Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Yaptım ama geme aynı hata
Mesaj düzenlendi:

Güzel kardeşim anlıyorum zaten uçak modu falan dediğini aynı şekilde yaptım ama gene aynı uygulamadan atıyor:)

daha önce hiç jailbreak yapmadıysan cihazın 2 kere kapanıp açılacak senin dikkat etmen gereken bazı yerler var

cihazı kapat
1 dk sonra aç açılınca hemen uncoverı açmaya çalışma 1 dk bekle sonra uncovera giriş yap jailbreak butonuna basmadan bu noktada cihazı uçak moduna al sonra jailbreak butonuna bas hemen cihazın reboot yapması lazım açılınca yine 1 dk bekle uncovera gir yine uçak moduna al wifi kapalı olsun dikkat et 2. seferde jailbreak olabilir belki bir kere daha kapanabilir yine aynı şekilde bekleyip uçak moduna alacaksın

diyelimki yine olmadı telefonu kapatıp açıp sıralamayı tekrar yapacaksın

Seymes

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
ios versiyonunuz kaç?
13.2 versiyon kardeşim
Mesaj düzenlendi:

daha önce hiç jailbreak yapmadıysan cihazın 2 kere kapanıp açılacak senin dikkat etmen gereken bazı yerler var

cihazı kapat
1 dk sonra aç açılınca hemen uncoverı açmaya çalışma 1 dk bekle sonra uncovera giriş yap jailbreak butonuna basmadan bu noktada cihazı uçak moduna al sonra jailbreak butonuna bas hemen cihazın reboot yapması lazım açılınca yine 1 dk bekle uncovera gir yine uçak moduna al wifi kapalı olsun dikkat et 2. seferde jailbreak olabilir belki bir kere daha kapanabilir yine aynı şekilde bekleyip uçak moduna alacaksın

diyelimki yine olmadı telefonu kapatıp açıp sıralamayı tekrar yapacaksın
İşte tlfonı kapatıp açmıyor daha önceki sürümlerdede jb yaptım uncye girince uçak moduna alıyorum kaptıyorum açıyorum uygulamadan atıyor başka bir şey yapmıyor

honest

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
reklam engelleme adblocker veya benzeri tweak varmı arkadaşlar

bunyaminbehar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
4.03 indirdim safariden AltStore ile aç deyince couldnt find altserver hatası alıyorum. Sebebini bilen var mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bunyaminbehar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Teşekkür ederim. Geçince deneyeceğim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@balkanli
Her hangi bir siteden Jailbreak yap...

ReProvision kur , orijinal ipayı kur imzala...

bjk87bjk1903

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Pro max 13.3.1 sürüündeyim downgrade yapıp jb yapma şansımız yok mu

bbayrak52

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Arkadaşlar Merhaba
Tüm adımları tek tek yaptım. Altstore ile Unv0ver kurdum. imzaları güvenli olarak seçtim. Unc0ver'ı açıp Jailbreak tuşuna basıyorum 1/29 olup telefon restart oluyor. Uçak moduna da aldım. Hatta gidip wifi ile Bluetooth'u ayrıca kapattım emin olmak için 3-4 defa 10 saniye 30 saniye bekleyip basıyorum yine durum aynı bir türlü cydia gelmiyor. jeilbreak işlemini tamamlayamıyorum. Neyi eksik yapıyorum ?
İphone 11 ve ios 13.3

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@bbayrak52

internet linklerinden unc0ver 4.0.3 indir Jailbreak yap , ReProvision kur ve orijinal unc0ver 4.0.3 uygulamasını ReProvision içinde imzala...

emirdagli

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaslar yorumlara göz attim ama göremedim bende 13.2.2 var daha e kadar bekliycem

balkanli

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar Merhaba
Tüm adımları tek tek yaptım. Altstore ile Unv0ver kurdum. imzaları güvenli olarak seçtim. Unc0ver'ı açıp Jailbreak tuşuna basıyorum 1/29 olup telefon restart oluyor. Uçak moduna da aldım. Hatta gidip wifi ile Bluetooth'u ayrıca kapattım emin olmak için 3-4 defa 10 saniye 30 saniye bekleyip basıyorum yine durum aynı bir türlü cydia gelmiyor. jeilbreak işlemini tamamlayamıyorum. Neyi eksik yapıyorum ?
İphone 11 ve ios 13.3
Üstad İphone 11 ise beklemek lazım bende aynı sorunla karşılaştım
Mesaj düzenlendi:

Ekli dosyalar

bbayrak52

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
@bbayrak52

internet linklerinden unc0ver 4.0.3 indir Jailbreak yap , ReProvision kur ve orijinal unc0ver 4.0.3 uygulamasını ReProvision içinde imzala...
Şimdi kontrol ettim zaten 4.0.3 ile Jeilbreak deneme yapıyormuşum zaten ama sonuç aynı.

Üstad İphone 11 ise beklemek lazım bende aynı sorunla karşılaştım
Mesaj düzenlendi:
Doğru diyorsun hocam hala olmuyor sende de 1/29 da kapanıp açılıp aynı ekrana mı geliyor ?

balkanli

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

bbayrak52

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
:aaaaa: şaka gibi şuan mesajlara cevap yazarken bir yandan da denemeler yapıyordum. bir anda oluverdi
Mesaj düzenlendi:

Değerli arkadaşlarım. iphone 11 ve ios 13.3 için yaptığım denemeleri size aktarıyorum. sonuç şuan olduğu için
1. Telefonumu tamamen sıfırlayıp MacbookPro üzerinden forumdan diğer konulara göz atarak Altstore kurulumunu telefona yaptım.
2. olarak Unc0ver sitesindeki son versiyon 4.0.3 'ü telefon üzerinden indirdim ve altstore üzerinden açtım. bu esnada her iki uygulamayı'da Aygıt yöneticisinden (altstore ve Unc0ver) güvenli olarak seçtim.
3. Unc0ver kurulumunu yapıp güvenli olarak seçtim. bu sırada uygulamayı hiç açmadan telefonu kapatıp yeniden açtım.
4. Unc0ver açıp deneme yaptım olmadı, uçak modunu unutmuşum onu kapattım denedim olmadı, yeniden başlattım denedim olmadı. 3-4 defa telefonu kendim kapatıp açtım olmadı. sıkıldım bi spora gidip geleyim gelince bakarım hemde forumdaki cevapları kontrol ederim dedim.
5. Eve geldim telefonu açtım Unc0ver aracını açtım forumdaki yorumları kontrol ederken deneme yapıyordum 2. defa kapatıp açıp jailbreak aracını açık bıraktım 2-3 dakka geçti birdaha deneyeyim dedim pat oluverdi :D

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt