Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

spriman

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Merhabalar. Unc0ver normal bir şekilde çalışıyordu. Telefonumu denemek için kapatıp açayım dedim. Yarın öbür gün şarj biterse ne olacak diye. Şuan telefon açılmıyor elma gelip gidiyor sadece. Var mı çözümünü bilen? Lütfen format vs demeyin. Onun haricinde eskisi gibi JB hali ile nasıl açılır telefon? şuan elma logosu gidip gidip geliyor

merciful_boy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Telefon üzerinden indirmiştim hocam, PC yok maalesef.
Telefonu kapatmadın mı hiç yada sonra dan imzaladın mı uncoverı bende senin gibi telefon üzerinden indirmiştim teli açtım kapattım jailbreak gitti daha da uncover indiremedim kaç gündür deniyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Merhabalar. Unc0ver normal bir şekilde çalışıyordu. Telefonumu denemek için kapatıp açayım dedim. Yarın öbür gün şarj biterse ne olacak diye. Şuan telefon açılmıyor elma gelip gidiyor sadece. Var mı çözümünü bilen? Lütfen format vs demeyin. Onun haricinde eskisi gibi JB hali ile nasıl açılır telefon? şuan elma logosu gidip gidip geliyor
Bende de olmustu bi kac kez Hard Reset atarak düzeltim,,Cihaz modelli yaz hard reset diye arat Google de ;)

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
dfu modda tekrar jb yapsam geri gelir mi herşey?
Hayir Gelmez Komple Silinir Tweak ve Ayarlar icloud daki resimler /telefon nummaralar onlar gelir.. o yüzfen tekrar tekrar dene Hardreset ile ;)
Hizli bi sekil de ,bas
Ses ac
Ses kis
10 Saniye Power tusu
Power tusu birak Ses kis ve Power tusu birlikte basili tut ..

SaianSS

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Telefonu kapatmadın mı hiç yada sonra dan imzaladın mı uncoverı bende senin gibi telefon üzerinden indirmiştim teli açtım kapattım jailbreak gitti daha da uncover indiremedim kaç gündür deniyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hayır kapatmadım hocam.

musty47

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
ReProvision ve anti-revoke tweaklerini kurun ayarlarda 2 gun olarak ayarlayın ,sizin için 2 günde bir uncover imzalayacak kapatıp açsanız bile cihazınızı yeniden uncover ile jailbreaki kullanmaya devam edersiniz.

YvzEser

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhba 13.4.1 İphone X cihazima yapabilirmiyim ?

zvandut

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
iOS 13.5 unc0ver 5.0.1 JB'de ekranda donma yaşayan var mı?

honest

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
bilgisayarsız jailbreak yapayanlar telefondan jailbreakme.app sitesinden denesinler

YvzEser

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@efsane hocam 13.4.1 ip X uncover yapabilirmiyim ? Chekcrain de her seferinde pc beni yoruyor o yuzden gecen hafta full restore yapip sifirladim tld nu simdi bunu yapmak istiyorum uygunmudur?

Seymes

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Şuan benimde aynısı oldu açılmıyor elmada kalıyor yapabildin mi

Tips
Tips
Üst Alt