Neler yeni

Reklam engelleme

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Reklam takıntım var sırf reklam icin jailbreak yaparım, sadece tumbrl uygulamasında
Reklam cikiyor bunu engelleyemedim
Minimal host blocker, adblocker2 Untrusted Hosts Blocker,denemedigim engellenme kalmadı ama bu uygulamada reklamlardan kurtulamadım flex3 patchleri bile denedim nafile, başka Önerisi olan varmi acaba..?

Cihaz
8
Sürüm
11.4.1

Ekli dosyalar

Moderatör tarafından düzenlendi:

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Flex 3 patchlerinden biri reklamları kaldırmaya yarıyordu diye hatırlıyorum.Eğer hiçbiri işe yaramıyorsa, uygulamayı downgrade etmeyi deneyebilirsin.Sonuçta o patchler belirli bir sürüm aralığında çalışıyordu.

temden

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Reklam takıntım var sırf reklam icin jailbreak yaparım, sadece tumbrl uygulamasında
Reklam cikiyor bunu engelleyemedim
Minimal host blocker, adblocker2 Untrusted Hosts Blocker,denemedigim engellenme kalmadı ama bu uygulamada reklamlardan kurtulamadım flex3 patchleri bile denedim nafile, başka Önerisi olan varmi acaba..?
Selam arkadasim,luna vpn kullanabilirsin.Kendim bizzat kullaniyorum,reklamin kokunu kuruttu benim cihaz da...

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Flex 3 patchlerinden biri reklamları kaldırmaya yarıyordu diye hatırlıyorum.Eğer hiçbiri işe yaramıyorsa, uygulamayı downgrade etmeyi deneyebilirsin.Sonuçta o patchler belirli bir sürüm aralığında çalışıyordu.
Düşürülebilen en düşük versiyona düşürdük flex3 patch yaptım yine olmadı
Mesaj düzenlendi:

Selam arkadasim,luna vpn kullanabilirsin.Kendim bizzat kullaniyorum,reklamin kokunu kuruttu benim cihaz da...
Deniyorum hemen

beko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
iOS 12’de çalışan ablock var mı?

temden

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
ismini verdigim uygulamayi kullanabilirsin..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
denedin mi? Sorunsuz kullanmak için AppStore'dan satın almak daha sağlıklı tabii ama AppCake üzerinden yüklemeyi de deneyebilirsin.

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Sorun tamamen farklıymış
nsfw içerikli paylaşımları görmeyi açtığım icin
O reklamlar çıkıyormuş, yeniden kaydoldum şimdi reklamlar çıkmıyor artık

Tips
Tips
Üst Alt