exploiti de eklenmiş arkadaşlar diğer cihazlarda jb kararlı olmaya başladı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

dplali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
B47 sürümüne yeni machswap2 exploiti de eklenmiş arkadaşlar diğer cihazlarda jb kararlı olmaya başladı

Machswap 2 bende hata veriyor hocam. M2’yi seçtim exploit kısmından bastım 2’de takılı kaldı sonra aşağıda error yazdı restart attı. Mecbur MachSwap 1 ile devam. Cihaz 5S.

MSTSGTL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bende şaşırdım yeni sürüm yayınlanınca

Valla bana da kuzen atmış acılmıs diye bende siteye bakmadan yazdım hahaha bi baktım 12.2 kuzene yazdım len salak 12.2 diye senin olsun o surum dedim

mr.bjk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar selam son bir tweet atmış a12x cihazlar artık son kırılabilir cihazlar olabilir diye pwn. ben olayı yanlış mı anlıyorum dalga mı geçiyor hala yapamadı bizi mi oyalıyor çok zor falan diye ?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS

finchello

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
A12 cihazlar jb yapılabiliyor, sadece cydia ve substrate güncellemesi kaldı. Ay sonunu bulacak diye tahmin ediliyor. Aşağıda arkadaşın tweet i mevcut.

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

erdinckoc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba iphone X cihaz için hangisi uygun ve sorunsuz. Ayrıca denemek için iphone 5s jb yaptım nedense cihaz açılıp kapandıktan sonra cydia uçuyor bu neden oluyor aynısı iphone x cihaz ile yaşarmıyım.
Mesaj düzenlendi:

Ayrıca ipsw sertifikalar aktif olarak gözüküyor ama indiremiyorum. Sizlerde Kontrol edermisiniz.

10600

Son düzenleme:

MSTSGTL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba iphone X cihaz için hangisi uygun ve sorunsuz. Ayrıca denemek için iphone 5s jb yaptım nedense cihaz açılıp kapandıktan sonra cydia uçuyor bu neden oluyor aynısı iphone x cihaz ile yaşarmıyım.
Mesaj düzenlendi:

Ayrıca ipsw sertifikalar aktif olarak gözüküyor ama indiremiyorum. Sizlerde Kontrol edermisiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 10600
İmzalar kapalı sayfayı guncelleyin isterseniz..

erhansaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Arkadaslar a12 icin cydia güncellemesi geldimi ona göre yükleyelim sonra sürüm yükseltmek zorunda kalmayalim

mantikafasi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Tüm tweaklerde bu hatayla karşılaşıyorum yardım eder misiniz ?
Tweak için gerekli repoyu kaynaklar > Düzenle > Ekle den eklemeniz gerekiyor gereken repoyu

GokhanTurkmen

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
arkadaşım doğru başlıkta bu soruna yanıt arar mısın lütfen, burası bu sorunun yeri değil. biz burada jailbreak ile ilgili gelişmeleri takip ediyoruz.

mr.bjk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaşım doğru başlıkta bu soruna yanıt arar mısın lütfen, burası bu sorunun yeri değil. biz burada jailbreak ile ilgili gelişmeleri takip ediyoruz.
katılıyorum sorulan cevaplara cevao veren arkadaşlar da aynı durumu yaşatıyor. gece gündüz buraya gelen mesajlara heycanla bakıyoruz.

Tips
Tips
Üst Alt