Neler yeni

Tweak Rocket for Instagram

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
arkadaşlar önceleri çok sorun etmiyordum ama artık can sıkıcı duruma gelen bir sorun var ve başka bir başlıkta bir arkadaşta bu sorundan muzdarip oldugunu görünce artık bahsine değinmek farz oldu;
kendi reposundan kurduğum rocket bir süredir saçmalamakta. Sorun şu ki; birkaç hesap kullanmakta olduğum instagramda bir süre geçirdikten sonra rocketin pasifize olduğunu farketmeye başladım. Ve pasifize olduğu esnada bir yere tıkladığımda uygulama içinde kendiliğinden kamerayı açıyor. Uygulamadan çıkıp tekrar girdiğimde de rocketle birlikte gelen "medya indirme tuşu, profil resmine uzun basınca gösterme özelliği gibi rocketle ilişkili hiçbirşeyin gelmediğini görüyorum. Gene uygulamadan çıkıp girdiğimde ise anca bu sefer rocket aktif oluyor. Buna çözüm önerisi getirir misiniz ? Teşekkürler.

loucetius

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
arkadaşlar önceleri çok sorun etmiyordum ama artık can sıkıcı duruma gelen bir sorun var ve başka bir başlıkta bir arkadaşta bu sorundan muzdarip oldugunu görünce artık bahsine değinmek farz oldu;
kendi reposundan kurduğum rocket bir süredir saçmalamakta. Sorun şu ki; birkaç hesap kullanmakta olduğum instagramda bir süre geçirdikten sonra rocketin pasifize olduğunu farketmeye başladım. Ve pasifize olduğu esnada bir yere tıkladığımda uygulama içinde kendiliğinden kamerayı açıyor. Uygulamadan çıkıp tekrar girdiğimde de rocketle birlikte gelen "medya indirme tuşu, profil resmine uzun basınca gösterme özelliği gibi rocketle ilişkili hiçbirşeyin gelmediğini görüyorum. Gene uygulamadan çıkıp girdiğimde ise anca bu sefer rocket aktif oluyor. Buna çözüm önerisi getirir misiniz ? Teşekkürler.
Bende bu durumu yaşıyorum çözüm nedir acaba

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Bende bu durumu yaşıyorum çözüm nedir acaba
Kafayı yiycem ben zaten hayır yani kendi reposundan yüklediğim bir tweak bu... 2 ay olcak nerdeyse ve halen bir çözümün olmaması çok saçma.
Adminlerimizin bir öneri tavsiyesi varsa memnun oluruz.

ank06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
instagramın surumunu dusur eskı versıyon yukle

mazotanzarot

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba. Watusi de olduğu gibi bir lisansı birden fazla cihazda kullanabiliyor muyuz?

mazotanzarot

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Selamlar. Uygulamayı satın aldım reklamlardan kurtulmak ve destek olmak için. Şimdi sürekli uygulamadan atıyor kullanırken. Reklamsız versiyonu kullanırken hiçbir sorun yaşatmayan tweak satın almamla kullanılmaz hale geldi. Tweak sürümü düşürdüm, instagram sürümü düşürdüm yine sorun devam ediyor maalesef. Konuyla ilgili olarak yardımcı olabilecek var ise sevinirim.

Cihazlar: 6s ve 8plus (ikisi de 13.2.2)
Checkra1n

Tips
Tips
Üst Alt