Neler yeni

Tweak PopcornTimeTV

Lalezar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
nasıl yaparım tam olarak bilmiyorum yeniyim

mr.bjk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
birde apple tv uygulamasını deneyin derim tadından yenmiyor :) bu arada indirmede sıkıntı var arkadaşlar indirme tamamlansa bile olmuyor maalesef görünmüyor indirilenlerde bi süre sonra. yer kaplıyor hafızada ama film görülmüyor. muhtemelen yeni versiyonda bu bugu düzeltirler. yaklaşık 6 yıldır popcorntime mac ve ios ve tvos da kullanıyorum

+jailbreksiz xsmax imde kullanıyorum bu arada tutuappden indirdim uygulamayı telefona kuruldu direkt lazarasus jailed adlı uygulama ile de uygulamanın rewoke olmasını engelleyebiliyorsunuz. bilgisine olsun jb yapamayanların benim gibi bekleyenlerin :)

Tapatalk Pro kullanarak iPhone XS MAX aracılığıyla gönderildi

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
birde apple tv uygulamasını deneyin derim tadından yenmiyor :) bu arada indirmede sıkıntı var arkadaşlar indirme tamamlansa bile olmuyor maalesef görünmüyor indirilenlerde bi süre sonra. yer kaplıyor hafızada ama film görülmüyor. muhtemelen yeni versiyonda bu bugu düzeltirler. yaklaşık 6 yıldır popcorntime mac ve ios ve tvos da kullanıyorum

+jailbreksiz xsmax imde kullanıyorum bu arada tutuappden indirdim uygulamayı telefona kuruldu direkt lazarasus jailed adlı uygulama ile de uygulamanın rewoke olmasını engelleyebiliyorsunuz. bilgisine olsun jb yapamayanların benim gibi bekleyenlerin :)

Bu tutuapp gibi platformlar apple tv üzerinde de çalışıyor mu peki hacım

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mr.bjk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
yok hacım tutuapp çalışmıyor öyle birşey yok apple tv de. usb c kablo ile ipasını atıyorsun pc den öyle çalışıyor akşam eve gidince görselini paylaşırım

mr.bjk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
yok hacım tutuapp çalışmıyor öyle birşey yok apple tv de. usb c kablo ile ipasını atıyorsun pc den öyle çalışıyor akşam eve gidince görselini paylaşırım

cydia impactor yardımıyla tabiki haftada bir tekrar yüklemen gerek ama apple tv de o uygulama bedava netflixden daha iyi olduğu için üşenmiyorsun :)

Mertardc01

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hocam normal izlemek istesek bile indirme yapıyor mu arkada pcde yapıyor çünkü telefon 16 gb zaten

cyrus777

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Kurulum sırasında şöyle bir sorunla karsilastim, yardimci olabilir misiniz?

Ekli dosyalar

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Kurulum sırasında şöyle bir sorunla karsilastim, yardimci olabilir misiniz?
Bu tweakin kurulumu başarılı şekilde gerçekleşmiş hocam sorunu başka bir sebeple alıyorsunuz şimdilik sorun çıkarmaz kendi kendine düzelme ihtimali yüksek.

cyrus777

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Öncelikle cevaplar için teşekkürler, direk tweak'i silip impactor aracılığıyla yükledim şuan sorunsuz kullanabilmekteyim.

iaunn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkdaşlar PopcornTime'dan indirme işlemini gerçekleştirebilmek için uygulama içinde olmanız lazım FAKAT şu repodan :

yükleyeceğiniz şu tweak ile(kırmızınile çizilmiş):

"Ayarlar-Denetim Merkezi-Denetimleri Özelleştir-Toggle Backround Mode"'u denetim merkezi için aktif ederseniz arkaplanda çalışmasını istediğiniz uygulamaya girerek işaretli olan şu butona:

basarsanız uygulamanız arkaplanda çalışacaktır.
İyi forumlar.

okantarlig

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
"Download Failed - Could not create download directory" hatası alan arkadaşlar, PopcornTimeTv uygulamasını cihazdan tamamen kaldırın, sitesinden (PopcornTimeTv'nin github hesabı)
isimli dosyayı bilgisayarınıza indirin, Cydia Impactor aracılığı ile telefonunuza yükleyin. "Changes in libtorrent settings for faster torrent downloads" - uygulamanın libtorrent ayarları değiştirilmiş, bu yüzden güncel sürüm dışında indirme yapılamıyor sanırım. Ben bu şekilde çözdüm sorunumu, kimse buradan bir yanıt vermemiş ben yardımcı olayım dedim.

Malesef

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Dizi indirdim altyazı önden gidiyor nedendir bilen varmı

necoeren

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
ARKADAŞ LAR BU SORUNU NASIL ÇÖZERİM ??
Bu uygulama altyazıları opensubtitles sitesinden alınıyor haliyle siz elle altyazı dosyası giremezsiniz ama videoda sağ altta altyazı seçme kısmında türkçe seçeğinin yanında "i" işaretine tıklarsanız altyazıları deneyebilirsiniz böyle doğru olanı bulabilirsiniz yoksa eğer delay ayarlamakla olur anca altyazı şu kadar geriden gelsin vs.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

oguzhanceylaan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Uygulamayı indirdim ama herşey arapça ayarlardan dili ingilizce ya da türkçe yaptım fakat kar etmedi sizdekiler nasıl düzeldi yardımcı olur musunuz?

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
ne demek dostum ben zaten filmlerimi altyazı izlerim burdada nerdeyse tüm filmlerde gömülü tr altyazı var açıyorum yaslanıyorum oh miss
Kardeşim Ben Kurdum Fakat Şu Aşağıdaki Uyarıyı Veriyor Download Yapamıyom??

Gülümse Kaderine :)

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
"Download Failed - Could not create download directory" hatası alan arkadaşlar, PopcornTimeTv uygulamasını cihazdan tamamen kaldırın, sitesinden (PopcornTimeTv'nin github hesabı)
isimli dosyayı bilgisayarınıza indirin, Cydia Impactor aracılığı ile telefonunuza yükleyin. "Changes in libtorrent settings for faster torrent downloads" - uygulamanın libtorrent ayarları değiştirilmiş, bu yüzden güncel sürüm dışında indirme yapılamıyor sanırım. Ben bu şekilde çözdüm sorunumu, kimse buradan bir yanıt vermemiş ben yardımcı olayım dedim.
Kardeşim pc yok jailbreakli telefonumla nasıl indiririm o siteden?

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
İlk kurduğumda 5-10 saniye filmler gözüktü ama şuan hiç çalışmıyor aynı resimdeki hatayı veriyor silip tekrar yükledim aynı sorun
Bendede Aynı Sorun nasıl oşacak şimdi dün vardı filmler bugün yok???

Tips
Tips
Üst Alt