Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

Cimbomlu

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba Jailbreakli telefonlarda oyunlara bypass işlemi nedir ne işe yarar 🤔

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Bypass’ın kelime anlamı köprüleme olarak tanımlanabilir. Bypass ameliyatı bir atardamarın belli bir bölgesinde meydana gelen daralma ya da tıkanma sonucunda bu atardamarın beslediği bölgenin canlılığını korumak için uygulanan cerrahi bir yöntemdir. Atardamarın tıkalı olan bölgesinin ilerisine vücudun başka bir bölgesinden hazırlanan damarlar vasıtasıyla gerçekleştirilir by pass ile atardamarın beslendiği bölgeye yeterli miktarda kan ulaştırılır. Koroner bypass ameliyatı ise kalbi besleyen koroner damar adı verilen atardamarların tıkanması sonucunda yapılan bypass ameliyatlarıdır.
Şaka bir yana bypass hileyi gizlemeye yarar.

qsekzq

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
ipa yüklemek için hangi kaynakları kullanmalıyız ve cydia impactor den yüklediğimizde sanırım süresi oluyormus bu süreyi sınırsız hale getirmenin bir yolu var mı /
telefon üzerinden ipa yüklemenin bir yolu var mı ? /jailbreakli cihaz için sordum soruları

Cimbomlu

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
ipa yüklemek için hangi kaynakları kullanmalıyız ve cydia impactor den yüklediğimizde sanırım süresi oluyormus bu süreyi sınırsız hale getirmenin bir yolu var mı /
telefon üzerinden ipa yüklemenin bir yolu var mı ? /jailbreakli cihaz için sordum soruları
Extender arattır bulursun

Onur.ALMA..

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Çok özür dilerim,
Arkadaşlar bu ikon maske temasının ismini bilen var mı acaba ?870CBFDE-C873-4203-812E-C887379672F2.jpeg

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Localapstore da bu işaretli yer ne anlama geliyor işlevi ne?
43515230-F474-4876-ABAB-5876694EE622.jpeg

nygmamorpheus

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
AppCake düzgün çalıştıramadım sorunun tam ne olduğunu anlayamadım appsync unifead de yükledim whatsapp++ spotify++ indirdim whatsapta sorun verdi zaman tarih hatası veriyor tek düzgün yüklediğim tapatalk pro ios11 fix yaptıktan sonra tapatalk çalıştı arkadaşlar iOS 11 whatsapp++ deezer++ spotify++ İnstagram özellikle Tinder gibi uygulamaların varmıdır iOS 11.3.1 özel birde eğer PC’de bir program varsa yele oyun atmak istiyorum eskiden 25pp vardı bilginiz varmı bana yardımcı olursanız cevap bekliyorum sizlerden.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

omeryonal

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İphone 6 kullanıcısıyım.Bu zamana kadar ulaşmak istediğim tüm unsurların Jailbreak içerisinde olduğunun farkındayım.Bu zamana kadar hiç zaman ayırıp yapmak istemedim fakat artık zamanı geldi diye düşünüyorum.Sürümüm 11.4 sürümü ve jailbreak yapmaya dair bir fikrim yok.Bazı konularda 11.4'e yapılamayacağı eskiye döndürebileceğime dair şeyler okudum.Sizlerden ricam bana detaylı bir şekilde yardım etmeniz.Teşekkürler

nygmamorpheus

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Eğer Jailbreak Status konumuzu okursanız sürümünüze Jailbreak olmadığını göreceksiniz maalesef yapmanız gereken beklemek:/
Peki ileride olabilirim kısacası çok abanmama gerek yok diyorsunuz

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
“Appsync Unified” bu tweak ne işe yarıyor?
App store dışında başka bir yerden indirilen uygulamaları (pc) ya da benzer yükleme programları ile yüklemeye yarar.

Olmazsa olmaz tweak :)

Son düzenleme:

Mustafaozturk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ben doubleH3lix kullanıyorum. Cydia dan herhangi bir tweak kurmaya çalıştığımda her şey normal şekilde işliyor ancak yükleniyor yazısı gelip kalıyor orda ve ne springboardu yenide ne başlat ne de cydia'ya dön butonu çıkmıyor. Cydia'yı kapattığımda telefon kitleniyor reset atıp tekrar jb yaptığımda kurmaya çalıştığım tweak başarılı şekilde kurulmuş oluyor. Bunun çözümü var mıdır ya da sorun nerden kaynaklanıyor. Beni aydınlatır mısınız?

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Remover ile bütün tweakler kaldirirmisin?
Ben doubleH3lix kullanıyorum. Cydia dan herhangi bir tweak kurmaya çalıştığımda her şey normal şekilde işliyor ancak yükleniyor yazısı gelip kalıyor orda ve ne springboardu yenide ne başlat ne de cydia'ya dön butonu çıkmıyor. Cydia'yı kapattığımda telefon kitleniyor reset atıp tekrar jb yaptığımda kurmaya çalıştığım tweak başarılı şekilde kurulmuş oluyor. Bunun çözümü var mıdır ya da sorun nerden kaynaklanıyor. Beni aydınlatır mısınız?

Mustafaozturk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Remover ile bütün tweakler kaldirirmisin?
Removerdan kastınız nedir hocam ?
Mesaj düzenlendi:

Birde eskiden kullandığım jailbreaklarda tweak kurulumu yaparken bildirim merkezi veya kontrol paneline kesinlikle erişemiyordum. Şimdiki cihazımda ise bunların hepsine erişebiliyorum hatta uygulanan yöneticisine de home tuşu ile ulaşabiliyorum. Herkeste mi böyle bu yoksa benim jailbreakte mi hata var ?

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt