Neler yeni

Çözüldü Restartloop sorunu

TheKingsMan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Şuan müsait değilim ayrıca shsh kayıtlarına bakmam lazım nonce ayarladınmı ayrıca oda önemli
telefonu restore ettiğim zaman ayarlamıştım ama sonra tekrardan ayarlamadım

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Kardeş bloblarına baktım otomatik
nonce ayarlıyo unc ama sende onun kaydı yok şöyle yap kilidi kaldır anında wifiyi aç hızlıca başka yolu yok yani icloud erase düzeltir anca

TheKingsMan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Kardeş bloblarına baktım otomatik
nonce ayarlıyo unc ama sende onun kaydı yok şöyle yap kilidi kaldır anında wifiyi aç hızlıca başka yolu yok yani icloud erase düzeltir anca
öyle yapacağım inşallah olur teşekkürler @coolstar

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Öyle yap bırak restart atsın wifi açık kalır hızlı olursan yaparsın
öyle yapacağım inşallah olur teşekkürler @coolstar
Ve bir daha nonce ayarlamayı unutma elmada kalırsın felan kurtarma için şansın olur unc0ver da bootnonce bölümüne yazmak çok zor değil

TheKingsMan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ve bir daha nonce ayarlamayı unutma elmada kalırsın felan kurtarma için şansın olur unc0ver da bootnonce bölümüne yazmak çok zor değil
ilk işim o olacak düzeltebilirsem tabiki olduktan sonra aynı şeyi yaşacak mıyım

TheKingsMan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
parola touch id kullanma bunun çözüm olduğu söyleniyordu
o zaman sorun olacak :(( herşeye şifre koymak mecbur olacak artık
Mesaj düzenlendi:

wifi ye bağlandı işareti gördüm ama yine res attı

Son düzenleme:

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@Theboogeyman elinde interneti açık olan başka bir sim kart yok mu ? Wifiyi modemden kapatıp, cihaza interneti olan başka bir sim kart takıp dener misin ?

Kenan___

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@Theboogeyman telefon açıldığın da, parolayı girip telefonun kilidini açmaya çalışmazsan telefonun reset atmadan kilit ekranında durması lazım. Kilit ekranındayken de internete bağlanması lazım. Sen cihazın kilidini açmadan telefon sürekli kendini kendine reset mi atıyor ?

Kenan___

TheKingsMan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@Theboogeyman telefon açıldığın da, parolayı girip telefonun kilidini açmaya çalışmazsan telefonun reset atmadan kilit ekranında durması lazım. Kilit ekranındayken de internete bağlanması lazım. Sen cihazın kilidini açmadan telefon sürekli kendini kendine reset mi atıyor ?

Kenan___
telefonun kilidi açıldıktan sonra bağlanıyor 1 kere bağlandı sonra hiçbir şey olmadı

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hocam telefonun kilidini açma, kilit ekranın da kalsın cihaz. Bilgisayar tarayıcısından icloud hesabına giriş yap. İphonebul sekmesinden iPhone sil işlemini yap. Cihaz ç.dışı görünürse modemden wifiyi kapat, hücreselden bağlansın. İphone sil işlemeni cihazından değil, bilgisayar tarayicisından giriş yaptığın iCloud hesabından yapacaksın.

Kenan___

TheKingsMan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hocam telefonun kilidini açma, kilit ekranın da kalsın cihaz. Bilgisayar tarayıcısından icloud hesabına giriş yap. İphonebul sekmesinden iPhone sil işlemini yap. Cihaz ç.dışı görünürse modemden wifiyi kapat, hücreselden bağlansın. İphone sil işlemeni cihazından değil, bilgisayar tarayicisından giriş yaptığın iCloud hesabından yapacaksın.

Kenan___
sim kilidi olmayan başka hat denedim çalıştı ilginiz için teşekkür ederim @Kenan___ @coolstar

Tips
Tips
Üst Alt