Neler yeni

SemiRestore11 / Rollectra ( Cydia Eraser Alternatifi)

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ben tam olarak anlamadım telefon tamamen mi sıfırlanacak, resimler müzikler uygulamalarım gidecek mi yani? @ramazandemiral

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Evet. Başlamadan önce iTunes yedeği alın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Peki sadece tweakleri komple kaldırabileceğim bir yöntem var mı? Telefonum da electra da düzgün çalışıyor sadece ara sıra bildirimler kitleniyor ne sola çekip silebiliyorum bildirimleri ne de üstüne tıklayıp bildirimi açınca bildirim kaybolmuyor, intelix ve colorbanners2 kurulu düzgün çalışıyor aradan bir kaç gün geçince kitleniyor bildirimler. O yüzden diğer tweaklerle birlikte komple tweakleri kaldırmak istiyorum.

sempozyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Peki sadece tweakleri komple kaldırabileceğim bir yöntem var mı? Telefonum da electra da düzgün çalışıyor sadece ara sıra bildirimler kitleniyor ne sola çekip silebiliyorum bildirimleri ne de üstüne tıklayıp bildirimi açınca bildirim kaybolmuyor, intelix ve colorbanners2 kurulu düzgün çalışıyor aradan bir kaç gün geçince kitleniyor bildirimler. O yüzden diğer tweaklerle birlikte komple tweakleri kaldırmak istiyorum.
Cydiadaki utitles tweaki var onu kaldırınca bütün kurulu tweaklar kalkacaktır utitles tweakların ana kaynağı

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Cydiadaki utitles tweaki var onu kaldırınca bütün kurulu tweaklar kalkacaktır utitles tweakların ana kaynağı
Peki electra jb yi yaptıktan sonra gelen tweakler de kalkacak mı, openssh gibi temel jb tweakleri?

sempozyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Peki electra jb yi yaptıktan sonra gelen tweakler de kalkacak mı, openssh gibi temel jb tweakleri?
Sen utitles tweakini bi sil bakalım ben denemedim ama forumda bütün kurulu tweaklar silinir yazıyor

JAKON

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
az önce sorunsuz şekilde yükledim sıfırlandı hızlı şekilde

ilkeraslantas

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Unjailbreak dediğimde safemode a atıyor . Öncesinde tweaklerin hepsini dikebileceğim tweak var mı ?

muratkisi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Unjailbreak dediğimde safemode a atıyor . Öncesinde tweaklerin hepsini dikebileceğim tweak var mı ?

Bu ikisinden hangisi kafana yatarsa onu yükle ve herşeyi siler telefonu ilk haline getirir sonradan jailbreak tekrardan yaparsın

stdrms

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
11.4 b3 surumdeyim, rollectra ile sifirladim , simdi fabrika ayarlarina donmek istiyorum. Surum kaybetmeden beta da tum icerik ve ayarları silebilir miyim? Bilgisi olan varsa yardimci olabilir mi

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
11.4 b3 surumdeyim, rollectra ile sifirladim , simdi fabrika ayarlarina donmek istiyorum. Surum kaybetmeden beta da tum icerik ve ayarları silebilir miyim? Bilgisi olan varsa yardimci olabilir mi
Rollectra tüm datayı temizliyor zaten.

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Denetim
Merkezi ile ilgili hatalar kalmış. Yani tam anlamıyla sıfırlamamış anladıgim kadarıyla. Bu yuzden sifirlamak istiyorum
Rollectra jb yi kaldırıyor. Datayı siliyor. Başka ek değişiklikler yapmadıysan ayarları ve içerikleri sıfırlayı güvenle yapabilirsin.

Erol.K

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Rollectra jb yi kaldırıyor. Datayı siliyor. Başka ek değişiklikler yapmadıysan ayarları ve içerikleri sıfırlayı güvenle yapabilirsin.
Tekrar jb yapıldığında repolar geri yükleniyor. Tam bir silme olmuyor anlaşılan.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

mr.bjk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar rollectra işlemini yaptıktan sonra telefonu nor al şekilde ios 12 ye yükleyebilir miyim ? komple sıfırlanıyor değil mi ? bir sorun yaşayan oldu mu ios 12 ye geçerken ?

caldion78

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
bunu kullanıyorum unjailbreak diyorum restliyor cihaz ama cydia hala duruyor. sürüm 11.3 iphone x

slymn83

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
rollectra mı yoksa iOS cleaner mi arkadaşlar

NewbieJailbreaker

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
rollectra mı yoksa iOS cleaner mi arkadaşlar
Rollectra yı denedim sıfırladıktan sonra telefonu tamamen kendim de sıfırladım itunes den sonrasında sıfırdan ios 12 kurulumu yaptım sorunsuz geçti ios cleaner ı denemedim.

Enliron

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
11.2.5 sürümündeyim Cydia silindi bu programı kullanabilir miyim acaba? Telefon jailbreakli gibi gözükmüyor ama...

Tips
Tips
Üst Alt