Neler yeni

Succession - Tam Restore Aracı

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Aloha uygulamasını indirdim. iTunes üzerinden onun içine attım. Ordan da filza ile var/mobile/media/seccession klasörüne attım

metehndnc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Teşekkür ederim arkadaşlar deniyorum hemen.

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Unzippşng ekranında uzun süredir bekliyor. Ortalama ne kadar beklemesi lazım.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Unzippşng ekranında uzun süredir bekliyor. Ortalama ne kadar beklemesi lazım.
İpsw indirdikten sonra restore işlemi 10 dk kadar sürüyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İpsw indirdikten sonra restore işlemi 10 dk kadar sürüyor.

restore başlamadı sanki unzipping ekranında takılı kaldı yaklaşık 6-7 dk bu ekranda

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
restore başlamadı sanki unzipping ekranında takılı kaldı yaklaşık 6-7 dk bu ekranda
Restore işlemine başlamadan önce cihazınızda mümkün olduğunca yer açın ve gerekli ayarlamaları yaparak işleme başlayın ( icloud çıkış, tuş kilit iptal, uçak modu wifi açık)

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Aynı hatayı bende aldım. İp6 12.1.1
Ben ipsw indirip gereken konuma attım ama download clean mysisteme tıklayınca yine kendi download etmeye başlıyor. Acaba ipsw' yi gerekli konuma attıktan sonra succession ayarlarından yapmamız gereken birşeymi var. Çünkü manuelde de ipsw'yi kendi download ediyor.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Pc ile indirdiğiniz ve Dosya yoluna atacağınız ipsw dosyasını succession programı siliyor, çünkü program sıkıştırılmış farklı bir dosya türünde indiriyor.

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Pc ile indirdiğiniz ve Dosya yoluna atacağınız ipsw dosyasını succession programı siliyor, çünkü program sıkıştırılmış farklı bir dosya türünde indiriyor.

Manuel indirip yerine koydum 3.12 GB, succession açtım 2975 MB' da o indirdi, yukarıdaki hatayı verdi. Manuel indirdiğimde duruyor silmemiş. Bi sıkıntı var ama. Videoda küçük bi parça indiriyor, bende tam ipsw indirdi..

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Manuel indirip yerine koydum 3.12 GB, succession açtım 2975 MB' da o indirdi, yukarıdaki hatayı verdi. Manuel indirdiğimde duruyor silmemiş. Bi sıkıntı var ama. Videoda küçük bi parça indiriyor, bende tam ipsw indirdi..

İpsw indirme işlemini succession programın kendisi yapsın. Videoda küçük bir parça indirme işlemi yapılmıyor video kısaltılmış. Dosya yoluna attığın ipsw dosyasını sil. Ve icleaner dan aktif tweakları pasif hale getirin.
Yarıda kalmış veya kesilmiş restore işlemine tekrar başlatmadan önce settings/ reset all settings to defaults ile ayarları sıfırlayarak yeniden başlayın.

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
ben 3 defa indiriyorum. Yeniden Jb aktif ettim. aktif ederken bütün tweakleri kapattım, uçak moduna aldım, ekran kilidini kaldırdım. Bakalım olacak mı

serdar06288

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
ben 3 defa indiriyorum. Yeniden Jb aktif ettim. aktif ederken bütün tweakleri kapattım, uçak moduna aldım, ekran kilidini kaldırdım. Bakalım olacak mı
Herhalde indirme hızı yada netle ilgili bir sıkıntı var

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@ugrbnk @murat.toksoz Bu İşin en temizi İPSW yi Uygulamanın Kendi indirmesi, illaki kendi indirdiğiniz ipsw kullanmak istiyorsanız. ilgili konumdaki İPSW adını ipsw.ipsw olarak değiştirin. uygulamayı açtığınızda size uyarı verecek ;

1. Use Provided İPSW tıklarsanız Manuzel olarak yüklediginiz İPSW üzerinden restoreye devam eder. İndirme yapmaz
2. Download a Cean İPSW tıklarsanız, uygulama kendisi İPSW indirip onun üzerinden Restore eder.

Sonuçları bildirin

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@ugrbnk @murat.toksoz Bu İşin en temizi İPSW yi Uygulamanın Kendi indirmesi, illaki kendi indirdiğiniz ipsw kullanmak istiyorsanız. ilgili konumdaki İPSW adını ipsw.ipsw olarak değiştirin. uygulamayı açtığınızda size uyarı verecek ;

1. Use Provided İPSW tıklarsanız Manuzel olarak yüklediginiz İPSW üzerinden restoreye devam eder. İndirme yapmaz
2. Download a Cean İPSW tıklarsanız, uygulama kendisi İPSW indirip onun üzerinden Restore eder.

Sonuçları bildirin
Hocam kendiside indirdi olmadı o yüzden manuel olarak dediğiniz şekilde şimdi deneyeceğim.

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@murat.toksoz cihazınıza uygun olan, şu anda bulunduğunuz ipsw dosyasını indirdiğinizden emin olun. Yanlis bir ipsw dosyasi yuklerseniz yeni surume guncelleme yapmak zorunda kalirsiniz. Dikkatli olun.

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

Sonuçları bildirin
1. kendi indirdiğim ipsw dosyasını atıp ase provided tıkladığımda unzipping ekranında takılıp kalıyor.
2. Kendisi indirirse indirdikten sonra daha önce gönderdiğim resimdeki hatayı veriyor.
Mesaj düzenlendi:

Hocam kendiside indirdi olmadı o yüzden manuel olarak dediğiniz şekilde şimdi deneyeceğim.

sizin telefonun modeli nedir? benim iPhone X

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
1. kendi indirdiğim ipsw dosyasını atıp ase provided tıkladığımda unzipping ekranında takılıp kalıyor.
2. Kendisi indirirse indirdikten sonra daha önce gönderdiğim resimdeki hatayı veriyor.
Kendi indirdiğin İPSW dosyasının doğru olduğundan eminsen, ipsw dosya adını tırnak işaretleri olmadan “ipsw.ipsw” olarak değiştirip tekrar dener misin ?

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@Kenan___ evet arkadaşın dediği gibi Unzipping... ekranında kaldı, bekliyorum hala..

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Kendi indirdiğin İPSW dosyasının doğru olduğundan eminsen, ipsw dosya adını tırnak işaretleri olmadan “ipsw.ipsw” olarak değiştirip tekrar dener misin ?
iPhone yüklü sürüm 12.1.1 ve 12.1.1 sürümünü indirdim. Adını dediğiniz gibi değiştirdim. Unzipping ekranında bekliyor

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Mesaj düzenlendi:

sizin telefonun modeli nedir? benim iPhone X
İphone 6

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@ugrbnk şimdi çıktım. Hiçbirşey olmada. Eve gidince birde komple silip evin internetiyle deneyeceğim. İşyeri biraz yavaş, ama her iki türlüde denedim sonuç aynı..

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@ugrbnk @murat.toksoz Arkadaşlar Şansınızı fazla zorlamayın. bu sorunu yaşayan bir kaç kişi hata raporu göndermiş, geliştirici henüz bir cevap vermemiş. Geliştirici ile iletişim halindeyim. Sorunun bir çözümünü bulunca size bu konuda altından haber vereceğim.

Sabırlı olun bekleyin. Jb kaybetme riskine girmeyin.

Tips
Tips
Üst Alt