Neler yeni

Çözüldü Restartloop sorunu

TheKingsMan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhabalar

telefon kapandı açıldıktan sonra ekran kilidini açınca telefon donuyor kendi kendine restart atıyor 3utools ve reiboot pro ile denedim çalışmadı

İOS 12 unc0ver v3.0.1

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhabalar

telefon kapandı açıldıktan sonra ekran kilidini açınca telefon donuyor kendi kendine restart atıyor 3utools ve reiboot pro ile denedim çalışmadı

İOS 12 unc0ver v3.0.1
Ekran kilidini açmadan denetim merkezinden safemode ile açabilirmisiniz telefonu..?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Safe moda geçebiliyorsan iClenaerdan en son yüklediğin tweakleri kapa hata vereni bul.
Safe moda geçemiyorsan unc0ver ayarlar bölümünden Load Tweak işaretini kapat jailbreak yap. Hata gideren tweakı bulmaya çalış. (Sürümüne uyumsuz tweaklere bak yada crackli tweak varsa onlara bak öncelik.)

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Safe moda geçebiliyorsan iClenaerdan en son yüklediğin tweakleri kapa hata vereni bul.
Safe moda geçemiyorsan unc0ver ayarlar bölümünden Load Tweak işaretini kapat jailbreak yap. Hata gideren tweakı bulmaya çalış. (Sürümüne uyumsuz tweaklere bak yada crackli tweak varsa onlara bak öncelik.)
Sanırım arkadaş parola kısmını geçemiyor geçse zaten uncoverdan olayı halledecek...

TheKingsMan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ekran kilidini açmadan denetim merkezinden safemode ile açabilirmisiniz telefonu..?

jailbreaki aktif edemiyorum

crackli tweak kullanmadım hiç ekran kilidini açtıktan sonra 4-5 saniye sürem var jailbreak için yetmiyor

Sanırım arkadaş parola kısmını geçemiyor geçse zaten uncoverdan olayı halledecek...

evet maalesef

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
jailbreaki aktif edemiyorum

crackli tweak kullanmadım hiç ekran kilidini açtıktan sonra 4-5 saniye sürem var jailbreak için yetmiyor

evet maalesef
İşte o yüzden bende denetim merkezinden safemode ile açabiliyormusunuz diye sordum...

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Telefonu DFU mod'a al tekrar unc0ver yükle bi bakalım ne olcak =)

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Hocam panik yapma öncelikle bekle bakalım bu işten bir çıkış yolu var galiba @efsane6 @coolstar adminlerimizin fikirlerini bi alalım.

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Telefonun kilidini açma icloud dan erase yap cihaza bir daha parola touch id kullanma sep sorunu var.

• Like
Reactions: osY

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
yedek alabilir miyim silmeden önce
daha önceden aldıysan olur. cihaz kilitliyken usb erişimi bir süre sonra kapanıyo diye biliyorum. Zaten kilidi kaldırmadan erişemiyon cihaza. restart olduğu için jb de yok

TheKingsMan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
daha önceden aldıysan olur. cihaz kilitliyken usb erişimi bir süre sonra kapanıyo diye biliyorum. Zaten kilidi kaldırmadan erişemiyon cihaza. restart olduğu için jb de yok
bir sıkıntı var bağlanması gereken bir internet gerekli sanırım ama bağlayamıyorum

Tips
Tips
Üst Alt