Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

ISezar

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
@ISezar benim kullandığım Dleasy en sorunsuz çalışanı.
Kullanım tarzı nasıl peki hocam ? kısaca anlatırsanız çok sevinirim youtube üzerdinden mi kullanıyorsun kurduktan sonra direk mesala bide ücretli galiba hocam

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
@ISezar youtube da videoya basılı tutunca indirme seçeneği çıkıyor. İndirilen parçayı veya vidoyu Albümlere atıyor

Fearcon

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
tweakbox’tan unc0ver indirdim İphone 5S imi destekliyor yapayım mı yoksa cydia impactor ile mi yapayım
Mesaj düzenlendi:

unc0ver ile jb yapmaya çalışıyorum exploting kısmında kalıyor 1 den yukarı çıkmıyor fake via falan yazıyor çözümü nedir

Son düzenleme:

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
tweakbox’tan unc0ver indirdim İphone 5S imi destekliyor yapayım mı yoksa cydia impactor ile mi yapayım
Mesaj düzenlendi:

unc0ver ile jb yapmaya çalışıyorum exploting kısmında kalıyor 1 den yukarı çıkmıyor fake via falan yazıyor çözümü nedir
Chimera ile jb yapmayı deneyin

Yakup04

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Arkadaşlar chemeira ile jb yaptıktan sonra e yapmam gerek neleri yüklemem gerek yardımcı olur musunuz?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar chemeira ile jb yaptıktan sonra e yapmam gerek neleri yüklemem gerek yardımcı olur musunuz?
Konu başlıklarını inceleyin

Yakup04

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Konu başlıklarını inceleyin
Hocam ben jailbrak yapmaya çalıştım 1 adımda kapanıp açıldı bi daha uygulamayı açtım yine 1 adımdaydı bu sefer hata verdi
Mesaj düzenlendi:

Hocam ben jailbrak yapmaya çalıştım 1 adımda kapanıp açıldı bi daha uygulamayı açtım yine 1 adımdaydı bu sefer hata verdi
Hocam ben jailbrak yapmaya çalıştım 1 adımda kapanıp açıldı bi daha uygulamayı açtım yine 1 adımdaydı bu sefer hata verdi Chmirea yı sildim bi daha cydia impactor ile yüklemeye çalıştım olmadı

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
@Yakup04 hata görüntüsünün resmini atarmısın. cihaz modeli ve sürümü nedir?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
iPhone 6 Plus 12.2 hata görüntüsü yok elimde almayı unuttum
Şu an için Chimera jb iphone 6 12.2 sürümünde her cihazda çalışmıyor. Biraz şans işi oldu jb yapabilmek. Cydia impactor ile chimera jb aracını cihazınıza yükleyin cihaza, hardreset atıp uçak modunda tekrar deneyin

Yakup04

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Şu an için Chimera jb iphone 6 12.2 sürümünde her cihazda çalışmıyor. Biraz şans işi oldu jb yapabilmek. Cydia impactor ile chimera jb aracını cihazınıza yükleyin cihaza, hardreset atıp uçak modunda tekrar deneyin
Sorun da orda cihaza chimera yüklerken hata veriyor

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Xcode menüsü altından Revoke Certifcates yapın, sonra tekrar yüklemeyi deneyin.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X

iskeletor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba... bende tvos profili yuklu oldugu halde niye halâ guncelleme uyarisi geliyor acaba yardimci olabilecek kimse var mi?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhaba... bende tvos profili yuklu oldugu halde niye halâ guncelleme uyarisi geliyor acaba yardimci olabilecek kimse var mi?

Konu linkinde spoiler içerisinde ota sorunu çözümü var.

iskeletor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

Konu linkinde spoiler içerisinde ota sorunu çözümü var.
Tesekkurler

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5
Beyler snapper 2 bin reposunu bilen varsa yardımcı olabilirmi şimdiden teşekkürler

turkaslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Bi arkadaşımda iphone 6 , diğer arkadaşımda iphone 6s var. Karşılıklı telefonlarını değiştirdiler. Telefonlarındaki tüm bilgilerin aktarımı en kolay şekilde , aşama aşama nasıl yapılır ?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Beyler snapper 2 bin reposunu bilen varsa yardımcı olabilirmi şimdiden teşekkürler

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Bi arkadaşımda iphone 6 , diğer arkadaşımda iphone 6s var. Karşılıklı telefonlarını değiştirdiler. Telefonlarındaki tüm bilgilerin aktarımı en kolay şekilde , aşama aşama nasıl yapılır ?
iMazing programı bu konuda iyidir

kutay1212

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba cihazıma cydia impactor ie unc0ver 3.3.7 sürümünü yüklemek istedim fakat şu sorun ile karşılaşıyorum yardım edermsiiniz12918

Tips
Tips
Üst Alt