Neler yeni

Tema Shadow Tema

yesildag

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Normalde Thema kullanmayı sevmem ancak iconlar görünce denemek için satın aldım iyiki de almışım telefonun çevresi değişti emeğinize bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.umarim eksik ikonlarida bir an önce tamamlarsiniz.
Cihaz xs max ios 12.4

Ekli dosyalar

KadirBaran

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Normalde Thema kullanmayı sevmem ancak iconlar görünce denemek için satın aldım iyiki de almışım telefonun çevresi değişti emeğinize bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.umarim eksik ikonlarida bir an önce tamamlarsiniz.
Cihaz xs max ios 12.4
Biz Teşekkür ederiz Hayirli olsun gule gule kullanin eksik iconlariniz en kisa zamanda tamamlanacaktir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

AdmGNC

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Öncelikle bana yardımcı olduğun icin teşekkür ederim fiyatından daha fazlasını hak ediyorsun bolca teşekkür ederim Kadir abi ❤
Mesaj düzenlendi:

Öncelikle bana yardımcı olduğun icin teşekkür ederim fiyatından daha fazlasını hak ediyorsun bolca teşekkür ederimA23E8BFE-059D-417A-BBCF-93F08B2808C1.jpeg

Son düzenleme:

evo35

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Aldığım ikinci tema gayet başarılı hoş ve sade cihaz A12 olunca snowboard ile kullanıyorum
Arkadaş çok ilgili eksikleri elinden geldiğince hızlı bir şekilde düzenledi.
TEMA yapan arkadaşlar baya ilgili eksiklikler ve güncelleme konusunda onlara destek olmak içinde satın almak en doğrusu.

İki cihazım da farklı temalar yüklü

Tekrardan ellerinize sağlık

omrrtt

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Biz Teşekkür ederiz Hayirli olsun gule gule kullanin eksik iconlariniz en kisa zamanda tamamlanacaktir

bende satın aldım tapatalk pro, zebra, super recorder x+, swiftkey ve verosms iconları orjinal kaldı. güncelleme için ne yapmam gerekiyor?

KadirBaran

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Aldığım ikinci tema gayet başarılı hoş ve sade cihaz A12 olunca snowboard ile kullanıyorum
TEMA yapan arkadaşlar baya ilgili eksiklikler ve güncelleme konusunda onlara destek olmak içinde satın almak en doğrusu.

Teşekkür ederiz kardeşim hayırlı olsun iyi gunlerde kullanin insallah

KadirBaran

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
bende satın aldım tapatalk pro, zebra, super recorder x+, swiftkey ve verosms iconları orjinal kaldı. güncelleme için ne yapmam gerekiyor?
Hayirli olsun satın alip destek oldugunuz için teşekkür ederiz size ozelden numarami gönderecegim eksik olan ne varsa hepsini tamamlariz insallah

patrow

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus

Teşekkür ederim Hocam.

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Teşekkür ederiz kardeşim hayırlı olsun iyi gunlerde kullanin insallah
Aynen, @kdrbrn16 candır, bende eksik kalmadı sayesinde. @efsane6 abi onu işaret etmişti, sana yardım edecek diye. Demekki bir bildiği varmış. İşte bendeki görüntüler, yemede yanında yat.

patrow

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Aynen, @kdrbrn16 candır, bende eksik kalmadı sayesinde. @efsane6 abi onu işaret etmişti, sana yardım edecek diye. Demekki bir bildiği varmış. İşte bendeki görüntüler, yemede yanında yat.

Hayırlı olsun :)

KadirBaran

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

Teşekkür ederim hocam Güle Güle kullanin insallah
@efsane6 yada tekrar teşekkür ederim

omrrtt

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
aldığım tek ücretli icon paketi gerçekten. çok doğal bir görüntüsü var kime gösterdiysem beğendi ve geliştiricisi de bir o kadar ilgili çok teşekkür ederim yardımların için.
@kdrbrn16

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

omrrtt

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
bu temaya ne oldu packix repoda yok verdiğimiz ücret boşuna mı gidecek

KadirBaran

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
bu temaya ne oldu packix repoda yok verdiğimiz ücret boşuna mı gidecek
Boşa Gitmez Kardeş Biz Burdayiz Shadow Bundle diye aratırsanız daha fazla tema içeriği ile birlikte göreceksiniz

thrasherr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Boşa Gitmez Kardeş Biz Burdayiz Shadow Bundle diye aratırsanız daha fazla tema içeriği ile birlikte göreceksiniz
Onada 5 dolar istiyor verdigi ucret bosuna gitti kisaca

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Onada 5 dolar istiyor verdigi ucret bosuna gitti kisaca

Satın alınan bir Tema yayınlandığı zaman yaklaşık 120-250 icon ile yayınlanır...

icon güncellemesi geliştiricilere bağlıdır yani tema güncelleme aldıkça bir kaç icon eklenir...

>>>>>Şimdi bir Temayı satın alırken bu demek değildir artık ömür boyu tema güncelleme alacak + geliştirici istediğim iconları istediğim zaman ekleyecek
AppStore de yaklaşık 13bin uygulama var , bu uygulamaları farklı insanlar farklı iconlar kullanıyorlar...

Şimdi tema geliştirici bir tane tema satsın ve ömrünün sonuna kadar milletin icon güncellemesiyle uğraşsın diyorsun yani...

1. Bu imkansız
2. Her geliştirici mecbur değildir her istenen iconu temaya eklemesi...

—-5 dolar içinde farklı temalar var eğer iyi araştırdıysan...

Not: Daha önce çoğu temalar tek tek sunuluyordu ama artık öyle değil..
Çünkü Repo: Packix paket halinde temaların yayınlanmasını istiyor çoğu kişilerde...

Direk boşuna gitti denilmez.. Burda emek verilmiş bir proje var...

KadirBaran

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Satın alınan bir Tema yayınlandığı zaman yaklaşık 120-250 icon ile yayınlanır...

icon güncellemesi geliştiricilere bağlıdır yani tema güncelleme aldıkça bir kaç icon eklenir...

>>>>>Şimdi bir Temayı satın alırken bu demek değildir artık ömür boyu tema güncelleme alacak + geliştirici istediğim iconları istediğim zaman ekleyecek
AppStore de yaklaşık 13bin uygulama var , bu uygulamaları farklı insanlar farklı iconlar kullanıyorlar...

Şimdi tema geliştirici bir tane tema satsın ve ömrünün sonuna kadar milletin icon güncellemesiyle uğraşsın diyorsun yani...

1. Bu imkansız

Çünkü Repo: Packix paket halinde temaların yayınlanmasını istiyor çoğu kişilerde...

Ağzına saglik abi teşekkür ederim

Daha once temayi satin alanlar sorunsuz bir sekilde icin eklenmiş diger temalarida indirebilir

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ağzına saglik abi teşekkür ederim

Daha once temayi satin alanlar sorunsuz bir sekilde icin eklenmiş diger temalarida indirebilir
@efsane abi kitabın ortasından konuşmuş

thrasherr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

1. Bu imkansız

Tamam. Her icon eklemesinde 50 tl verelim

KadirBaran

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Tamam. Her icon eklemesinde 50 tl verelim

Kardeş bu konuda bilgi sahibi olmadığı kesin
Bilgin yoksada insanlari yanlış yönlendirme
Temayi bir sefer satin aldin mi gelen butun guncellemelerden yararlanabilirsiniz
Eklenen hicbir icona kimse ekstra bir ucret odemez bu butun temalar icin gecerlidir
Formda temayi satin alanlar iyi bilir hic kimsenin icon isteğini geri çevirmiyoruz
Bilmem biliyormusunuz veya farkettiniz mi
Temada yaklaşık 2 bin icon var
Bu konuda daha detayli bilgi sahibi olmak
İsterseniz ozelden yazabilirsiniz
Lutfen bilgi sahibi olmadiginiz konularda yorum yapmazsanız sevinirim
İyi günler

Tips
Tips
Üst Alt