Neler yeni

Succession - Tam Restore Aracı

cheaster33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Az önce iphone 6s plusı ios 12.1 de bu tweak ile sorunsuz bir şekilde sıfırlarım.

shawshang

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
dün akşam 6s 12.4 yüklü olan telefonu bu yöntem ile sıfırladım ve 14.4e güncelledim.

YusufPala

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Az önce bu tweak sayesinde 13.5 e sıfırladım. Emeği geçen arkadaşa teşşekür ederim.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

YusufPala

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Az önce bu tweak sayesinde 13.5 e sıfırladım. Emeği geçen arkadaşa teşşekür ederim.

Cihazım x s max. Sorunsuz bir şekilde cydia kurulumu gerçekleştirdim.

shawshang

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
14.4 e güncelleme yaprken bilgisayara ihtiyaç duydun mu?

13.7 var diyordu ona geçemeyince pc ile 14.4e geçtim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

CAGRI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
1. Nesil se 11.4 içinde ne tweak ne uygulama olan iphone böyle kalıyor sonra olduğu gibi geri açılıyor. Restore succeded dedi az önce ona rağmen restore olmadan açıldı yine. Çözümü bilen var mı

Ekli dosyalar

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
merhabalar @CAGRI genelde crackli tweak kullananlarda bu sorun oluyor. silebildiğiniz kadar tweak silin deaktif edin. ipsw dosyasını siz indirip manual olarak yoluna ekleyin ve deneyin. ekran kilidini pasif hale getirin yapacaktır.
Not: crackli tweak kullanmadığınızı varsayarak bilgileri verdim.

CAGRI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
merhabalar @CAGRI genelde crackli tweak kullananlarda bu sorun oluyor. silebildiğiniz kadar tweak silin deaktif edin. ipsw dosyasını siz indirip manual olarak yoluna ekleyin ve deneyin. ekran kilidini pasif hale getirin yapacaktır.
Not: crackli tweak kullanmadığınızı varsayarak bilgileri verdim.
Dediklerinizi zaten yaptım crackli tweak değil hiçbir tweak yok telefonda.
Mesaj düzenlendi:

Dediklerinizi zaten yaptım crackli tweak değil hiçbir tweak yok telefonda.

Ekli dosyalar

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Konu içerisinde 09.6 b sürümü mevcut onun ile tekrar deneyin

CAGRI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Hocam deb dosyasını filzadan yükleyip respring yaptım ama ana ekranda gözüken bir şey yok
Mesaj düzenlendi:

Hocam deb dosyasını filzadan yükleyip respring yaptım ama ana ekranda gözüken bir şey yok
cydiada yüklü gözüküyor ama
Mesaj düzenlendi:

Mesaj düzenlendi:

cydiada yüklü gözüküyor ama
sürüm 1.1 ile denedim değişen bir şey olmadı restore succeded dedi reboot attı olduğu gibi açıldı telefon

Son düzenleme:

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Succession ile birlikte Rsync eklentisi kurulu mu cydia içinden bakın

İkon ekrana gelmedi ise mterminal ile uichace işlemi yapın

CAGRI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Succession ile birlikte Rsync eklentisi kurulu mu cydia içinden bakın

İkon ekrana gelmedi ise mterminal ile uichace işlemi yapın
Attığınız linki tekrar yükledim oldu hocam ancak değişen bir şey olmadı yine restore olmadan açıldı.
Mesaj düzenlendi:

Attığınız linki tekrar yükledim oldu hocam ancak değişen bir şey olmadı yine restore olmadan açıldı.
Başka bir alternatif var mıdır

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Mesaj düzenlendi:

Başka bir alternatif var mıdır
İtunes ile dfu modda sürüm güncelleyerek restore yapacaksınız veya bu şekilde kullanmaya devam edeceksiniz.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Hocam cydia eraser falan olmaz mı?
Linkte bulunan işlemi deneyebilirsin fakat cihazının şu anki durumuna bakılırsa cihazın elmada kalıp sürüm yükseltme ihtimali var.

CAGRI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Linkte bulunan işlemi deneyebilirsin fakat cihazının şu anki durumuna bakılırsa cihazın elmada kalıp sürüm yükseltme ihtimali var.

Hiç yoktan iyidir sağolun hocam. Succession neden olmuyor anlamadım. Her şeyi denedim üstelik anlattığınız gibi...
Dfu mode ile restore edersem jailbreakli iken aldığım yedeği yükleyebilecek miyim cihaza başlarken?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Hiç yoktan iyidir sağolun hocam. Succession neden olmuyor anlamadım. Her şeyi denedim üstelik anlattığınız gibi...
Dfu mode ile restore edersem jailbreakli iken aldığım yedeği yükleyebilecek miyim cihaza başlarken?
Cihazın sistem önbelleği bozulmuş olabilir tweakın restore işlemini yürütmesini engeller. (Nedeni de arkadaşımın söylediği gibi crack tweak yüklemeleri)
Dfu restore sonrası cihaz sürümünüz yükseltilir unutmayın. Restore sonrası eski yedeğinizi yükleyebilirsiniz fakat tavsiye etmem.

CAGRI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Cihazın sistem önbelleği bozulmuş olabilir tweakın restore işlemini yürütmesini engeller. (Nedeni de arkadaşımın söylediği gibi crack tweak yüklemeleri)
Dfu restore sonrası cihaz sürümünüz yükseltilir unutmayın. Restore sonrası eski yedeğinizi yükleyebilirsiniz fakat tavsiye etmem.
Bu da olmadı hocam unjailbreak erase all data diyorum uygulamadan atıyor direkt.

Succession'u çözmeye çalışacağım bakalım...
Mesaj düzenlendi:

Bu da olmadı hocam unjailbreak erase all data diyorum uygulamadan atıyor direkt.

Succession'u çözmeye çalışacağım bakalım...
burada kalıyor yeniden başlatıyor ama restore olmamış oluyor...

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

4nxiete

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Benim cihazım 6 Plus, içinde jailbreak yoktu. Elma logosunda kaldı ve iTunes 9 hatası veriyor hiçbir şekilde geçemiyorum. iTunes harici ipsw yüklemeyi deniyorum bilgisayar üzerinden ama reiboot tarzı uygulamalar ücretli ve ücretleri çok yüksek. Crackli hallerinde ise sadece restore mode çıkışı yapıyor. iTunes olmadan yazılım yükleyebileceğim ücretsiz bir yöntem biliyor musunuz?

Tips
Tips
Üst Alt