Neler yeni

Çözüldü Telefondan hiçbir uygulamayi kaldiramiyorum 12.4 unc0ver yüklü fakat o programida kaldıramıyorum yardim ederseniz sevinirim

Tyurdasucu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Telefonu bağladığınızda ekran siyah mıydı USB bağlantısı mı gözüküyordu
apple ın bir sitesinin ismi yazıyordu apple.com/restore galiba tam hatırlayamıyorum ıtunes simgesi ve birde kablo simgesi vardı işte başkada birsey yoktu
Mesaj düzenlendi:

ekrana hiçbir şey gelmiyor şarja takıyorum fakat ekrana şarj oldugunu gösteren görsel de gelmiyor evde bir sürü lightning kablo ve adaptör vardı kabloda veya başlıkta sorun vardır diye hepsini tek tek denedim fakat yok açılmam diyor telefon
Mesaj düzenlendi:

Telefonu bağladığınızda ekran siyah mıydı USB bağlantısı mı gözüküyordu
usb bağlantısı gözüküyordu

Son düzenleme:

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@Tyurdasucu
DFU moduna alma işlemi yapmadan önce , cihazı şarj ederken , cihaz bir tepki gösteriyormu ? (Titreşim veya görsel)

iTunes bağlandığında en geç 5 dk. sonra cihazı görmesi lazım ?

Hardreset attınmı daha sonra ?

Bu işlemlerde sonuç negatif’se >> Batarya kontrol edilmesi gerekiyor.. Batarya sağlam ise “Anakart” problemi var ve cihaz çalışmaz..

Tyurdasucu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
@Tyurdasucu
DFU moduna alma işlemi yapmadan önce , cihazı şarj ederken , cihaz bir tepki gösteriyormu ? (Titreşim veya görsel)

iTunes bağlandığında en geç 5 dk. sonra cihazı görmesi lazım ?

Hardreset attınmı daha sonra ?

Bu işlemlerde sonuç negatif’se >> Batarya kontrol edilmesi gerekiyor.. Batarya sağlam ise “Anakart” problemi var ve cihaz çalışmaz..
yok hocam dfu modundan önce şarj görseli vardı fakat ne zaman dfu moduna aldım pcye bağladım ondan sonra kıyamet koptu şuan ekran gelmiyor bir türlü dfu dan önce açılıyordu elma logosu geliyordu şimdi o da yok yanlış bir işlemmi yaptım diye düşünmüyorum da değil açıkçası ayrıca hardreset yapmaya çalıştım fakat o da olmadı ama doğrumu yaptım emin değilim

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
yok hocam dfu modundan önce şarj görseli vardı fakat ne zaman dfu moduna aldım pcye bağladım ondan sonra kıyamet koptu şuan ekran gelmiyor bir türlü dfu dan önce açılıyordu elma logosu geliyordu şimdi o da yok yanlış bir işlemmi yaptım diye düşünmüyorum da değil açıkçası ayrıca hardreset yapmaya çalıştım fakat o da olmadı ama doğrumu yaptım emin değilim
Cihazı şarja bağla sabaha kadar dolsun , sonra hardreset at... Apple Logo görünmezse Batarya zayıf simgesi görünür oda görünmezse... Batarya veya Anakart problemi var...

Tyurdasucu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Cihazı şarja bağla sabaha kadar dolsun , sonra hardreset at... Apple Logo görünmezse Batarya zayıf simgesi görünür oda görünmezse... Batarya veya Anakart problemi var...
tamamdır en son çare onu deniycem

Tyurdasucu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
telefon yine aynı ekran hiç gelmiyor anasını ağlattık sanırım

Tips
Tips
Üst Alt