Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Teşekkürler,Hepsini okudum fakat sonuç alamıyorum, checkra1n 0.9.8 sürümüyle bilgisayardaki farklı usb girişleri üzerinden, farklı kablolarla iphone’u bağlıyorum yine aynı sonucu alıyorum,bilgisayarımı değiştirmeliyim ? Yoksa usb belleğimi ? Başka bir yöntem için beklemede mi kalmalıyım öneriniz varmı ?
Farklı cihazda, mümkün ise mac veya hacintosh kurulum yapılmış pc de deneyin

Son düzenleme:

mkagan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
@srdgny
Mac bilgisayarım yok fakat başka bir windows sürümü yüklü olan PC var, eğer olacaksa bu laptopa hackintosh kurulumu yapabilirmiyim ? Nasıl ?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
@srdgny
Mac bilgisayarım yok fakat başka bir windows sürümü yüklü olan PC var, eğer olacaksa bu laptopa hackintosh kurulumu yapabilirmiyim ? Nasıl ?
Konu linkinde bulunan yöntemi deneyin öncelikle

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
hocam iki siteden yapabiliyordum ikisinide denedim uyguladan atıyor kurulmuyor 4.0.1 de olmuyor kaldım ortada
Mesaj düzenlendi:

cihaz iohone xs 13.3
Uncover 4.0 olan sürümünü bulabilirseniz onun ile deneyin

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
@srdgny
Merhabalar. Hackintosh yüklemede yardımcı olabilirim. 0535 463 01 78 whatsapp ya da telegramdan yazarsanız bakabiliriz. İyi forumlar.

JAKON

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Konu linkinde bulunan yöntemi deneyin öncelikle

Arkadaşın dedikleri doğru bootra1n ile de linux ile de yaptım olmuyor cihaz aynı

honest

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
hocam indirdiğimiz uncover 4.0.0 kuracak uygulama bulamıyorum

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Benimde denemediğim site kalmadı uncoveri yüklüyorum atıyor açılmıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

cihazınızı kapatın biraz bekleyip açın hemen uncoverı çalıştırmayın 30 saniye bekleyin telefonu uçak moduna alın 10 saniye bekleyip jailbreak tuşuna basın ben genelde bu şekilde çözüyorum

bu işlemi bir kaç kez deneyin
Mesaj düzenlendi:

butün sitelerden denedim jailbreak olmuyor
cihazınızı kapatın biraz bekleyip açın hemen uncoverı çalıştırmayın 30 saniye bekleyin telefonu uçak moduna alın 10 saniye bekleyip jailbreak tuşuna basın ben genelde bu şekilde çözüyorum

bu işlemi bir kaç kez deneyin

honest

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
kurulu jailbreak sildim tekrar yüklemek istedim olmadı sonraki denemelerimde uncover sitesinden indirdiğim dosyayı açamıyorum başka sitelerden indirdiğim dosyada yarım kalıyor telefonu ayarlardan sıfırlayıp yeniden itunes yedekten yüklesem düzelirmi bilemiyorum

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
kurulu jailbreak sildim tekrar yüklemek istedim olmadı sonraki denemelerimde uncover sitesinden indirdiğim dosyayı açamıyorum başka sitelerden indirdiğim dosyada yarım kalıyor telefonu ayarlardan sıfırlayıp yeniden itunes yedekten yüklesem düzelirmi bilemiyorum
uncover açılıyorsa ayarlardan restore rootfs yi açın çalıştırın bulunduğunuz sürüme tekrar yükleme yapar ama sana tavsiyem benimde yaptığım ayarlar/genel/sıfırla/bütün içerik ve ayarları sil burdan sıfırlayın hatta cihaz açılınca hiçbirşey kurmadan aynı işlemi tekrarlayın

uncover la restore yaptığınızda çok kalıntı kalıyor

honest

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
ayarları sıfırladım sonuç aynı uncover dosyası indirmiyor safariden dosyalara indiriyor ordanda kuramıyorum
Mesaj düzenlendi:

profillerden kurabilen varmı benim cihaz kurmuyor

Son düzenleme:

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
ayarları sıfırladım sonuç aynı uncover dosyası indirmiyor safariden dosyalara indiriyor ordanda kuramıyorum
Mesaj düzenlendi:

profillerden kurabilen varmı benim cihaz kurmuyor
Profil den bende kuramadim... AltStore Windows üzeri sorunsuz kurdum ve stabil calisiyor ..

Tips
Tips
Üst Alt