Neler yeni

Succession - Tam Restore Aracı

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Repoyu doğru ekledi iseniz gözükmesi gerekiyor. Bende şu anda mevcut

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Repo burda, doğru ekledim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ksmdnz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Repo burda, doğru ekledim

Hocam repo yanlış eklenmiş sonuna “test”eklemeniz gerek, benim yukarıda tam repo adresini yazdığım gibi.

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hocam repo yanlış eklenmiş sonuna “test”eklemeniz gerek, benim yukarıda tam repo adresini yazdığım gibi.

Tamamdır şimdi oldu, özel olarak öyle yazmak lazımmış çok teşekkürler kardeş

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
NOT : reposunda yer alan beta sürümünü iOS 13.5-14.2 arasında kullanabilirsiniz. A7-A11 cihazlarda çalışır durumda. A12-13-14 cihazlarda tehlikeli olabilir.

buna istinaden bende a13 var sürümüm 14.3 succession yapsam problem olur mu yapan arkadaş var mı bu durumda olup ?

Ksmdnz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
NOT : reposunda yer alan beta sürümünü iOS 13.5-14.2 arasında kullanabilirsiniz. A7-A11 cihazlarda çalışır durumda. A12-13-14 cihazlarda tehlikeli olabilir.

buna istinaden bende a13 var sürümüm 14.3 succession yapsam problem olur mu yapan arkadaş var mı bu durumda olup ?
Ben iPhone12 Pro cihazımı 14.3 sürümünde beta Succession ile sorunsuz restore yaptım, ama yine de beta ve yapımcısı herşey olabilir diyor, riski göze alıp almamak size ait yani kısaca.

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
ne gibi sıkıntılar ortaya çıkıyor

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Dün akşam yaptım iphone 11 14.3 sıkıntısız oldu tertemiz bir kurulumla başladık

bySuSE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Dün akşam yaptım iphone 11 14.3 sıkıntısız oldu tertemiz bir kurulumla başladık
Merhaba cihaz restore işlemi bitince kendi yeniden başlattı mı yoksa sizmi başlattınız. Ben xs 14.3 de denedim işi bitince ana ekrana dönüp öyle kaldı. Bir de sonrasında yazılım güncellemelerine girdim otomatik güncellemeyi kapatayım diye. Denetlenemiyor diye hata veriyordu. Böyle birşey yaşadınız mı? Teşekkürler.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Merhaba cihaz restore işlemi bitince kendi yeniden başlattı mı yoksa sizmi başlattınız. Ben xs 14.3 de denedim işi bitince ana ekrana dönüp öyle kaldı. Bir de sonrasında yazılım güncellemelerine girdim otomatik güncellemeyi kapatayım diye. Denetlenemiyor diye hata veriyordu. Böyle birşey yaşadınız mı? Teşekkürler.

telefonu sıfırlayın. jailbreak aracıyla da rootfs yapın. sonrasında bu işlemleri yapın.

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
@bySuSE evet ben kendim başlattım denetlenmiyor diyor o da iyi güncelleme yapmaz işte :) (bende de öyle oldu )

Yunuscicek

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Hayırlı akşamlar..
Cihazım SE 2020 modeli
Sürüm: 14.2

bu işlemi yapmaya çalışıyorum
icloud çıkış yapıldı
Kilitler kaldırıldı
Ekran kapanma kapatıldı

böyle bir ekran geliyor sonunda nedir sorun hocalarım?
Exit dediğim zaman ekrana atıyor sadece birler olmuyor

Ekli dosyalar

bySuSE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
bir çok sürümü denememe rağmen bu ekrandayken kısa bir süre sonra ana menüye atıyor. Çözümü bilen var mı? Telefonum iphone 6s, ios sürümüm 14.3
İndirdiğiniz dosya sorunlu olabilir tekrar indirmeyi deneyin bence aklıma başka birşey gelmedi. Bir de tweak pek kararlı değil o da bir etken olabilir.

Deli14

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Dostlar selam. İphone X 12.1.1 cihazımı restore etmek istiyorum ancak Succession uygulamasında restore etmek işin tuşa basıyorum Attaching... This should take less than 10 second yazıyor ekranda ve öyle bekliyor ne yapmak lazım.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Dostlar selam. İphone X 12.1.1 cihazımı restore etmek istiyorum ancak Succession uygulamasında restore etmek işin tuşa basıyorum Attaching... This should take less than 10 second yazıyor ekranda ve öyle bekliyor ne yapmak lazım.
Succession farklı sürümünü yükleyin

Godfather

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
bir çok sürümü denememe rağmen bu ekrandayken kısa bir süre sonra ana menüye atıyor. Çözümü bilen var mı? Telefonum iphone 6s, ios sürümüm 14.3
Hocam ios 14.3 sürümünde iPhone 6S telefonumda aynı hatayla karşılaşıyordum. 3-4 saat harcamama rağmen çözemedim sorunu. Derken bugün redditte bulduğum çözüm aklımı aldı. Telefonu yeniden başlatın tekrar jb yapın ve öyle deneyin diyordu. İmkan vermedim bu çözüme ama ciddi ciddi çalıştı.

guner

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hocam ios 14.3 sürümünde iPhone 6S telefonumda aynı hatayla karşılaşıyordum. 3-4 saat harcamama rağmen çözemedim sorunu. Derken bugün redditte bulduğum çözüm aklımı aldı. Telefonu yeniden başlatın tekrar jb yapın ve öyle deneyin diyordu. İmkan vermedim bu çözüme ama ciddi ciddi çalıştı.
Çok teşkkürler hocam uzun süre cevap gelmeyince 14.5’e güncelleyip ckeckra1in yükledim maalesef

Godfather

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Çok teşkkürler hocam uzun süre cevap gelmeyince 14.5’e güncelleyip ckeckra1in yükledim maalesef
Ben yine de kalıntılardan, sıkıntılardan kurtulmak için bi restore yapın derim. Telefonun kendine geldiğini hissettim, gayet memnunum şu an.

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
bugün beta sürüm ile 6s cihazımı 14.4 sürüme geri yükledim sorunsuzca ipsw yi kendim indirip 3utools ile ilgili yere attım o kadar

shawshang

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
selamlar

test reposunu kaynaklara ekleyemiyorum :(
Mesaj düzenlendi:

tamam çözdüm
Mesaj düzenlendi:

ayarlar kısmında only restore system data açık olursa kişisel dosyaların gitmediği belirtiliyor. Deneyen var mı ?

Son düzenleme:

shawshang

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
bugün beta sürüm ile 6s cihazımı 14.4 sürüme geri yükledim sorunsuzca ipsw yi kendim indirip 3utools ile ilgili yere attım o kadar
Aynı telefon ve aynı sürümdeyim. Dediğin şekilde bende hallettim bugün. İspw yi attıktan sonra açıldığını ve kurulumun bu şekilde yapıldığını unutmadan hafızada yer bırakmayı unutmayın

FLeX57

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Aynı telefon ve aynı sürümdeyim. Dediğin şekilde bende hallettim bugün. İspw yi attıktan sonra açıldığını ve kurulumun bu şekilde yapıldığını unutmadan hafızada yer bırakmayı unutmayın
Yani benim iOS 14.3 ipsw 4.50 GB o kadar yer lazım ama kurulurken o dosya daha fazla yer istiyor açılarak kuruluyor öyle mi? WinRAR tarzı 🤦‍♂️😞

Tips
Tips
Üst Alt