Neler yeni

Succession - Tam Restore Aracı

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@gurbetci geliştirici ile goruştum, test uygulamasında ki sorunları gidermiş, oled ekranlı cihazlar da denemiş, sorunsuz restore etmiş, denemeni tavsiye ederim, sonucları burdan paylaşırsın.

gurbetci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Yapaçağım gece 00:00 bekliyorum İPhone X iOS 12.1.1 Bilgi veririm

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Beta 5’i güncellemeden beta 6’sı çıkmış. 😱
Mesaj düzenlendi:

Edit: Güncellerken böyle hata veriyor ve güncellemiyor.

11225
Mesaj düzenlendi:

Edit 2: Repoları yenileyip denedim oldu. 👌

Mehmet Gülcan

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 14 Pro
RootFS yaptıktan sonra ayarlardan zaten tüm içeriği sıfırla diyoruz, ikisinin çalışma mantığı farklı mı? Ayarlardan sıfırlanınca herşey temizleniyor diye biliyorum.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
RootFS yaptıktan sonra ayarlardan zaten tüm içeriği sıfırla diyoruz, ikisinin çalışma mantığı farklı mı? Ayarlardan sıfırlanınca herşey temizleniyor diye biliyorum.
O yaptığın sadece tweakleri siliyor. Tweaklerin ayarları bile kalıyor onda. Ama bu telefonu tamamen siliyor. İlk aldığın güne götürüyor seni. 👌

duckwinduck

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
12.1.2 uncover kullanıcısıyım
Telefonum garantiden değişim olarak geldiği için tüm shsh kayıtlarım gitti
Yeni telefonumda shsh kayıtlarım yok
Shsh kayıtsız istediğim sürüme düşebilir miyim?
Yoksa olduğum sürüme restore mu edebiliyorum?

gurbetci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
iphone x ios 12.1.1 downloading ipsw 3 gb yaklaştı

Salihates69

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
iPhone X 12.1 başarılı

Moderatör tarafından düzenlendi:

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@turkaslan icleaner’da kaynakları yenile yı aktif edip, cihazını temizle, sonra cydia’da kaynakları yenile.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Ayarlardan sıfırlamak?
Ayarlar'dan sıfırlamak, telefonun orijinal sistemi için kullanılır. Jailbreak'i temizlemez! Aksine daha fazla bozar. İster RootFS ile kullan, ister her şeyi sil sonra sıfırla fark etmez. Forumda bu şekil paylaşılan sıfırlama videolarına kesinlikle katılmıyorum.
Mantıken baktığın zaman, telefonun yüzlerce yerine konumlanan Jailbreak dosyalarını, iOS'un orijinal sıfırlama sisteminin/komutlarının silebileceği sana mantıklı geliyor mu? (Jailbreak sonrası yüklediğin Tweak'lerin bıraktığı/yüklediği kalıntılar dahil)

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Full sürümü çıktı ve BigBoss reposuna taşındı. Rahatça kullanabilirsiniz artık 👌

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iPhone X de ipsw dosyasını indirdikten sonra bu hatayı verdi kaldı ne yapıyım.IMG_0009.jpg

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@ugrbnk Cihazınıza uygun olan, şu anda bulunduğunuz sürümü, Safariplus tarzı bir uygulama ile cihazınıza indirip, var/mobile/Media/ Succession konumuna atın. sonra uygulamayı açıp restoreyi başlatın

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@ugrbnk Cihazınıza uygun olan, şu anda bulunduğunuz sürümü, Safariplus tarzı bir uygulama ile cihazınıza indirip, var/mobile/Media/ Succession konumuna atın. sonra uygulamayı açıp restoreyi başlatın
bilgisayara indirmiştim bilgisayardan nasıl atabilirim.

metehndnc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ben şuan uygulamanın içinden indiriyorum ama internetim sıkıntılı olduğu için indirme birden duruyor baştan başlatmak zorunda kalıyorum. Bilgisayardan indirsem "var/mobile/Media/ Succession" konumuna nasıl atarım acaba bilginiz var mı?

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
bilgisayara indirmiştim bilgisayardan nasıl atabilirim.
Ben şuan uygulamanın içinden indiriyorum ama internetim sıkıntılı olduğu için indirme birden duruyor baştan başlatmak zorunda kalıyorum. Bilgisayardan indirsem "var/mobile/Media/ Succession" konumuna nasıl atarım acaba bilginiz var mı?
11252

Bu tweakı indirin Cydia’dan. Sonra bilgisayara bağlayın telefonu. iTools, iFunBox, 3uTools gibi programlar ile sistem dosyalarına ulaşarak istenilen yere ipsw dosyasını atın. 👌

serdar06288

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bunu atmak için çeşitli uygulamalar var herhalde diye biliyorum

Tips
Tips
Üst Alt