Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

hitgraphic

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Cccleaner tweakını yükleyin ve kontrol edin.
Cccleaner tweak dediğin İcleaner pro tweak ı kasdediyorsan o yüklü ama nasıl kontrol edicem???sizin söylediğiniz tweak farklı bişeyse Cccleaner onu bulamadım????

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Cccleaner tweak dediğin İcleaner pro tweak ı kasdediyorsan o yüklü ama nasıl kontrol edicem???sizin söylediğiniz tweak farklı bişeyse Cccleaner onu bulamadım????

quadespy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bildiğim kadarıyla o tweak paralı bi tweak ve siz bunun crackli halini istiyosunuz bu forum zaten crackli şeylere karşı o yüzden silinmiştir yazdıklarınız

Moderatör tarafından düzenlendi:

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
korkarak soruyorum lakin iphone 11 13.5.1 jail oluyor mu ? :sconf:
Checkra1n ile evet

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hayır olmaz, lütfen yanlış bilgi vermeyelim. checkra1n yalnız A7-A11 yani iPhone 5s-iPhone X arası destekler. iPhone 11, 13.5.1 için şu anlık jailbreak yok.

selcuktncr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Ne şanssız adamım ya :) 5 yıl sonra telefonu değiştirdim onda da jb yok

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@3mmm

Sürüm 13.3.1 ise unc0ver 5.3.1 destekler...

“Unsupported” diyorsa cihaz sürümünde sorun var...

Borckali08

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Iphone 6 12.4.8 bilgisayarsız unc0ver v5.3.1 yüklemek istiyorum bir sürü yerden indirdim fakat hiçbiri profilerde çıkmıyor. Yardımcı olabilecek var mı?

KadirBaran

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Iphone 6 12.4.8 bilgisayarsız unc0ver v5.3.1 yüklemek istiyorum bir sürü yerden indirdim fakat hiçbiri profilerde çıkmıyor. Yardımcı olabilecek var mı?
İnterenetnet indirilen unc0ver ipalar hem sorunlu hemde sertifikalarını ne zaman biteceğini belli degildir bi sabah kalktiginizda sertifikalar iptal olmus olabilir şuanda bütün sitelerde sertifikalar iptal durumunda bilgisayar olmadan kurma imkanınız yok
Size tavsiyem kendimde kullandigim cihazinizin udid numarasina gore developer hesabi kullanmaniz 1 yil boyunca sertifika problemi yok istediginiz kadar telefonu acip kapatin bir sabah kalkip jailbreak gitti derdi yok ben kullanıyorum cok memnunum kullanmak isterseniz @efsane admin ile iletişime gecebilirsiniz size bu konuda yardimci olacaktır

Sparrow07

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
benim jb gitti tekrar yükleyemedim altsigner ile yükledim fakat unable to repair system hatası verdi load tweak rootfs denedim olmadı son sürümü yükledim elmada kalıyordu. sonra cihazı sıfırladım yeni bir iphone olarak ayarladım. tekrar unc0verin alt sürümünü yüklediğimde unable hatası aldım son sürümü yüklediğimde elmada kalıyor hala herşey aynı ne yapabilirim yükleyemiyorum jb

Borckali08

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İnterenetnet indirilen unc0ver ipalar hem sorunlu hemde sertifikalarını ne zaman biteceğini belli degildir bi sabah kalktiginizda sertifikalar iptal olmus olabilir şuanda bütün sitelerde sertifikalar iptal durumunda bilgisayar olmadan kurma imkanınız yok
Size tavsiyem kendimde kullandigim cihazinizin udid numarasina gore developer hesabi kullanmaniz 1 yil boyunca sertifika problemi yok istediginiz kadar telefonu acip kapatin bir sabah kalkip jailbreak gitti derdi yok ben kullanıyorum cok memnunum kullanmak isterseniz @efsane admin ile iletişime gecebilirsiniz size bu konuda yardimci olacaktır
Ücretli olduğu için öğrenciyim ve bunu karşılamak için şu an maddi olarak müsait değilim yine de yardımınız için teşekkürler🙋🏻‍♂️😊

Tips
Tips
Üst Alt