Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
zaman zaman calismiyor onlar. altstore ile deneyin. bazen calismiyorlar servisler o bu şu kapalı oluyor. en güzeli dev.

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
sürekli bu hatayı alıyorum sorun ne olabilir @ugacomtr hocam çare dev diyorsunuz ama unc0ver ipasını imzalayamıyorumki 1 senelik dev alsam imzalayamadıktan sonra ne anlamı olucak? youtube bir sürü video izledim aynısını yapıyorum ama olmuyor bilmiyorum tıkandı kaldı.

hata altstore.jpg
Mesaj düzenlendi:

arkadaşlar çözümü ben kendim buldum şöyleki; yedek apple kimliğim var iki faktörlü doğrulaması kapalı olan onunla altstore kurmak ne yaptıysam mümkün olmadı ancak 3utools ile 14.3 e kadar destekli olan unc0ver ipasını imzalayıp cihaza atabilmiştim şimdi ise yedek apple kimliğim ile altstore hiç bir şekilde kuramadım güvenemediğim için kendi apple kimliğimin bilgilerinide girmiyordum amcak izlediğim videolarda 6 haneli kod geldiğini gördüm denemeye karar verdim sonuç olumlu şu anda cihazım untethered jb li yani kendi kullandığınız ya da yedek apple kimliğinizin iki faktörlü korumasını açın ondan sonra sonuç olumlu oluyor çoğu kişinin takıldığı yer burasıdır. iPhone SE 2.nesil 14.4.1 sonuç başarılı.

Son düzenleme:

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
sürekli bu hatayı alıyorum sorun ne olabilir @ugacomtr hocam çare dev diyorsunuz ama unc0ver ipasını imzalayamıyorumki 1 senelik dev alsam imzalayamadıktan sonra ne anlamı olucak? youtube bir sürü video izledim aynısını yapıyorum ama olmuyor bilmiyorum tıkandı kaldı.

Ekli dosyayı görüntüle 19136
Mesaj düzenlendi:

arkadaşlar çözümü ben kendim buldum şöyleki; yedek apple kimliğim var iki faktörlü doğrulaması kapalı olan onunla altstore kurmak ne yaptıysam mümkün olmadı ancak 3utools ile 14.3 e kadar destekli olan unc0ver ipasını imzalayıp cihaza atabilmiştim şimdi ise yedek apple kimliğim ile altstore hiç bir şekilde kuramadım güvenemediğim için kendi apple kimliğimin bilgilerinide girmiyordum amcak izlediğim videolarda 6 haneli kod geldiğini gördüm denemeye karar verdim sonuç olumlu şu anda cihazım untethered jb li yani kendi kullandığınız ya da yedek apple kimliğinizin iki faktörlü korumasını açın ondan sonra sonuç olumlu oluyor çoğu kişinin takıldığı yer burasıdır. iPhone SE 2.nesil 14.4.1 sonuç başarılı.
ipayı link olarak telefona yüklüyoruz. siz kolaylıklarını hic anlayamamışsınız. iyi forumlar.

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Hocam dev alma konusu varsada okumadım orayı şimdi siz söyleyince anlıyorum ama keske daha önce söyleseydiniz neyse önemli olan artık yapabilmiş olmam şimdi repoları kuruyorum special kısmında var galiba o anlatım yanlışsam düzeltin. İyi forumlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

acgahmet

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhabalar;
Iphone 11 , İos 14.4.1 Kullanmaktayım Jailbreak yapıp dev hesabı almak istiyorum rica etsem birisi bana yardımcı olabilir mi bu konu hakkında

reiis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Win 11 de yükleyen varmı altstore iTunes hatası veriyor

reiis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Win 10 yükledim çift doğrulama hesabım hep hata verdi çift doğrulama olmayan başka bir hesabı girdim yüklendi unc0ver 1-2 hata sonrasında yüklendi bu seferde bu Hatay’ı aldım

Ardaoz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaslar selam. ios 13.5 jailbreakli telefonumu bugun sarji bitip kapanmis. Pcden altstore ile jb yapmaya calistim. Altstore yuklendi ancak gormeye calistigimda atti beni. Pcsiz yapmayi deniyorum uncover inmiyor. Nasil bir yol izlemeliyim yardimci olur musunuz

reiis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Safaride uncoveri indir sonra altstore ile aç de

Kadirkuru55

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Pc siz yapabileceğimiz bir site var var mı?

wist

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Win 10 yükledim çift doğrulama hesabım hep hata verdi çift doğrulama olmayan başka bir hesabı girdim yüklendi unc0ver 1-2 hata sonrasında yüklendi bu seferde bu Hatay’ı aldım

aynı durumu az önce ben de yaşadım. telefonun desteklemesi gerekiyor. daha önce yaptım

reiis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
aynı durumu az önce ben de yaşadım. telefonun desteklemesi gerekiyor. daha önce yaptım
A12 a13 destekliyormuş bizimkileri desteklemiyormuş

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
gencler uncover için 14.3 den sonrası için iphone xs ve 11 serisi lazım. yani aşağı model cihazlar 14.3 e kadar uncover 14.3 den 14.8 e kadar checkrain ile yapacaklar. ip 13 sahipleri ise yedek cihaz alıp 13 icin jb çıkana kadar sabredecekler. iyi forumlar

reiis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Checkra stabil değil twekler düzgün çalışmıyor

adgu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Merhaba, aynı problem bende de mevcut. Telefon kapandı. altstore yüklüyorum, yüklü görünüyor, ayarlardan cihaza da güven yapıyorum ancak altstore atııyor.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Merhaba, aynı problem bende de mevcut. Telefon kapandı. altstore yüklüyorum, yüklü görünüyor, ayarlardan cihaza da güven yapıyorum ancak altstore atııyor.
*Sevgili JTR ailesi. İlk 10 Developer imzalı ipa ya başvuranlara özel bir kampanya yapmış bulunmaktayız. Sitemize destek olmak adına bu hizmetimizden faydalanabilmeniz adına kampanya düzenlenmiştir. 110 TL. olarka 10 dev. ipa verilecektir. Ayrıca ilk 10 ipad imzalama ücreti ise 70 TL. olacaktır. İyi forumlar.*

tnc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
*Sevgili JTR ailesi. İlk 10 Developer imzalı ipa ya başvuranlara özel bir kampanya yapmış bulunmaktayız. Sitemize destek olmak adına bu hizmetimizden faydalanabilmeniz adına kampanya düzenlenmiştir. 110 TL. olarka 10 dev. ipa verilecektir. Ayrıca ilk 10 ipad imzalama ücreti ise 70 TL. olacaktır. İyi forumlar.*
Sayin yoneticilerimiz developer imzalari 110 degilde ipad imzalamadaki gibi 70 tl yapsaniz bizde rahatça basvuru yapsak olmazmi talep bakin nasil artış sagliyor site üyesi olarak benim gibi cok düşünen var

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
6s plus ios 14.6 desteği var mı bu uncover in.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ardaoz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Altstore un eski surumunu kur kardesim bilgisayarina. Ordan jailbreakle. Sorunumu cozdum ben boyle yapip

Tips
Tips
Üst Alt