Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

Anarschi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Arkadaşlar selam ios 15 iphone 6s jailbreak yaptım sileo kurdum carbridge satın aldım hesabı kontrol ettiğimde satın aldıgım gözüküyor fakat kur sekmesine bastıgımda hic bir hareket yapmıyor sebebi nedir

Yusufkocakk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ben bi sorunumu söylemek istiyorum
Winra1n ve palera1n üzerinen jailbreak yaptım telefonuma telefon açıldığında sileo geldi ama cydia gelmedi sileodanda yüklenmiyor cydia napabilirim yardımcı olurmusunuz (ios sürümü 15.7.7)

alpine_2934

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba, Acil olarak dev hesap için yardımcı olurmusunuz

Sarp

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
merhaba iphone 7 plus ios 15.5 vardı bende palen1x ile jailbreak yapmak istemiyordum bi araştırma palen1x buldum video izledim sorna kurdum rootless kurdum ama palera1n uygulama gelmedi cihaza 1 gün geçti yok bende acaba jailbreak olmadı diye 3utools dan baktım ama jailbreak = yes yazıyordu var yazıyordu bende dedim belki hata oldu birde jailbreak yapma için usb taktım pc birdaha yaptım ama yine gelmedi lütfen yardım edin

bebii

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
merhabalar 5 senedir jailbreak isleri ile ugrasmiyorum. iphone telefon aldim 14 pro ios suruumu 16.4.1 buna jb var mi acaba ?

emrezengin08

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
merhaba, ipados 13.3.1 surumunde jbli bir ipad satin aldim fakat oynadigim bir oyun jbli cihazi kabul etmiyor. mevcut surumu kaybetmeden jb izlerini nasil temizleyebilirim?

skipbrtul

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Merhaba, bugün iPad mini cihazıma Jailbreak yükledim. İstediğim uygulamaları yüklemek için de AppCake yükledim. Fakat AppCake'i bir türlü kullanamadım. İndirmek istediğim uygulamaları arama kısmına yazıyorum ve bana, "Tüh.. Veriler doğru biçimde olmadığı için okunamadı." uyarısı veriyor. Cydia'dan istediğim diğer özellikleri indirebildim ama AppCake bir türlü düzgünce çalışmadı. Bir çözümü var mıdır bunun acaba?

hwalil

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
merhaba videoleap programının ipası nı nerden bulabilirim güvenilir

sinan99

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4S
merhaba,iphone 4s ios 9.3.6 yüklü, alfred kamera kurulmuyor, ios 11 ve üstü lazımmış,ios 11 yüklenirmi 4s e veya ios 11 isteyen uygulamayı kurmanın yolu?

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
merhaba,iphone 4s ios 9.3.6 yüklü, alfred kamera kurulmuyor, ios 11 ve üstü lazımmış,ios 11 yüklenirmi 4s e veya ios 11 isteyen uygulamayı kurmanın yolu?
Belirttiğiniz uygulama ios 9 için var ise, app store kimliğiniz ile daha yeni bir cihazdan ya da pc den uygulamayı indirin.
4s de app store satın alınanlarda gözükecektir, indir dediğinizde cihazınız için uyumlu sürüm var ise iner.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Brkozmn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
İos surumumu dusurmenin bir yolu varmidir acaba iphone 11 kullaniyorum

JBTR007

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Iphone da sürüm kaybetmeden sifirlaya bilirmiyim komple ne var ne yok silmeknistiyorum. Tsk

ipadyardim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 4
Merhaba arkadaşlar , 4 yıldır kullandığım Ipad mini 4 cihazımı satmak için sıfırladım. Hiçbir sorun yaşamadığım , düşüp kalması , tamiri , değişemi olmayan cihazım etkinleştirme ekranında kalıyor.

Restore ettim , manuel olarak ipados indirip kurdum , düzelmedi..

Jailbreak yapılabilir mi , yapar ve etkinleştirme adımını atlarsam , daha sonra fabrika ayarlarına döndüğümde bu sorunu tekrar yaşar mıyım?

Özel teknik servis , hafıza çipini söküp dışarıda programlayıp tekrar takarak arızayı giderebileceğini söyledi.

Bu konuda bilgi ve tavsiyelerinizi beklerim.

Teşekkürler

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Merhaba arkadaşlar , 4 yıldır kullandığım Ipad mini 4 cihazımı satmak için sıfırladım. Hiçbir sorun yaşamadığım , düşüp kalması , tamiri , değişemi olmayan cihazım etkinleştirme ekranında kalıyor.

Restore ettim , manuel olarak ipados indirip kurdum , düzelmedi..

Jailbreak yapılabilir mi , yapar ve etkinleştirme adımını atlarsam , daha sonra fabrika ayarlarına döndüğümde bu sorunu tekrar yaşar mıyım?

Özel teknik servis , hafıza çipini söküp dışarıda programlayıp tekrar takarak arızayı giderebileceğini söyledi.

Bu konuda bilgi ve tavsiyelerinizi beklerim.

Teşekkürler
DFU ile yazılım yükleyin

DFU Mode ile Yazılım Yükleme
konudaki gibi yazılım yüklemeyi deneyin

ipadyardim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 4
Merhabalar;
Yaptım. Dfu moda aldım , denedim olmadı.
Manuel olarak ipsw indirip DFU modda da yükledim , yine olmadı malesef..

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Merhabalar;
Yaptım. Dfu moda aldım , denedim olmadı.
Manuel olarak ipsw indirip DFU modda da yükledim , yine olmadı malesef..
cihaz checkraine uygunsa etkinleştirme ekranını atlayabilirsin. nette arama yapıp bakabilirsin hocam. çalıntı gibi durumlardan dolayı forumda paylaşımıyoruz.

ipadyardim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 4
versiyonum son versiyonlardan olan 15.7 , sanırım desteklemiyor , downgrade yapmam gerek , o da çok mümkün görünmüyor..

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
versiyonum son versiyonlardan olan 15.7 , sanırım desteklemiyor , downgrade yapmam gerek , o da çok mümkün görünmüyor..
checkrain exploitten bahsettim. palerain gibi güncel araçlar destekliyorsada olur

Raskolnikov

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (3.Nesil)
Ipad air 3 a12 işlemci ios 15.5 jailbreak yapma imkanım var mı bilen birisi lütfen cevaplayabilir mi?

ipad2

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad 2
Merhaba ipad 2 9.3.5 sürümlü cihazıma jaılbreak yaptım fakat uygulama yükleme konusunda sıkıntı yaşıyorum. AppCake uygulamasını kurdum fakat güncel değil sanırım. Tweak üzerinden kurmuştum. Sonrasında App Admin i de kurdum bu sefer APP STORE açılmadı yardımcı olabılecek birisi var mı

ipad2

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad 2
İOS 9.3.5 te sürüm nedeniyle APPSTORE dan uygualama yüklenmiyor. Uygulama yükleyebileceğimiz bir tweak var mı

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
İOS 9.3.5 te sürüm nedeniyle APPSTORE dan uygualama yüklenmiyor. Uygulama yükleyebileceğimiz bir tweak var mı
Lowerınstall tweak ile sürümü yüksek gösterip indirme başlatın. Sonra sürüm dolayısı işe hata verecek ancak indireceğiniz uygulama önceden hesaptan indirilmiş gibi olacak. Daha sonra app store da indirilenler kısmından aynı uygulamayı bulun indir simgesi bulut haline dönmüştür. Ordan indir deyince sürümününe uygun uygulama versiyonu inecektir. Burda önemli olan sizin cihaz zamanında o uygulamanın mevcut olmasıdır.

Ayrı olarak jb cihazınıza appcake sitesinden ipa indirip yükleyebilirsiniz.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

nadir3391

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
iyi akşamlar arkadaşlar.. apple watch ultra 2 yi ilk defa iphonela kullanıyorum. İtunes eşzamanlama yaptığımda takılıp kalıyor. apple watch u telefondan eşlemesini kaldırınca eşzamanlama normal çalışıyor. itunes eşzamanlamayı ikisini bir arada sorunsuz nasıl eşzamanlayabilirim ya da nasıl eşzamanlama yapılıyor?

Tips
Tips
Üst Alt