Neler yeni

Çözüldü Succession restore etmiyor

Atorex

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Succestion bence o an için restore yapmak amacıyla işlem yapanlara değil belki ilerde işime yarar bu da nasıl bir tweakmiş diyenlere zarar veriyor.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Zamanında başka bir temizleme aracından cihaz aşırı saçmalayıp sonuç restore olmuştu. Ve cihazım İPhone 7 olduğu için iOS 10 zamanında sadece tek jailbreak çıkmıştı. Bu günlerimize şükür diyelim en iyisi.

serdar06288

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Hala cydia’da 1.1.6 sürümü var. Sıkıntı olmayacaksa senin yaptığın gibi yapmayı düşünüyorum bende ama bir referans güzel olurdu.
özellikle creaklı tweak varsa ve onları indirdiğin repolar onları elle kaldırmadan sakın uygulama işlemi nasıl yapılacağını zaten Adminlerimiz yazmış..

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
özellikle creaklı tweak varsa ve onları indirdiğin repolar onları elle kaldırmadan sakın uygulama işlemi nasıl yapılacağını zaten Adminlerimiz yazmış..
Hepsini hallettim, cracklıları sildim, cracklı repoları sildim, filzadan da sildim. Akşam yapacam bakalım

serdar06288

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Sağ olun hocam. siz de deneyecek misiniz ?
ben denemiştim zaten sıkıntı olmadı ama yeni sürümü sıkıntılı gibi sanki eski sürüm daha stabil birde telefonu yeni iphone olarak tanıtsaydınız restoreden sonra adminler o şekilde söylüyor

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
ben denemiştim zaten sıkıntı olmadı ama yeni sürümü sıkıntılı gibi sanki eski sürüm daha stabil birde telefonu yeni iphone olarak tanıtsaydınız restoreden sonra adminler o şekilde söylüyor
Öyle yaptım da bugün bir kaç sorun yaşadım. Tweakler vs gelmiyor. PC'den baktığım da JB yok gözüküyor. Tekrar restore etmeyi deneyeceğim. Son sürümü indirmek zorunda kaldım, Sileo'da sürüm düşür yok galiba. Umarım sorunsuz olur son sürüm de.

Anubis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
fr yapmak istiyorum kardesim yardimci olurmusun ?

erhanocer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
1.1.6 biraz önce restore edip sıfırladım ardından tertemiz bir unc0ver cydia kurdum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Öyle yaptım da bugün bir kaç sorun yaşadım. Tweakler vs gelmiyor. PC'den baktığım da JB yok gözüküyor. Tekrar restore etmeyi deneyeceğim. Son sürümü indirmek zorunda kaldım, Sileo'da sürüm düşür yok galiba. Umarım sorunsuz olur son sürüm de.
Sürüm düşürme varda, beta sürümünü repodan kaldırmış. Deb olarak gönderirim.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Sürüm düşürme varda, beta sürümünü repodan kaldırmış. Deb olarak gönderirim.
Hocam aradan 15 gün geçmiş. Bunları öğreneli, sorunları çözeli çooook oldu. Son sürümle falan restore ettim ben 😁😁

tomtom

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Succession basarili restore islemlerim
Arkadaslar hem ios 12.1.1b3 hem de ios 12.1.2 de succession un son versiyonunu kullandim. Her ikisinde de ipsw yi download edip kaliyordu. Ikisinde de tweakleri iptal edip, succession un 0.9b6 versiyonunu yukledim ve sorunsuz restore yaptim.
Succession u kullanacak arkadaslara belki faydasi olur. Telefon, iphone SE.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:

engineerdayi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
0.96b ye nasıl düşürdünüz.bende sürüm düşürmede 1.3 var minumum olmuyor onlarda da indirıyor hata veriyor sim card bilmem ne diye

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
0.96b ye nasıl düşürdünüz.bende sürüm düşürmede 1.3 var minumum olmuyor onlarda da indirıyor hata veriyor sim card bilmem ne diye
Konu içerisinde 0.96 b deb dosyası paylaşılmıştı, filza ile deb dosyasını yükleyebilirsin.

tomtom

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Filza 1.3 ustune bazen kurmuyor. 1.3 u cydia dan silip, filza ile ilk surumu yukleyin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

engineerdayi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Filzayla eski sürümü kurmama ragmen ekrana uygulama gelmiyor

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Uıcache yap gelir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Txhx34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Peki tweakları göremiyorsak?

“Tüm ayarlar ve içerik silme işlemi; Untethered , Semi-Tethered ve Semi Untethered jailbreak yapılmış cihazlarda yapılması kesinlikle yanlıştır...

RootFS yapabilirsin ama bu işlemde bile 100% ‘lük bir temizlik elde edemezsin...
(ILEX R.A.T) gibi düşün..

Manuel silmeyi şimdilik tavsiye ederim, Tek Tek önce Tweak sonra depends’ler..

JailbreakTR

Tips
Tips
Üst Alt