Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

serdar06288

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhabalar. iphone 6s 7 8 x xs 11 12 cihazları 9/30 da atma sorunu yaşamıyor. 11 pro max 12 pro max cihazlarda sorun yaşanıyor. Elinde cihaz mı yok deneyemiyor anlamadım ama en iyi cihazlarında bu sorun olması can sıktı.
güncel ipayı hazırladım ve gerekli kişilere ilettim hızlıca güncellemeler tarafımca yapılmaktadır.
ipa kaynaklı bizle alakası olmayan bir sorun yaşanmaktadır.
Dövecem abi bu yazılımcıyı ben :) :) bekleyecez abi artık yapacak bişi yok nasıl olsa düzeltilecek eninde sonunda.. onlarda farkındadır diye düşünüyorum..

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sizdede cydia logosu bu şekilde mi ? Eski gibi .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bycash

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 12 Mini
9/30 sorunu bendede var. 6.0.1 ile de denedim sonuç hüsran. Altstore ile yükleme yapamadım profile invalid veriyor çoğu kişide olduğu gibi. Sideloadly ile deneyince oluyor bu sorun diyolar ama bilmiyorum. Güncelleme bekleyeceğiz sanırım

serdar06288

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
9/30 sorunu bendede var. 6.0.1 ile de denedim sonuç hüsran. Altstore ile yükleme yapamadım profile invalid veriyor çoğu kişide olduğu gibi. Sideloadly ile deneyince oluyor bu sorun diyolar ama bilmiyorum. Güncelleme bekleyeceğiz sanırım
valla neyden kaynaklı olduğunu bilmiyorum geliştiriciye çok mesaj atmışlar bu konu ile ilgili heralde daha sonra düzelir diye umuyorum

ANILxTR

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Problem yaşan arkadaşlar, daha yeni çıktığı için problem yaşamanız gayet normal. Beklemeniz daha iyi olucaktır.
Mesaj düzenlendi:

valla neyden kaynaklı olduğunu bilmiyorum geliştiriciye çok mesaj atmışlar bu konu ile ilgili heralde daha sonra düzelir diye umuyorum
denemeye devam edebilirsiniz fakat işe yarar mı bilemiyorum 6.0.0 veya 6.0.1 ile denediniz mi?
Mesaj düzenlendi:

bu arada düzenleme yapmak istiyorum.. elinde bilgisayarı olmayan arkadaşım var ve bilgisayarsız yöntemi var mıdır?

serdar06288

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Problem yaşan arkadaşlar, daha yeni çıktığı için problem yaşamanız gayet normal. Beklemeniz daha iyi olucaktır.
Mesaj düzenlendi:

denemeye devam edebilirsiniz fakat işe yarar mı bilemiyorum 6.0.0 veya 6.0.1 ile denediniz mi?
Mesaj düzenlendi:

bu arada düzenleme yapmak istiyorum.. elinde bilgisayarı olmayan arkadaşım var ve bilgisayarsız yöntemi var mıdır?
valla kardeşim iki sürümüde denedim ama aynı

ANILxTR

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Son düzenleme:

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
13,5 dan (jailbreakli) 14.3 e nasıl geçebilirim ? videolu anlatım var mı?

gurbetci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Güncelleme ile alakası yok bence bende iPhone 12 Pro iOS 14.2 vardı alt üst vüs ne olsa denedim olmadı
İphone 12 pro Max 14.3 catır catır oldu

bycash

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 12 Mini
12 mini 14.3 ne altstore yükleniyo ne de 9/30dan ilerisine geçiyor. Güncelleme bekliyorum inşallah çabuk gelir 6.0.1 umutlanmıştım olmadı. Söylenen herşeyi yaptım siri kapa, uçak modu al sıfır telefon olarak ayarla başka apple id gir vs hepsi olmadı

gurbetci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Kardeş üzülerek yazıyorum tahminimde olabilir bendede aynı 9/30 disabling sandbox hatası veriyordu ne yaptımsa her yerden ipa yükledim olmadı en sonunda tlf kırdım rahatladım iPhone 12 Pro iOS 14.2 idi gittim iPhone 12 Pro Max İos 14.3 tlf buldum hiç sorun yok Cydia catır catır çalışıyor
Mesaj düzenlendi:

İnşallah güncelleme dendir Twitter her kime yazdım sa bu konuda kimsenin bilgisi yok pwnd mesaj attım cevap bile yazmadı
Mesaj düzenlendi:

Forumda efsane var biliyor benim durumu hayırlısı olur

bycash

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 12 Mini
Kardeş üzülerek yazıyorum tahminimde olabilir bendede aynı 9/30 disabling sandbox hatası veriyordu ne yaptımsa her yerden ipa yükledim olmadı en sonunda tlf kırdım rahatladım iPhone 12 Pro iOS 14.2 idi gittim iPhone 12 Pro Max İos 14.3 tlf buldum hiç sorun yok Cydia catır catır çalışıyor
Mesaj düzenlendi:

İnşallah güncelleme dendir Twitter her kime yazdım sa bu konuda kimsenin bilgisi yok pwnd mesaj attım cevap bile yazmadı
Mesaj düzenlendi:

Forumda efsane var biliyor benim durumu hayırlısı olur
En güzelini yapmışsınız hocam bende o raddeye geliyorum az kaldı :)
Aynen tüm yerlerden takip ediyorum çözüme kavuşacak birşey yok. 3 pc den denedim hep aynı sorun. Mac kaldı birtek denemediğim o da yok etrafımda kimsede

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
9/30 sorunu AltStore ile imzalayınca düzgün çalışıyormuş.

bycash

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 12 Mini
9/30 sorunu AltStore ile imzalayınca düzgün çalışıyormuş.
Malesef altstore yükleyemiyorum, the provisioning profile invalid hatası veriyor. Ne denediysem olmadı 2 gündür çözemedim

ozzbss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Çözdüm daha doğrusu çözmüşler sorunu site kural gereği link paylaşımı yasak isteyen iletişime geçsin yardımcı olurum.
Mesaj düzenlendi:

Edit: stabil değil Cydia geliyor ama herhangi bir tweak yükleyip repstring attığında çihaz kilitleniyor bekleyeceğiz mecbur.

Son düzenleme:

erisman

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
14,3 imzası kapalı yine 12,4 e mahküm kaldık :((((

mkaanckmkli

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Merhaba cihazınıza altstore uygulmasıyla jailbreak yapmanız halinde sorun olmayacaktır.
Altstore derken ? Biraz aydınlatır mısınız beni ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sadikoglu08

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Güncelleme ile alakası yok bence bende iPhone 12 Pro iOS 14.2 vardı alt üst vüs ne olsa denedim olmadı
İphone 12 pro Max 14.3 catır catır oldu
Bende de 12 pro max 14.2 ama olmuyor?..

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Theahtapot

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Arkadaşlar herkese merhabalar 13.5 iphone 11 unc0ver jailbreakli şu anda kullanıyorum. 14.3 jailbreak e nasıl geçiş yapabilirim yardımcı olabilecek var mı?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar herkese merhabalar 13.5 iphone 11 unc0ver jailbreakli şu anda kullanıyorum. 14.3 jailbreak e nasıl geçiş yapabilirim yardımcı olabilecek var mı?
İos 14.3 de Shsh kayıdın varsa fr ile sürüm güncelleyebilirsin.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@Theahtapot

Tips
Tips
Üst Alt