Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
JailbreakTr Ailesi Merhaba Cihazım İPhone 5s Uncover Yükledim Jailbreak Yaptım Daha Düne Kadar Bir Şey Yoktu Dün Cihazım Bir Aç Kapat Oldu Ve Uncover’a Giriş Yapmıuordu Sildim Tekrar Yüklemek İçin Sonrada Tekrar Yükleme Yapamadım İPhone Üzerinden İndirme Yaptım Olmadı PC Üzerinden Cydia impactor İle Denedim Hata Verdi Bana Yardımcı Olacak Varmı Lütfen
İmpactorden nasıl bir hata alıyorsunuz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
JailbreakTr Ailesi Merhaba Cihazım İPhone 5s Uncover Yükledim Jailbreak Yaptım Daha Düne Kadar Bir Şey Yoktu Dün Cihazım Bir Aç Kapat Oldu Ve Uncover’a Giriş Yapmıuordu Sildim Tekrar Yüklemek İçin Sonrada Tekrar Yükleme Yapamadım İPhone Üzerinden İndirme Yaptım Olmadı PC Üzerinden Cydia impactor İle Denedim Hata Verdi Bana Yardımcı Olacak Varmı Lütfen
İmpactor kullanırken revoke yapın ve revoke işleminde kendi şifreniz değil apple id uygulamalara özgü parola oluşturdan aldığınız parolayı kullanın.

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Telefonu 2. el olarak satın aldığım için shsh kaydı varmı yok mu diye daha önceki kayıtlara nereden bakabilirim?

slmrkl

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
İyi günler arkadaşlar. Biraz farklı bir ricam olacak ama Site başlığının yanındaki bayrak çok hoş duruyor. Onu Zeppelin’e ekleyebilir misiniz? Logo olarak kullanmak istiyorum. Teşekkürler

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Telefonu 2. el olarak satın aldığım için shsh kaydı varmı yok mu diye daha önceki kayıtlara nereden bakabilirim?
sitesinden ECID girerek sorgulayabilirsiniz. Cihazı iTunes'e bağladıktan sonra bilgilerin olduğu bölümde Seri Numarası yazan yere iki kere tıklarsanız ECID gözükecektir.

İyi günler arkadaşlar. Biraz farklı bir ricam olacak ama Site başlığının yanındaki bayrak çok hoş duruyor. Onu Zeppelin’e ekleyebilir misiniz? Logo olarak kullanmak istiyorum. Teşekkürler
Bu konuya göz atabilirsiniz: Zeppelin Logo Yapımı PC | Mobil
Arama motorunda benzer bir Türk Bayrağı bulabilirsiniz.

ErimCevik

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
image.jpg
Arkadaşlar Allah Rızası için şu işi nasıl yapıcam revoke yapmaya çalışırken bu hatayı alıyorum herşeyi doğru yapıyorum uygulamaya özgü parola da yapıyorum ama yine de hep bu hatayı veriyor ne yapıcam ben hem ne zamandır jailbreak kullanamıyorum

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Ekli dosyayı görüntüle 11331
Arkadaşlar Allah Rızası için şu işi nasıl yapıcam revoke yapmaya çalışırken bu hatayı alıyorum herşeyi doğru yapıyorum uygulamaya özgü parola da yapıyorum ama yine de hep bu hatayı veriyor ne yapıcam ben hem ne zamandır jailbreak kullanamıyorum
Impactor menüsünden "Insecure SSL" kısmındaki tik işaretini kaldırıp deneyin.

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
{NoBetaAlert} !
Biraz önce jailbreak kaybettim ardından impactor ile tekrar yükledim. Ama şimdi “NoBetaAlert” isimli tweak çalışmadığından kendisini geri yüklemek üzere sildim. Şimdi sürekli “yeni bir iOS güncellemesi var” uyarısı almaktayım ve o tweak’i bulamıyorum bu uyarıdan nasıl kurtulurum ?

KadirBaran

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
{NoBetaAlert} !
Biraz önce jailbreak kaybettim ardından impactor ile tekrar yükledim. Ama şimdi “NoBetaAlert” isimli tweak çalışmadığından kendisini geri yüklemek üzere sildim. Şimdi sürekli “yeni bir iOS güncellemesi var” uyarısı almaktayım ve o tweak’i bulamıyorum bu uyarıdan nasıl kurtulurum ?
@RedLevrekK

Sitesini safariden ac hangi tweakin istiyorsan arattir hangi repoda olduğunu gösterir ordan kurarsin sorun kalkar ortadan yanliz nobeta alert farkli guncellem uyarisi farkli fadbeck yoksa cihazda onuda kurmaniz lazim

KadirBaran

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ekli dosyayı görüntüle 11331
@Federal48
Appel iki asamali dogrulama kodu istedigi icin iki asamali olan apple idlerden bu hatayi alirsin eski bi apple id varsa onunla dene yada yeni sifir bi iphone id al sorun cozulecektir

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
[/QUOTE]
Teşekkür sorunun dediğim gibi NoBetaAlert ile çözüldü.
@RedLevrekK

Sitesini safariden ac hangi tweakin istiyorsan arattir hangi repoda olduğunu gösterir ordan kurarsin sorun kalkar ortadan yanliz nobeta alert farkli guncellem uyarisi farkli fadbeck yoksa cihazda onuda kurmaniz lazim

Teşekkürler sorunum dediğim gibi NoBetaAlert ile çözüldü. Kilit her açıldığında gelen güncelleme uyarısından bahsetmiştim. Sağolun.

ErimCevik

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hocam cihazda ki jailbreak ı kaldırıp tekrar yüklemek istiyorum ama şuan da jailbreak aktif edemediğim için rootles i indirip jailbreak ı silemiyorum nasıl yapabilirim

guner

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Selam arkadaşlar cercube tweak ile youtube tan ses indirip kütüphaneye ekle dediğimde operation failed hatası alıyorum farklı birkaç video denedim hepsinde aynı çözümü var mı?

fa7y

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
merhaba sitede yeniyim. kullanmak istediklerim sadece şunlar twitter++ ve instagram++ jailbreak yapmadan nasıl yükleyebilirim. tweakbox ve tutu benzeri programların hiçbirisi 1 aydır düzgün çalışmıyor.. illa jailbreak yapmalımıyım?? yapmalıysam 12.2ye jailbreak geldi mi? cevaplarsanız sevinirim

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Selam arkadaşlar cercube tweak ile youtube tan ses indirip kütüphaneye ekle dediğimde operation failed hatası alıyorum farklı birkaç video denedim hepsinde aynı çözümü var mı?
Mimport indirip deneyin.
Mesaj düzenlendi:

merhaba sitede yeniyim. kullanmak istediklerim sadece şunlar twitter++ ve instagram++ jailbreak yapmadan nasıl yükleyebilirim. tweakbox ve tutu benzeri programların hiçbirisi 1 aydır düzgün çalışmıyor.. illa jailbreak yapmalımıyım?? yapmalıysam 12.2ye jailbreak geldi mi? cevaplarsanız sevinirim
TopStore.vip deneyin..

siyahinci15

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

aynı sorun bende de var . dediğiniz gibi topstore.vip yükledim ama açılmıyor..ne yapmamız lazım çare lütfen tesekkürler

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
VPN’i direk CC yani control center’dan açıp kapatabilecegim bir yöntem var mı?

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Galeriden silinen bir videoyu nasıl geri getiririm, son silinenlerde yok Video

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Galeriden silinen bir videoyu nasıl geri getiririm, son silinenlerde yok Video
Silmeden önce itunes ile yedekleme aldıysanız itools ile yedek dosyasından alabilirsin.
Diğer türlü getiremezsiniz.

Tips
Tips
Üst Alt