Neler yeni

Çözüldü Telefondan hiçbir uygulamayi kaldiramiyorum 12.4 unc0ver yüklü fakat o programida kaldıramıyorum yardim ederseniz sevinirim

Tyurdasucu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
iPhone

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Forumda ihtiyacınız olan herşey mevcut arama bölümünü kullanmanız yeterli

Tyurdasucu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
ıpsw dosyası sadece apple bilgisayarlardan atılıyor diye biliyorum yanlısşmı biliyorum acaba ?

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
maalesef dfu moduna aldım 12.4 ü telefona yükleyecektim ki telefon kapandı ve 1 saattir açılmıyor şarjı bitti sandım şarjada taktım fakat tık yok deliricem yeminle
itunes görmüyormu telefonu

Tyurdasucu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
itunes görmüyormu telefonu
ilk önce dfu moduna aldım ıtunesta gözüktü telefon 12.4 güncellemesini indiriyordu fakat o ara telefon kapandı şarj bitti felan sandım fakat prize takıyorum hiçbir tepki olmuyor tekrar deniyorum ama ne telefon açılıyor ne de ıtunes telefonu görüyor

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
ilk önce dfu moduna aldım ıtunesta gözüktü telefon 12.4 güncellemesini indiriyordu fakat o ara telefon kapandı şarj bitti felan sandım fakat prize takıyorum hiçbir tepki olmuyor tekrar deniyorum ama ne telefon açılıyor ne de ıtunes telefonu görüyor
kapandıgını nasıl anladınız itunestenmi çıktı telefon bağlı oldugunda

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
hocam ekran gitti ekran şuan telefon hiç açılmıyor elma logosu geliyordu o da gelmiyor artık
tekrar power tuşa ve ortadaki tuşa ikisine bir basarmısın 10 sn boyunca sonra elinizi çekin

Tyurdasucu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
itunesin görmesi lazım ekran kapalı bile olsa tekrar denermisin
deniyorum valla sürekli evde 4 tane orjinal lightning kablom vardı hepsiylede denedim belki sorun vardır diye ama bana mısın demiyor
Mesaj düzenlendi:

hala çözemedim yardımı dokunacak varsa klavye başına geçsin

Son düzenleme:

Tyurdasucu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
yardım edin bana bi beyler valla kafayı yemek üzereyim

Tyurdasucu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
abicim valla yapardımda telefonu açmaya çalışıyorum nerdeyse 9 saattir

hansebahattin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
En son benzer şekilde bende jailbreak kaybetmiştim. Hiçbir uygulama silinmiyordu hatta 3utools dan herhangibir dosya silemiyor yada yazamıyordum. Tamamen telefon kapanmamıştı ve dfu mod ile üst sürüme güncellemiştim. Senin durum biraz daha vahim gibi gözüküyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tyurdasucu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
aynen öyle baya vahim bende seninki gibi yaptım dfu moda aldım ıtunes 12.4 güncellemesini indiriyordu fakat bir baktım telefon kapanmış hiç açılmadı daha o zamandan beri

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
abicim valla yapardımda telefonu açmaya çalışıyorum nerdeyse 9 saattir
Cihaz ne? Dfu moda aldığınızda ekran siyah olur zaten iTunes işlem yaparken üstten takip etmeniz gerekiyordu yazılım indiriliyor çıkarılıyor şeklinde uyarılar verir. Şarj bittiyse bu şekilde belli bir seviyeyi geçmesi gerekir tekrar açılması için

Tyurdasucu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
cihaz 6S+ hocam zaten takip ediyordum fakat baktım güncelleme boyutu biraz yüksek yarım saat felan sürerdi rahat mutfağa gidip geldim bir baktım telefon kapalı fakat güncelleme inmeye devam ediyordu halen
Mesaj düzenlendi:

Cihazın garantisi varsa apple ye götür büyük bi ihtimal yenisini verirler
3.5 yıllık cihaz maalesef garanti yok olsada artık eskisi gibi yeni cihaz vermiyorlar

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
cihaz 6S+ hocam zaten takip ediyordum fakat baktım güncelleme boyutu biraz yüksek yarım saat felan sürerdi rahat mutfağa gidip geldim bir baktım telefon kapalı fakat güncelleme inmeye devam ediyordu halen
Mesaj düzenlendi:

3.5 yıllık cihaz maalesef garanti yok olsada artık eskisi gibi yeni cihaz vermiyorlar
Telefonu bağladığınızda ekran siyah mıydı USB bağlantısı mı gözüküyordu

Tips
Tips
Üst Alt