Neler yeni

Tweak Social Downloader

ipadapple63

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hocam twitterda işe yaraması için ek bir ayar mı yapmak lazım. Facebook da çalışıyor ama Twitterda çalışmıyor
Twitterden indirme işlemi biraz farkı kardeşim,örneyin sayfada paylaşılan videoyu indirmek için önce paylaşılan videonun yukarısında ki yazıya dokunup başka pencerede açıldıkdan sonra video üzerine basılı tutarak indirme işlemini yapa bilirsin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi.

Son düzenleme:

Rcpgrcn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Twitterden indirme işlemi biraz farkı kardeşim,örneyin sayfada paylaşılan videoyu indirmek için önce paylaşılan videonun yukarısında ki yazıya dokunup başka pencerede açıldıkdan sonra video üzerine basılı tutarak indirme işlemini yapa bilirsin.

Çok teşekkür ederim. Ancak Tweaki kaldırdım. Facebook dan indirme yapıyor sanıyordum ama deneyince download sonunda hata verdiğini farkettim :)

esasmevzi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Çok teşekkür ederim. Ancak Tweaki kaldırdım. Facebook dan indirme yapıyor sanıyordum ama deneyince download sonunda hata verdiğini farkettim :)
ben denedim hata falan vermiyor
Mesaj düzenlendi:

arkadaşlar instagram video indirme şuan çalışıyor mu ben de olmuyor sorun instgram güncellemesinden mi acaba
Mesaj düzenlendi:

Son düzenleme:

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus

Bende hepsinde video indiriyor sadece Twitter da indirmiyor aslında indiriyor ama tam indirme çizgisi bitiyor Twitter dan atıyor inmiyor bu sorunun çözecek biri varmı Twitter sildim,önceki sürümünü yükledim,Social downloader sildim yükledim olmadı ???????

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Bende hepsinde video indiriyor sadece Twitter da indirmiyor aslında indiriyor ama tam indirme çizgisi bitiyor Twitter dan atıyor inmiyor bu sorunun çözecek biri varmı Twitter sildim,önceki sürümünü yükledim,Social downloader sildim yükledim olmadı ???????
Tweaking güncellenmesi gerekiyor olabilir.

Webthese

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Yüklüyorum ancak Respring ekranında takılı kalıyor nedendir bilen var mıdır?

Sürüm: 11.2.1
Cihaz: 6s Plus

Tips
Tips
Üst Alt