Neler yeni

Tweak Neptune for iPhone

defjeam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Önceki arkadaşlar yazmış safe moda atıyor diye benimde başıma geldi az önce statusbarınızı özelleştiren tweakler varsa opennotifier vs gibi önce onları kaldırın neptune u kurun ve ve tweakin içerisinden statusbarı orjinal olarak değiştirin sonra diğer tweaklerinizi rahatça kullanabilirsiniz.

furkancetinkol

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Tweak çok güzel fakat ekranı üstten indirdiğimizde gelen el feneri ve kamera iconları pasif durumda çalışmıyor. Onun haricinde güzel

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kilit ekranınısizinki gibi yapmak istiyorum saati felan nasıl yapbilirim

brynos

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
güncelledikten sonra ayarlar, saat, mesajlar gibi applea bagli uygulamalara girince üstteki sarj gostergesi vs orijinal haline dönüyordu. belki duzeldir diye respring attım ve loopa girdi. eski surumu kurunca düzeldi. bugun bir daha guncelledim ve sıkıntı yok belki kurarken bir sıkıntı olmustur ama aklinizda bulunsun..

littlexs daha başarılı. bu mesajimdan bir sure sonra respringler yeniden başladı ve sorunun neptune kaynaklı olduğunu anladım. littlexs kullaniyorum uc dort gundur bir sorun yok..

Son düzenleme:

ozguryildiz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar tweak sorunsuz çalışıyor az önce yükledim cihaz 6s iOS 12.4 feneer vekameranın çalışabilmesi için 3D touch özelliğini kullanmalısınız yani sert basmalısınız

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar tweak sorunsuz çalışıyor az önce yükledim cihaz 6s iOS 12.4 feneer vekameranın çalışabilmesi için 3D touch özelliğini kullanmalısınız yani sert basmalısınız
12.4 de sorunsuz çalışıyor zaten 13'e bekliyoruz

brynos

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
ios 13 için şu anlık gestures13 kullanmak en mantıklısı. ben neptune’ün güncelleneceğini hiç sanmıyorum. gestures13 en iyi çalışan tweak. littlexs’in ios13 güncellemesi olarak little11 çıktı ama o da henüz tam hazır değil. ekran altındaki fazla boşluğu kaldırma vs henüz çalışmıyor. gestures13 ile little11 geliştiricisi birlikte çalışıyor yani little11 güncellemelerini takip edip hazır hale geldiğinde ona geçebilirsiniz.

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
ios 13 için şu anlık gestures13 kullanmak en mantıklısı. ben neptune’ün güncelleneceğini hiç sanmıyorum. gestures13 en iyi çalışan tweak. littlexs’in ios13 güncellemesi olarak little11 çıktı ama o da henüz tam hazır değil. ekran altındaki fazla boşluğu kaldırma vs henüz çalışmıyor. gestures13 ile little11 geliştiricisi birlikte çalışıyor yani little11 güncellemelerini takip edip hazır hale geldiğinde ona geçebilirsiniz.
little11 de ne çalışmıyor?

brynos

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
little11 de ne çalışmıyor?
home barı kapatmama rağmen instagram, twitter, reddit hepsinde altta bir barlık boş yer kalıyor onun dışında bir sıkıntı yok. ilk güncellemede deneyeceğim..

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
home barı kapatmama rağmen instagram, twitter, reddit hepsinde altta bir barlık boş yer kalıyor onun dışında bir sıkıntı yok. ilk güncellemede deneyeceğim..
Şuan çalışıyor kapatıldığında homebar gözükmüyor

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
gestures 13 kurdum denetim merkezi falan calıstıda bu uygulamaları acıp kapatmak icin yukarı dogru sürükledigimde kapanmıyor nedeni nedir acaba

brynos

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Şuan çalışıyor kapatıldığında homebar gözükmüyor
homebar değil de ben bottom inset ayarını görmemişim. onu no bottom inset yapınca düzeldi
Mesaj düzenlendi:

gestures 13 kurdum denetim merkezi falan calıstıda bu uygulamaları acıp kapatmak icin yukarı dogru sürükledigimde kapanmıyor nedeni nedir acaba
bu sorunu yazıyorlar ama çözümünü bilmiyorum ne yazık ki.. little11’i denedin mi?

cherkez

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Homegesture en sorunsuzu şu an için

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Homegesture en sorunsuzu şu an için
homegesture ios 13 destekliyormu
Mesaj düzenlendi:

homebar değil de ben bottom inset ayarını görmemişim. onu no bottom inset yapınca düzeldi
Mesaj düzenlendi:

bu sorunu yazıyorlar ama çözümünü bilmiyorum ne yazık ki.. little11’i denedin mi?
little11 de denedim ondada aynı uygulamayı kapatamıyorum asagıdan yukarı sürükledigimde ana ekrana atmıyor

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
x13 diye tweak var onu da deneyebiliirsiniz. ( )
nicebarx tweak i ile uyumlu da çalışıyor. ( )

yukarıda yazdığım repolardan yükleyebilirsiniz.

ScyLax

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Çok güzel kullanıyorum ben de
Mesaj düzenlendi:

Ama bişey eksik
Mesaj düzenlendi:

Tweak çok güzel fakat ekranı üstten indirdiğimizde gelen el feneri ve kamera iconları pasif durumda çalışmıyor. Onun haricinde güzel

Şu saat ve tarih tweak i nasıl yüklerim ismini verebilir misiniz hocam

MetaStyLee

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Çok güzel kullanıyorum ben de
Mesaj düzenlendi:

Ama bişey eksik
Mesaj düzenlendi:

Şu saat ve tarih tweak i nasıl yüklerim ismini verebilir misiniz hocam
Jellyfish

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
x13 diye tweak var onu da deneyebiliirsiniz. ( )
nicebarx tweak i ile uyumlu da çalışıyor. ( )

yukarıda yazdığım repolardan yükleyebilirsiniz.
görseli varmı hocam bu tweakın peki varsa atabilirmisiniz sana zahmet.

Tips
Tips
Üst Alt