Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

kutay1212

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İos 12.2 kurdum cydia dan bir şey yüklediğimde nereden aktif edeceğimi veya nereye gittiğini bilmiyorum kapsamlı bir şekile bana nasıl kullanmam gerektiğini anlatacak olan varmı ? Çok sevinirim

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Selamun Aleykum Ben Tweak Konusunda Yeniyim Yardımcı Olursanız Sevinirim Ben bir tema kurdum ama arkasındaki wallpers değişmiyor başka wallper indiriyorum yine olmuyor sebebi nedir nasıl yapmalıyım yükledikten sonra şimdiden teşekkürler
Yüklediğiniz Tweak nedir.

acilyardim

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Foruma giriş yapan üye direk konu açmak istiyor ve maalesef aynı konular defalarca açıldığı için kilitleniyor. Yeni konuya cevap veriliyor da buraya yazılan mesaja cevap verilmiyor gibi olumsuz bir düşünceye kapılmayın. 7/24 forum takipte olamıyoruz malum herkesin bir işi var. Üye arkadaşlar da yönetimde bulunan admin ve moderatörler de bilgisi dahilinde sorunuza cevap verirler.

Sorunuzun cevabına gelirsek reprovision ipa dosyası değil bir cydia paket programıdır. Hali ile jbsiz cihazlara yüklenemez. Jbsiz cihazlarda imzalama işlemi yapabilmek için cydia impactor kullanabilirsiniz.
Cydia impactor kullanabileceğimi biliyorum ama 1 haftalık imza geliyor her zaman yanımda laptop olmuyor bunun başka bir çözümü yokmudur ?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Cydia impactor kullanabileceğimi biliyorum ama 1 haftalık imza geliyor her zaman yanımda laptop olmuyor bunun başka bir çözümü yokmudur ?
Konu linkinden dev hesabına katılabilirsiniz.
1 yıllık sertifika imzalanır ve sorunsuz kullanabilirsiniz.

Yakup04

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Arkadaşlar iPhone 6 Plus iOS 12.2 jailbreak geldi mi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar iPhone 6 Plus iOS 12.2 jailbreak geldi mi
Chimera ile jb yapabilirsiniz.

kutay1212

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ben uncover ile jb(12.2)yaptım fakat sanki biraz sıkıntılı gibi yüklediğim tweak’leri nereden aktifleştireceğim nasıl bakacağım ayarlarda yok hiç bir yerde yok anlayamıyorum biri yardım etsin

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Ben uncover ile jb(12.2)yaptım fakat sanki biraz sıkıntılı gibi yüklediğim tweak’leri nereden aktifleştireceğim nasıl bakacağım ayarlarda yok hiç bir yerde yok anlayamıyorum biri yardım etsin
Hangi tweakları hangi repodan yüklediniz.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Önceki sayfalardaki restore root fs olayını denedim en sın kapayım jb yaptım fakat cydia gelmiyor bu sefer
Yüklü olan unc0ver ipa sını silin ve linkden yeni indirin pc de cydia impactor ile yükleyin.

kutay1212

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Yüklü olan unc0ver ipa sını silin ve linkden yeni indirin pc de cydia impactor ile yükleyin.
Tweakbox’dan yüklemiştim silip oradan tekrar yüklesem sıkıntı çıkar mı ?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
@kutay1212 ayarlardan reset cydia chache ve reinstal cydia sekmelerini aç cihaz uçak moduna al ve jb yap.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Maalesef işe yaramadı :(
Uncover hangi sürümü yüklü?
Jailbroken yazıyor ve cydia yüklenmiyorsa
İpayı silin ve yeniden indirin tekrar deneyin
Eğer yine cydia ekrana gelmezse terminal ile uichace komutu kullanın.

ISezar

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Yüklediğiniz Tweak nedir.
Halletim teşekkürler şuan ki sıkıntım çalışan güzel bir tane direk cihaza müzik indirecek bir program yada şeyde olabilir youtube girdikten sonra indirebilecegim bir tweak lazım

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Halletim teşekkürler şuan ki sıkıntım çalışan güzel bir tane direk cihaza müzik indirecek bir program yada şeyde olabilir youtube girdikten sonra indirebilecegim bir tweak lazım
Dleasy tweakını deneyebilirsin.

kutay1212

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
3.3.2 sürümü yüklü silip yükleyeyim bi dakika terminal kısmına hakim değilim onu söyliyeyim

Moderatör tarafından düzenlendi:

Fearcon

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
iphone 5s 12.1.4 sürümlü telefonum var nasıl jailbreak yapabilirim?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
iphone 5s 12.1.4 sürümlü telefonum var nasıl jailbreak yapabilirim?

Tips
Tips
Üst Alt