Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

FeritErken

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Surumum 12.1.4 du guncelleme yaptim 13.5 a gectim fakat unc0veri bir turlu 1/31 den ileri gidemiyorum 10-15 kere denedim olmadi ucak modu deniyorum olmuyor sebebi ne olabilir acaba
İphonumu bul kapalı mı?

deniztrn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Yazdıklarımı uygulayın siz.
Cevabın için teşekkür ederim dostum biraz geç gördüm mesajını bu da bana çok fazla uğraş getirdi VM'ye win10 kurup ile altserver ile imzalama yaptım filan :D ama senin söylediğin aklımda bir daha böyle bir sorun yaşarsam uygularım. Kolay gelsin tekrardan teşekkürler.

Rcpgrcn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bugün bir kaç denemeden sonra 12.1.1 sürümden 13.5 sürüme geçiş yaptım. Başarılı bir şekilde ( Ben öyle sanıyor da olabilirim ) Jailbreak yaptım.
Whatsapp yedeklemem hiç bir şekilde geri gelmiyor. Onu geçtim şuan whatsapp açılmıyor bile :) Uygulamayı açtığım zaman beyaz ekran geliyor. Aynı şekilde Facebook da öyle ekranın ortasında bir F harfi çıkıyor ve öyle kalıyor.

Ahmetcetin42

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
AltSigner yardımıyla uncover'ı yükledim cihaza fakat jailbreak butonuna tıkladığımda 1/31'de takılı kalıyor ve rebel adlı reklam tarzı bir şey ekrana çıkıyor onu kapatıyorum jailbreak completed diyor ama an error occured yazıyor altında bu hatanın kaynağı nedir?
2020_05_28_19_24_IMG_5235.PNG
Düzenleme: AltSigner'dan install butonuna basmadan imzalayıp 3uTools'tan kurulum yapınca sorun ortadan kalkıyormuş aynı hatayı alanlar varsa konudaki alternatif kurulumlarda mevcut olduğunu gördüm oraya bakabilirsiniz.

Son düzenleme:

jakin33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
AltSigner yardımıyla uncover'ı yükledim cihaza fakat jailbreak butonuna tıkladığımda 1/31'de takılı kalıyor ve rebel adlı reklam tarzı bir şey ekrana çıkıyor onu kapatıyorum jailbreak completed diyor ama an error occured yazıyor altında bu hatanın kaynağı nedir?
Ekli dosyayı görüntüle 17400
Düzenleme: AltSigner'dan install butonuna basmadan imzalayıp 3uTools'tan kurulum yapınca sorun ortadan kalkıyormuş aynı hatayı alanlar varsa konudaki alternatif kurulumlarda mevcut olduğunu gördüm oraya bakabilirsiniz.
Altsinger ile custom link ne seçiyorsunuz? Bide iphone 7 plus destek varmı ?

Ahmetcetin42

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Altsinger ile custom link ne seçiyorsunuz? Bide iphone 7 plus destek varmı ?
custom linkten kastınızı anlamadım cihazı bilgisayara bağladım, icloud hesabımı girdim ardından uncover ipasını IPA kısmına ekledim ve starta bastım daha sonra 3uTools adlı programa girip apps bölümüne geldim import diyip AltSigner uygulamasının oluşturduğu klasörden bahse konu uygulamayı seçip import ettim ayarlardan da güven dedikten sonra uygulamaya girip başarılı bir şekilde jailbreak yaptım. Muhtemelen destekliyordur çünkü ben iPhone 6s'de yaptım fakat konuda desteklenen cihazlar mevcut oradan bakmanızı öneririm her ihtimale karşı.

M

Musteszirat

Guest
tel kapandigi zaman her seferinde uncoveri yüklememiz gerek bunun icin cözüm yok mu

2 sorum uncoveri imza olsayi icin reprovision faydali ama hep 7 gün süreyi yükseltemeyiz mi?
Sitede developer hesap var kardeşim cüz’i bir miktarda bir yıllık alabilirsin moderatörler ile iletişime geç yeter :)

honest

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
arkadaşlar reprevision da bu şekilde uyarı var no applications are expiring soon ne amlama geliyor

merciful_boy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Arkadaşlar benim PC yok siz PC den imzayıp kullandığınız uncoverı paylaşamazlar mısınız bizde kuralım kullanalım olmuyor mu azap çekiyoruz kaç gündür durmadan her siteden uncover indiriyorum hiç biri inmiyor sürekli deniyorum kın’a geldi artık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Eulogia

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
unc0ver yükledim sorunsuz ancak geri silmek istiyorum. Elimdeki cihazı pek riske atmayayım dedim. Nasıl kaldırabilirim ve telefonu sıfırlamak zorunlu mu?

M

Musteszirat

Guest
unc0ver yükledim sorunsuz ancak geri silmek istiyorum. Elimdeki cihazı pek riske atmayayım dedim. Nasıl kaldırabilirim ve telefonu sıfırlamak zorunlu mu?
Dostum Uncvoer’ı uygulamayı sil diyerek silebilirsin jailbreak’i kaldırmak istiyorsan telefonu aç kapa ama Cydia silinsin eser kalmasın istiyorsan gir ipsw’den ipa’yı indir tertemiz kur sana kalmış

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Dostum aslında o versiyonlara destek var ama çipin A9 ya da daha yeni olması lazım. Yani iphone 6s ve daha yeni telefonlar.

Bu telefonlar da 13 sürümüne yüklseltilebildiği için açıkcası kimse kalmıyor eski sürümde.

Şu an için A8 ve altı chipsetler(iPhone 6 ve daha eski) için 12.4.7 versiyonunda jailbreak uyumsuz.
r/jailbreak discord sunucusunda yakında 12.4.7 için güncelleme geleceğini söylediler.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ya arkadaşlar 13.5 te uncover da sorun yaşayan varmı.yani bende su an için şöyle bir sorun var uncover a tıkladığımda hem uygulama zor açılıyor hemde uncover ayarlara girmek için ayarlar ıcononuna dokunduğumda yaklaşık bir 10-15 saniye sürüyor ve ayarlardaki herhangi bir tik i açmak istediğimde ya hiç açılmıyor yada açılmadan uncoverdan atıyor.böyle bir sorun yaşayan var mı.(5.0.1) ı phone X.

İlginç bir şekilde uncover ın copic 2 tweaki den etkilendigini gördüm.copic 2 yi kaldırınca bunu yapmıyor.

Son düzenleme:

YusufPala

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Şu an için pc olmadan telefondan halledebileceğim bi uygulama var mı, veya Developer hesabı alsam adinlerden telefondan yapabilir miyim?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

merciful_boy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Teşekkürler hocam. Giriş yaptım, başka yapmam gereken birşey var mı?
Slm kardeşim sen nerden indirdin uncoverı PC den mi?bende PC yok bir türlü indiremedim uncoverı yok mu bi çözüm bildiğin

YusufPala

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Developler için yardımcı olacak admin var mı?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

SaianSS

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Slm kardeşim sen nerden indirdin uncoverı PC den mi?bende PC yok bir türlü indiremedim uncoverı yok mu bi çözüm bildiğin

Telefon üzerinden indirmiştim hocam, PC yok maalesef.

flushixy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Denetim panelinden wifiye bağlanmıyor. Elle bağlanmak zorunda kalıyorum, ne yapıcam?

Tips
Tips
Üst Alt