Neler yeni

Çözüldü Succession restore etmiyor

Validaliy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba Arkadaşlar,
Telefonu restore etmek için Succession indirdim ama bir türlü restore etmedi.
Download clean filesystem'e tıklıyorum. ipsw dowsyasını indiriyor sonra geri diyor.
Succession 1.1.6

mali76

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Dikkat et elmada kalma

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tweak geliştiricisi tarafından askıya alındı şimdilik yapamaman bundan dolayı.

RapunzelBenim

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tweak geliştiricisi tarafından askıya alındı şimdilik yapamaman bundan dolayı.
Lanet olası tweak jailbreki kaybetmeme sebep oldu en kızdığımda forumda bazı arkadaşların bizi suçlaması yok creckli tweaklerimiz yüzünden kalmış elmada falan filan ama işte gerçek meydana çıktı adam askıya aldı nedenmi çünkü tweak sorunlu ve benim gibi kaç kişi jailbreaki kaybetti bizi suçlayan o arkadaşları allaha havale ediyorum başkada birşey demiyorum

RapunzelBenim

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba Arkadaşlar,
Telefonu restore etmek için Succession indirdim ama bir türlü restore etmedi.
Download clean filesystem'e tıklıyorum. ipsw dowsyasını indiriyor sonra geri diyor.
Succession 1.1.6
Kardeşim jailbreaki seviyorsan sakon uğraşma bu tweakle tamamen elöada kalır jaili kaynedersin tuzak bu uygulama apple tarafından bence yayınlanmış bu uygulama apple adama para vermiş sen yayınla diye bizde salak gibi düştük tuzağa ben yandım sen yanma sakın yükşeme teline kendi kendine uzaktan müdahale ediyorlar bilgin olsun inşallah iki yakası bir araya gelmez o uygulamayı yayınlayanın yolumuokuşa düşer inşallah hep canımızı yaktı

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@RomeoBenim öncelikle neden askıya alındığını öğrenin sonra havale olayına geçin. @Validaliy Geliştiricisi tweaki yayınlamadan önce birçok defa başarılı şekilde test ettiğini ve geri bildirim aldığını ama yayınladıktan sonra birçok olumsuz geri bildirim aldığını ve bundan dolayı suçlandığı için kullanımı durdurdu. Yönetim ekibimizden 2 kişi kullandı ve cihazlar sorunsuz bir şekilde çalıştı. Bu da bizi tweaki kullanmayı bilmeden ön hazırlıkları yapmadan kullanıp elmada kalanları gösterdi :sigara:

RapunzelBenim

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
@RomeoBenim öncelikle neden askıya alındığını öğrenin sonra havale olayına geçin. @Validaliy Geliştiricisi tweaki yayınlamadan önce birçok defa başarılı şekilde test ettiğini ve geri bildirim aldığını ama yayınladıktan sonra birçok olumsuz geri bildirim aldığını ve bundan dolayı suçlandığı için kullanımı durdurdu. Yönetim ekibimizden 2 kişi kullandı ve cihazlar sorunsuz bir şekilde çalıştı. Bu da bizi tweaki kullanmayı bilmeden ön hazırlıkları yapmadan kullanıp elmada kalanları gösterdi :sigara:
1 yıldır electra kulanıyordum peki sana soruyorum ne olduysa ne hikmetse ben bunu yükledikten sonra elmada kaldım sebep?Ve En Önemlisi ben telefona indirdim ve sadece içine baktım geri kapatıp sabah silerim bu tweaki dedim ve şarja taktım kendi kendine işlem yapmaya başlamış niyemi çünkü bu uygulama tuzak jailbreki olanları elmada bıraksın diye apple adamla anlaşmış başka izahı yok yazıklar olsun o geliştiriciye adam sanıp güvendik meğersem applenin adamıymış tühh ona jailbreakimden oldum bi dünya tweak almıştım tüm param boşa gitti

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
bu uygulama tuzak jailbreki olanları elmada bıraksın diye apple adamla anlaşmış başka izahı yok yazıklar olsun o geliştiriciye adam sanıp güvendik meğersem applenin adamıymış tühh ona jailbreakimden oldum bi dünya tweak almıştım tüm param boşa gitti

Bu iddianızı destekleyebilecek bir veri var mı elinizde?

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@RomeoBenim Kardeş bir dahaki cihazını alınca JBTR vip ailesine katıl sende rahat et bizde rahat edelim. İyi ki succession geliştiricisi tr de değil yoksa sen gidip adamı linç ederdin heralde😂
Crackli tweaklere gelince bir kaç kez yakaladım crack kullandığını. Crackte elmada bırakabilir. Succession yüzünden kaldın ama crackte sıkıntı ondan bulaşma derim zaten tonla para basıp alıyon yeni cihaz o parayı tweaklere ver jbtr vipe de katıl elma yüzü görmezsin ha elma görürsende 5 dk lık iş cihazı kurtulmuş bil yani

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ben Succession ana konusu altında video çekerek paylaştım. iPhone X 12.1.1 ve iPhone 5s 12.1.1 de başarılı şekilde restore etti. Ana konuda iPhone 5s videosu mevcut. Elmada kalanlar ana konuda söylenen adımları yapmayan ve işlemi yarıda bırakan Kişiler bence. Adam onca emek vermiş. Birde durup durken neden restore ediyorsunuz. Restore işi son çare bana göre.

Atorex

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Beni de elmada bıraktı. Kendiliğinden işlem yapıyor bu Tweak. Cydia Eraser gibi sanmayın. Kestirilemez ne yapacağı. Çok şükür FR ile geri döndüm.

serdar06288

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Beni de elmada bıraktı. Kendiliğinden işlem yapıyor bu Tweak. Cydia Eraser gibi sanmayın. Kestirilemez ne yapacağı. Çok şükür FR ile geri döndüm.
Cydia eraseri bulamadım ben repolarda acaba hangi repoda var en sorunsuzu eraser diyorlar

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Anladım hocam beklemedeyiz..o zaman
Mesaj düzenlendi:

Demek bizim sürüm desteklemiyor bekleyecez artık sürüme uygun tweak çıkarsa
Bakmayın siz burada dönen muhabbetlere temiz kullanılmış bir cihazda mutlak başarı ile restore yapıyordu araç artık şansınıza tekrar kullanıma açılırsa sizde faydalanabilirsiniz.

serdar06288

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bakmayın siz burada dönen muhabbetlere temiz kullanılmış bir cihazda mutlak başarı ile restore yapıyordu araç artık şansınıza tekrar kullanıma açılırsa sizde faydalanabilirsiniz.
Anladım hocam teşekkür ederim..

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Valla elmaya küstüm elma yemiyorum daha sinirimden

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
ben temayı bile satın alıyordum cracklı bir uygulama kesinlikle yoktu cihazımda bununla restore ettim herşey çok güzeldi ancak sabah evlat acısı gibi koydu durduk yere hoşgeldiniz ekranı gelip durdu sonra kapandı açılmadı cihazım iphone x olunca faceid de fr sırasında hata verince nonce da uçtu gitti

artık şu cracklı uygulama lafını bırakın lütfen yeri geldi 2.99 $ tema aldım cracklı bişeyim yoktu cihazım gereksiz resping yapıyordu onu çözmek için bu aracı kullandım ama jailbreak gitti

Tips
Tips
Üst Alt