Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
kimse yardımcı olmayacak mı
Mesaj düzenlendi:

güncell güncell
Mesaj düzenlendi:

upp uppp
Pc den altstore programı ile yükleyin.

Admshnr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Pc den altstore programı ile yükleyin.
hocam deniyorum ama itunesi kendi sitesinden yükle diye mesaj çıkıyor

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
hocam deniyorum ama itunesi kendi sitesinden yükle diye mesaj çıkıyor
Pc de yüklü olan itunesi silin ve linkden
İndirip yükleyin.

Cordcor

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim. Bugün iPad Air 3 satın aldım ve bilerek güncelleme yapmadım. Cihazın gelen sürümü 13.1.3. Kendi telefonumu jailbreak yapmıştım. Ama o 13.3 dü. uncover yükleyerek sıkıntı olmadan yaptım. Şimdi iPad os olunca bilemedim. Aynı uncover sürümüyle jailbreak yapabilirmiyim?

Admshnr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
olmuyor yapamıyorum kafayı yiyecem
Mesaj düzenlendi:

Beyler uncover jailbreakı cookernutz dan indirdim kazım olan ordan indirsin
allah razı olsun inşallah sana korona morona uğramaz yaptım dediğin siteden :banana::banana::banana::banana::banana::banana::banana::b2:

Son düzenleme:

Teto1635

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba gençler, 5 gündür sürekli sitenizde jailbreak ile ilgili yazıları okuyorum, bir arkadaşımda gördüm ve merak ettim, bilgi sıfır olunca bilmediğim bir sürü teknik bilgi ve kelime mevcut. 5gündür az biraz okuya okuya öğrenmeye başladım ama bende iphone 5s 12.4.4 var, bu ios yeni sanırım uncover yayınlandığı tarihe göre, yükleyemem uncover 4.3.1 değil mi? İhtiyarım maruz görün, heves işte. İlgilendiğiniz için şimdiden çok teşekkürler.

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba gençler, 5 gündür sürekli sitenizde jailbreak ile ilgili yazıları okuyorum, bir arkadaşımda gördüm ve merak ettim, bilgi sıfır olunca bilmediğim bir sürü teknik bilgi ve kelime mevcut. 5gündür az biraz okuya okuya öğrenmeye başladım ama bende iphone 5s 12.4.4 var, bu ios yeni sanırım uncover yayınlandığı tarihe göre, yükleyemem uncover 4.3.1 değil mi? İhtiyarım maruz görün, heves işte. İlgilendiğiniz için şimdiden çok teşekkürler.
Maalesef hocam unc0ver 12.4.4 desteklemiyor.

Teto1635

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Maalesef hocam unc0ver 12.4.4 desteklemiyor.
Eyvallah kardeşim, peki bu jailbreak güncellemeleri ne sıklıkla çıkar tahmini haftası ayı var mıdır, yada bendeki iosu destekleyecek jailbreak çıkar mı? Okudukça öğreniyorum, shsh nedir apple ios sürüm imzası nedir öğrendim, farkına vardımki alt sürümlere dönemem. Checkra1n de okudum onda ise tel kapanırsa gidiyomuş jailbreak ama o da desteklemiyor sanırım :D

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Eyvallah kardeşim, peki bu jailbreak güncellemeleri ne sıklıkla çıkar tahmini haftası ayı var mıdır, yada bendeki iosu destekleyecek jailbreak çıkar mı? Okudukça öğreniyorum, shsh nedir apple ios sürüm imzası nedir öğrendim, farkına vardımki alt sürümlere dönemem. Checkra1n de okudum onda ise tel kapanırsa gidiyomuş jailbreak ama o da desteklemiyor sanırım :D
Checkra1n ile jb yapabilirsiniz

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Altstore ile yapabilirsiniz forumda konusu var.
2. Şeçenek ise appcake indirin sonra unc0ver.dev sitesinden 4.3.1 ipayi indirin. İndirdiğiniz ipayi appcake ile açip kurun.

Teto1635

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
İlgilendiğiniz için çok teşekkürler gençler
A7 miş benimki belki destek gelir uncovera umarım yani, ama merakım için ilk checkra1n deneyim, tecrübe herşey, umarım bozmam cihazı

Moderatör tarafından düzenlendi:

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İlgilendiğiniz için çok teşekkürler gençler
A7 miş benimki belki destek gelir uncovera umarım yani, ama merakım için ilk checkra1n deneyim, tecrübe herşey, umarım bozmam cihazı😂
Korkma iphone cihazi böyle şeylerle bozulmaz. Checra1n kullanmani tavsiye ediyorum daha hizli, daha stabil.

Teto1635

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Korkma iphone cihazi böyle şeylerle bozulmaz. Checra1n kullanmani tavsiye ediyorum daha hizli, daha stabil.
Eyw şuan konuyu okumakla meşgulüm konuyu anlamaya çalışıyorum, mac yok win10 üzerinde yapacığım ama bi ön bilgilendirmemi tamamlayayım, terimler yabancı gelince👀

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Eyw şuan konuyu okumakla meşgulüm konuyu anlamaya çalışıyorum, mac yok win10 üzerinde yapacığım ama bi ön bilgilendirmemi tamamlayayım, terimler yabancı gelince
Bu konu linkini kullanarak jb yapın.

Teto1635

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bu konu linkini kullanarak jb yapın.

Oooo süper, harikasın, tam istediğim şey, okuyordum bende sayfa sayfa, çok teşekkür ederim.
Mesaj düzenlendi:

Oooo süper, harikasın, tam istediğim şey, okuyordum bende sayfa sayfa, çok teşekkür ederim.
Yaptım oldu vallahi çok teşekkürler tekrar, jb sonrası yapılması gerekenler diye konular vardı onlara bakayım şimdi :D

Son düzenleme:

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
kimse yardımcı olmayacak mı
Mesaj düzenlendi:

güncell güncell
Mesaj düzenlendi:

upp uppp
Arkadaşlar PC yok nasıl Jailbreak yapabilirim
Appstore 闪电签 yaz çıkan programı indir. Profil yüklemek isteyecek izin ver yükle. İndirdiğin unc0ver ipasını yükledigin uygulama ile aç (y)

fearveli

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Appstore 闪电签 yaz çıkan programı indir. Profil yüklemek isteyecek izin ver yükle. İndirdiğin unc0ver ipasını yükledigin uygulama ile aç (y)

Ücretsiz mi acaba bu sizin dediğiniz ?
Mesaj düzenlendi:

Yükle diyorum ama unc0ver soluk şekilde kalıyor

Son düzenleme:

necoeren

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
mobilden uncover yükleme yolu var mı güncel ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bzenci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
hocam selamlar, buradan indirdiğimde uncover uygulaması soluk kalıyor ve tıkladığımda bu uygulama yüklenemiyor diyor, yardımcı olabilir misiniz?
Siteye ara ara bak imzası bitmiştir hergün dene bndede öyle oluyodu

Tips
Tips
Üst Alt