Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

Cimbomlu

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Önerilen uygulamalar sekmesi yok nasıl geri getirebilirim ?
BF4206AA-480A-48E8-BAC9-F9B1D94C910C.png
Tamamdır hallettim. Siriden arama önerilerini açıyormuşuz 😂😂

TheL0w

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
CustomCC kurmaya çalışıyorum taptapflip ile çakışıyor saçma değil mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Peki apple müzik üyeliği devam ederken mağaza değiştirmesini bypass edebilir miyiz?

Ben de bu soruna takıldım. Apple Music üyeliği devam ederken AppStore ülke değiştirmeyi engelliyor maalesef. Şu anlık bir çözümü yok sanıyorum.

bysmail

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Operator logosu yerine isim nasil yazabilirim

selametsamli

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar selamlar elimde 2015 model MacBook Pro 13' var. Cs:go oynamak istiyorum bu ne kadar mümkündür deneyeniniz var mı ?

Ekran Resmi 2018-07-30 21.02.05.png
Mesaj düzenlendi:

Operator logosu yerine isim nasil yazabilirim
Zeppelin deneyebilirsiniz

whofeedisid

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba arkadaşlar, şuan da 11.3.1 jailbreakli 5S cihazım var ama cihazımı 10.3.3 sürümünde kullanmak istiyorum. 11.3.1 SHSH kaydım yok. 11.4.1 SHSH kaydım var. Cihazı 11.4.1'e güncelleyip future restore beklemekten başka bir çözüm yolu var mı?
Mesaj düzenlendi:

Merhaba arkadaşlar, şuan da 11.3.1 jailbreakli 5S cihazım var ama cihazımı 10.3.3 sürümünde kullanmak istiyorum. 11.3.1 SHSH kaydım yok. 11.4.1 SHSH kaydım var. Cihazı 11.4.1'e güncelleyip future restore beklemekten başka bir çözüm yolu var mı?
11.4 kaydımda var.

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Yapmanız gereken systemversion.plist dosyasından versiyonunuzu ios 6'ya dusurun telefona 10.3.3'e otadan guncelleme gelecek. Bu kadar
@efsane6 da iyi anlatim yapabilir.

whofeedisid

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Yapmanız gereken systemversion.plist dosyasından versiyonunuzu ios 6'ya dusurun telefona 10.3.3'e otadan guncelleme gelecek. Bu kadar
Müsait olduğunuzda ufak bir anlatım yaparsanız çok sevinirim.
Mesaj düzenlendi:

SystemVersiyon.plist'e ulaştım. Buradan ''ProtuctVersiyon=11.3.1'' 11.3.1'i mi değiştireceğim?

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Hayır 6.0 yapacaksiniz 10.3.3 icin. 11.3.1 rollectra yaparak restore yapabilirsiniz .

whofeedisid

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hayır 6.0 yapacaksiniz 10.3.3 icin. 11.3.1 rollectra yaparak restore yapabilirsiniz .
İnternetten birkaç video izledim. 7.0.2'ye getiriyorlar cihazı. Forum kapalıyken onunla uğraştım. Şuanda 10.3.3 güncellemesini indiriyorum. Güncellemede çıktı. İndirip kurduktan sonra rollectra ile restore mi yapayım?

Nortorein

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Respring sürem çok uzadı, icleaner ile temizlik de yaptım. Bu süreyi kısaltmanın bir yolu var mı?

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
iPad mini 1de 6.0 yaparak yapmistim :P ordan kalmis

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Şu video daki gibi bir klavye nasıl yaparım çok güzel bir şey AppStore de var ama Türkçe dil desteği yok buna benzer cydia tweak varmı
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
AFF867ED-5D35-4833-9F5E-CDA4D288C5E6.png

Rcpgrcn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Herkese iyi forumlar. Ben telefonda ki oyunumu bilgisayardan oynamak istiyorum. Bunun için bir program var mı ? İnternette araştırdım ancak hiç birinden emin olamadım.

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
ios içinse mümkün değil şimdilik fakat ama android ise çeşitli emulatörler kullanabilirsin.

Rcpgrcn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Facebook ve Twitterdan video indirmek için tweak ararken forumda bir konuya denk geldim. Socialdownloader isimli tweak önerilmişti. Bende kurdum ancak nasıl çalışacak bilemedim.

Facebook da çalışmaya başladı ancak Twitter da çalışmıyor hala

Son düzenleme:

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Dün tüm uygulamaları güncelledim bugun 2 tane bildirim gördüm appstore da tıkladım 6 tane güncellemeye çıktı sonradan 8 e çıktı. Halbuki hepsini güncellemiştim yeni.

Neden böyle oldu başına gelen var mı?

Ekli dosyalar

TheL0w

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Iphone saklama alanı kısmında bir türlü hesaplanamıyor hangi uygulamanın kaç gb yer kapladığı. Jbyi aktif etmeyip de denedim. Nasıl çözebilirim?

gamblerhacke

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Iphone saklama alanı kısmında bir türlü hesaplanamıyor hangi uygulamanın kaç gb yer kapladığı. Jbyi aktif etmeyip de denedim. Nasıl çözebilirim?

recovery moda girip çıkarsan cache temizlenir , bi dene derim belki düzelir

Tapatalk kullanarak iPhone 8+ aracılığıyla gönderildi

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Merhaba icleaner pro da "Ayar dosyaları" kısmında aşağıdaki fotoğraftada göreceğiniz üzere başında simgesi gözükmeyen "core" ile ilgili maddeler var. Bu cihazımda halihazırda kullandığım bir ayar dosyasına ilişkili midir, yoksa daha önceki sildiğim bir tweakin kalıntısı mıdır, tereddüt ettim. "core... corex,... zendesk..." ifadeleri bana birşey anımsatmadı, bu konuda görüş ve önerilerinizi bekliyorum, teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

Tips
Tips
Üst Alt