Neler yeni

Tema Shadow Tema

patrow

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Cok güzel oldu.yapanlarin eline sağlık.
@kdrbrn16 abime ayrıca teşekkür ederim yardımlarından dolayı..
Dock arkaplan kaldırırsanız daha güzel olur derim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Çok teşekkürler @kdrbrn16 kardeşim, ayarları yaparken @efsane6 abimin dediği gibi, @ivez lik yapan bana sabrettiğin için.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ncengiz67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Aldım snowboardla kurdum. Çok beğendim. Elinize sağlık. İki ikona ihtiyacım var. Biri eksi sözlük,diğeri youtube music. Tekrar teşekkür ederim

KadirBaran

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Aldım snowboardla kurdum. Çok beğendim. Elinize sağlık. İki ikona ihtiyacım var. Biri eksi sözlük,diğeri youtube music. Tekrar teşekkür ederim
Teşekkür ederiz Hayirli olsun gule gule kullanin insallah ozelden ulasacagim ben size

Ncengiz67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Teşekkür ederiz Hayirli olsun gule gule kullanin insallah ozelden ulasacagim ben size
Sağolun bekliyorum
Mesaj düzenlendi:

Yukarıda bir arkadaş yazdı ya,kendime özel yaptirsam ancak bunu isterdim. Ellerine emeğine sağlık arkadaşım. Eksik 2 ikonu için de benim kadar tecrübesi eksik birine şahane yol gösterdin ve hallettik ya tekrar teşekkürler.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

KadirBaran

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sağolun bekliyorum
Mesaj düzenlendi:

Yukarıda bir arkadaş yazdı ya,kendime özel yaptirsam ancak bunu isterdim. Ellerine emeğine sağlık arkadaşım. Eksik 2 ikonu için de benim kadar tecrübesi eksik birine şahane yol gösterdin ve hallettik ya tekrar teşekkürler.
Estagfurullah Biz Teşekkür ederiz Hayirli olsun Güle Güle kullanin insllah

Son düzenleme:

Betalaktamaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
İstek listeme eklendi en kısa zamanda alıyorum nasip olursa. Emeğinize sağlık hocam aşırı beğendim. Temayı almadan önce wallpaperi atabilirseniz de çok memnun olurum teşekkürler hocam 😅

yesildag

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Bu temayı satın aldım kullanabilmem hangi uygulama lazım?

Tips
Tips
Üst Alt