Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

IamNotESY

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
iOS 10.3.4 de cc (control center) tweaki olmamasına rağmen cc yi açtığımda safe modeye atıyor nasıl düzeltirim

DaRlBoYt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Öncelikle kolay gelsin hayırlı işler ilk defa iphone sahibiyim iphone x kullanıyorum iOS 16.2 jailbreak olmadan apk dosyası indirip kurabilmek istiyorum (oyun için) bilgisayarım yok neler yapabilirim zaman ayırdığınız için şimdiden teşekkür ederim

GONCU

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iphone 5 10.3.4 jb var mıdır arkadaşlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

merihfiliz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba, aktif olarak 5s cihazımı JB özellikleriyle kullanıyorum unc0ver aracılığı ile. ama çok kasmaya başladı. Sırf bu gıcık durumdan kurtulmak için bütçeme uygun iphone 7 beğendim. Yenilenmiş iphone 7 cihazı alacağım ama satıcı ios sürümünü bilmiyor. Her halukarda Jailbreak yapabilir miyim ? bilginiz varsa paylaşırmısınız ?

EXTRA soru olarak, ben özellikle SWİTCH STORE kullanıyorum apple store da farklı ülkelerden uygulama indirmek için. Bu özellikle çalışır mı ?? teşekkür ederim.

bberkayyesilyurt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba forumda yeniyim kurallara uygun olmayan bir mesaj olursa kusura bakmayın şuanda iphone 7 kullanıyorum derdim jailbreak değil sadece merak ettiğim konu telefonumu ikinci el aldım temizlik açısından ve kullanış açısından seviyorum ancak rengi hoşuma gitmiyor ve de alüminyum kasası. Youtube da dolanırken kasa değişim videoları gördüm acaba iphone 8 veya iphone se 2020 kasalarını 7 ile aynımıdır. Parçalar birebir oturur mu yoksa sıkıntı yaşanır mı.

utkurm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Merhabalar forumda yeniyim,

İphone 11 İos16.0 sürümündeyim. Jailbreak yapmam mümkün müdür. Carplayden video izlemek için istiyorum. Yardım ederseniz sevinirim.

cixman

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Merhabalar forumda yeniyim,

İphone 11 İos16.0 sürümündeyim. Jailbreak yapmam mümkün müdür. Carplayden video izlemek için istiyorum. Yardım ederseniz sevinirim.
Hocam şu anda iphone 11 ios 16.0 sürümüne jailbreak yok

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

enakso

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Benim bir sorum olacakta jb kurdum bundan 1.5 sene önce sanırık tam hatırlayamıyorum ama şuanda kaldırmak istiyorum şuanda 15.7.3 güncellemesi mevcut telefonumda 6s modeli var bunu kaldırabilmem için ne yapmam gerekiyor acaba

besr4ko

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
betaunlimapps reposunu eklemeye çalıştığımda Doğrulama hatası istek zaman aşımında uğradı hatası alıyorum ne yapabilirim whattsap ya da instagramı açan başka bir repo var mı

akifaydn1234

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air
AltStore'a yüklemek için İpadimde internetten ipa yüklüyorum ama tablette jailbreak olmamasına ragmen *"Filza" ile aç* yazıyor ve altstore hiçbir şekilde çıkmıyor

ekasal

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Merhaba arkadaşlar yakın zamanda iphone 14 pro max aldım. İlk defa iphone kullanıyorum ve biraz pişmanım. Kendimi çok sınırlandırılmş hissediyorum. Androidde whatsap plus kullanıyodum. İphone watusi diye bi uygulama kurdum ve lisansını satın aldım. Ama watusi her 2 günde bir bozuluyor ve açılmıyor. Watusi benim için çok önemli. İphonedeki tabirlere çok yabancıyım. Bana watusiyi sorunsuz kuracak birileri varmıdır ? Ücretli yardım etmek isteyen birilerini arıyorum. Teşekkürler

mustafadb

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air
Merhaba. iPad Air 1 aldım fakat bazı uygulamalar yuklenmıyor. Uygulamaları yüklemek için ne yapmalıyım ? Jb yaparsam yükleyebilir miyim ve nasıl jb yapabilirim ?

MemoXXl

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
iphone 6 checkra1n jb whatsapp bildirimleri gelmiyor. yardımcı olacak varmı acaba?

merihfiliz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
cihazın bildirim ayarlarından yada kurduğun reponun çakışması ile alakalı olabilir?

MemoXXl

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Hocam size şöyle söyleyeyim ben bir tanıdığımdan 6 aldım icloud kilitli. bunu açmak için ise checkra1n jb attım. daha sonrasında cyda ile appstore++ kurdum. sonra inmeyen instagram gibi birkaç uygulama indirdim. Sonrasında cihaz hoşuma gitti whatsap kurdum. Ama bildirimler gelmemeye başladı. Bildirim ayarlarında bir problem yok hepsi açık , bildirim sıfırlaması da yaptım çare olmadı. Gönderen kişide bir tikte kalıyor. sanki internetim kapalıymış gibi görünüyor. İlk sorunum buydu. Bir sorunum daha var bu cihaza sim taktığım zaman görmüyor. (jb yaparken bunun bilincindeydim) görmesi için iremovalpro ile seri numarasıyla ücretli kayıt yapsam bir sorun olurmu? teşekkür ediyorum yanıtınız için

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Hocam size şöyle söyleyeyim ben bir tanıdığımdan 6 aldım icloud kilitli. bunu açmak için ise checkra1n jb attım. daha sonrasında cyda ile appstore++ kurdum. sonra inmeyen instagram gibi birkaç uygulama indirdim. Sonrasında cihaz hoşuma gitti whatsap kurdum. Ama bildirimler gelmemeye başladı. Bildirim ayarlarında bir problem yok hepsi açık , bildirim sıfırlaması da yaptım çare olmadı. Gönderen kişide bir tikte kalıyor. sanki internetim kapalıymış gibi görünüyor. İlk sorunum buydu. Bir sorunum daha var bu cihaza sim taktığım zaman görmüyor. (jb yaparken bunun bilincindeydim) görmesi için iremovalpro ile seri numarasıyla ücretli kayıt yapsam bir sorun olurmu? teşekkür ediyorum yanıtınız için
Bende uğraştım sim görmüyor.satın alma kısmını denemedim. Yeni cihaz olsa denenebilir ama iphone 6 için değmez bence. Bildirim sorunu ağ ayarları ya da Whatsapp sürümü ile ilgili olabilir. Tekrar icloud da kalmayacak ise ağ ayarlarını sıfırlayarak deneyin.

merihfiliz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Dostum bunun JB ile alakalı oldugunu düşünmüyorum. telefon wifi ayarı düşük enerjide kalmış olabilir mi ?

iPhone'un Ayarlar uygulamasını açın ve “Hücresel” seçeneğini seçin. Buradan, “Seçenekler” ne dokunun. Özelliği açmak veya kapatmak için “Düşük Veri Modu” öğesinin yanındaki seçim düğmesine dokunun. ,

Belki bununla alakalı olabilir? bazen az veri yemesi için cihaz arkaplanda çalışma etkinliğini kapatabiliyor.

Bir diğeride uygulama arkaplanda çalışmasını aktif olup olmadıgını kontrol etmen gerekebilir. ekran görüntümü paylaşıyorum.

Uımarım yardımcı olabilirim.

Ekli dosyalar

MemoXXl

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
yorumun için teşekkür ediyorum abi yanlışlıkla cihaza birşey yaptım onu düzelttikten sonra deneyeceğim.

aemred24

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
merhaba.

iphone x 14.8 jailbreak ile kullanıyorum. telefonu kapatıp dfu moda aldım fakat bu moddan çıkamıyorum. telefon açılmıyor. telefonu güncellemeden mevcut sürümde kalacak şekilde ne yapabilirim ?

ekran kapalıyken, sırayla ses açma tuşuna sonra ses kısma tuşuna basıp çekip sonrasında da power'a uzun süre basıl tuttuğumda elma amblemi çıktığında power'a basmayı bırakırsam dfu moduna geçiyor. power'a basmaya devam edersem elma gidiyor ekran siyahta kalıyor.

dfu modundayken power'a basılı tutup beklediğimde ekran kapanıyor ve açılmıyor. tekrar power'a bastığımda elma geliyor, power'ı bırakırsam dfu moda geçiyor.

ne yapmalıyım ?
Mesaj düzenlendi:

merhaba.

iphone x 14.8 jailbreak ile kullanıyorum. telefonu kapatıp dfu moda aldım fakat bu moddan çıkamıyorum. telefon açılmıyor. telefonu güncellemeden mevcut sürümde kalacak şekilde ne yapabilirim ?

ekran kapalıyken, sırayla ses açma tuşuna sonra ses kısma tuşuna basıp çekip sonrasında da power'a uzun süre basıl tuttuğumda elma amblemi çıktığında power'a basmayı bırakırsam dfu moduna geçiyor. power'a basmaya devam edersem elma gidiyor ekran siyahta kalıyor.

dfu modundayken power'a basılı tutup beklediğimde ekran kapanıyor ve açılmıyor. tekrar power'a bastığımda elma geliyor, power'ı bırakırsam dfu moda geçiyor.

ne yapmalıyım ?

Son düzenleme:

tnc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
merhaba.

ne yapmalıyım ?
Mesaj düzenlendi:

merhaba.

ne yapmalıyım ?
3utools uygulamasini indir telefonu baglayin dfu moddan cik secenegi var ona tiklayin normal açılacaktır

aemred24

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
3utools uygulamasini indir telefonu baglayin dfu moddan cik secenegi var ona tiklayin normal açılacaktır

teşekkür ederim cevabınız için. telefon normal açıldı bir sorun yok.

telefonu mevcut sürümde kalmak şartıyla komple sıfırlayabilir miyim ?

temiz sıfırdan bir kurulum yapmak istiyorum. müdahale edemediğim bir hafıza doluluğu var. komple sıfırlayıp jailbreak dahil baştan kurulum yapmak istiyorum. yapabilir miyim ?

tnc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
teşekkür ederim cevabınız için. telefon normal açıldı bir sorun yok.

telefonu mevcut sürümde kalmak şartıyla komple sıfırlayabilir miyim ?

temiz sıfırdan bir kurulum yapmak istiyorum. müdahale edemediğim bir hafıza doluluğu var. komple sıfırlayıp jailbreak dahil baştan kurulum yapmak istiyorum. yapabilir miyim ?
Succession tweaki var onu bir inceleyin sifirlamak icin ,normal ayarlardan sıfırlama yapmayin

KRYPTQN

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
16.1.1 için jail çıkacak mı arkadaşlar bi bilgisi olan var mı 2 sene olacak neredeyse

Tips
Tips
Üst Alt